Witamy w nowym cyklu porad. Poznasz tu opinie Dixi-Car na rożne nurtujące was tematy. Ciekawe porady techniczne oraz najciekawsze zapytania z naszej codziennej działalności. Mamy nadzieję, że przy pomocy naszej opinii będziecie mogli podjąć właściwą dla was decyzję.


Klient dzwoni po poradę:
Witam mam pytanie dotyczące Opla Astry 2009 1.9 CDTI. Czy olej w automatycznej skrzyni biegów wymienia się w tym modelu? Jeśli tak to co ile powinno się go wymieniać? Jaki jest koszt wymiany oleju o Państwa w firmie. Dziękuje pozdrawiam

Opinia doradcy technicznego Dixi-Car: Producent w SB-AT AF40 nie przewiduje wymiany oleju w określonym interwale czasowym / kilometrażowym. Chyba, że są utrudnione warunki eksploatacji: Taxi, Policja, teren górzysty, ciągnienie przyczepy, rozruch zimnego silnika: stop & go, przy zwiększonym zanieczyszczeniu powietrza, pojawianie się piasku lotnego i wysokiej zawartości pyłu, eksploatacja na dużych wysokościach, przy znacznej różnicy temperatur.…itd. – wówczas 6 lat / 80.000km. 

Koszt w/w usługi to 550 zł (Olej specjalny ATF AW-1 + płukanie)
Wymiana polega na wypłukaniu starego oleju i zalaniu skrzyni nowym.
Jednorazowo całości nie daje się spuścić technologicznie, tylko ok. ½ dlatego potrzebne jest płukanie do prawidłowej wymiany.

Jeśli nasz serwis mieści się zbyt daleko od Pana lokalizacji można w naszym skepie internetowym
zaopatrzyć się w w/w olej ATF AW-1

› Tutaj UMÓW WIZYTĘ drogą elektroniczną lub pod tel. (22) 716 30 20 wew.131 lub kom. 605 607 822
› Dowiedz się więcej o aktualnych promocjach naszego serwisu: PROMOCJE SERWISU
› Jeżeli nasz serwis jest za daleko, zachęcamy do zakupu części w e-sklepie: E-SKLEP

Chcesz poznać naszą opinię na temat który cię nurtuje? Napisz do nas: OPINIE DIXI-CARInsignia-ExclusiveKarnawal-2016-wyprzedaz-Opel-dixi-caropel-drive-plandostawcze-122016