Witamy w nowym cyklu porad. Poznasz tu opinie Dixi-Car na rożne nurtujące was tematy. Ciekawe porady techniczne oraz najciekawsze zapytania z naszej codziennej działalności. Mamy nadzieję, że przy pomocy naszej opinii będziecie mogli podjąć właściwą dla was decyzję.

Klient napisał do nas po poradę: Witam serdecznie , potrzebuję pilnie zielonej nalepki . Przyjechałam odwiedzić przyjaciółkę do Niemiec i wlepiono mi mandat za brak nalepki. Taka nalepka była w momencie zakupu auta ale ją usunęłam. Czy mogę ją kupić w Państwa salonie?

Opinia doradcy technicznego Dixi-Car: Witamy serdecznie niestety stacja serwisowa nie sprzedaje takowych naklejek ekologicznych na strefy miejskie w Niemczech. Polecamy nasz wcześniejszy artykuł w którym znajdzie Pani informację gdzie można kupić takowe naklejki oraz co one oznaczają oraz jak wydzielone są strefy na terenie Niemiec -> Nalepka ekologiczna.

 › Tutaj UMÓW WIZYTĘ drogą elektroniczną lub pod tel. (22) 716 30 20 wew.131 lub kom. 605 607 822 › Dowiedz się więcej o aktualnych promocjach naszego serwisu: PROMOCJE SERWISU › Jeżeli nasz serwis jest za daleko, zachęcamy do zakupu części w e-sklepie: E-SKLEP

Chcesz poznać naszą opinię na temat który cię nurtuje? Napisz do nas: OPINIE DIXI-CAR Przy okazji: pojawiła się w Internecie nowa strona z opiniami o Dixi, zapraszamy