Witamy w nowym cyklu porad. Poznasz tu opinie Dixi-Car na rożne nurtujące was tematy. Ciekawe porady techniczne oraz najciekawsze zapytania z naszej codziennej działalności. Mamy nadzieję, że przy pomocy naszej opinii będziecie mogli podjąć właściwą dla was decyzję.

Klient dzwoni po poradę: Dzien dobry, szybka licznika glownego w opel corsa d 2013 jest zaprowana od srodka i popalcowana, czy istnieje mozliwosc wymiany samej szybki ? Ile kosztuje taka usluga  Nikt jej nigdy nie demontował , auto mam od nowosci z salonu, nie wiem skad ten problem.

Opinia doradcy technicznego Dixi-Car: W katalogu części dostępny jest jedynie cały zestaw wskaźników. Jeśli będziemy w posiadaniu numeru VIN auta ustalimy wycenę wskaźników dla Pana. Szybka technologicznie nie jest demontowana, ale zapewne jakby poświęcić czas udałoby się rozebrać delikatnie i wyczyścić drugą stronę szyby. Pozdrawiamy Dixi-Car.

Zegary-Corsa-D-2

› Tutaj UMÓW WIZYTĘ drogą elektroniczną lub pod tel. (22) 716 30 20 wew.131 lub kom. 605 607 822
› Dowiedz się więcej o aktualnych promocjach naszego serwisu: PROMOCJE SERWISU
› Jeżeli nasz serwis jest za daleko, zachęcamy do zakupu części w e-sklepie: E-SKLEP

Chcesz poznać naszą opinię na temat który cię nurtuje? Napisz do nas: OPINIE DIXI-CARInsignia-ExclusiveKarnawal-2016-wyprzedaz-Opel-dixi-caropel-drive-plandostawcze-122016