Witamy w nowym cyklu porad. Poznasz tu opinie Dixi-Car na rożne nurtujące was tematy. Ciekawe porady techniczne oraz najciekawsze zapytania z naszej codziennej działalności. Mamy nadzieję, że przy pomocy naszej opinii będziecie mogli podjąć właściwą dla was decyzję.

Klient dzwoni po poradę: Dzień dobry, zwracam się z zapytaniem czy jest możliwość ustawienia, co będzie wyświetlane na wyświetlaczu GID 2-wierszowym? Obecnie wyświetla się zasięg i chwilowe zużycie. Mój samochód to Opel Astra H w werji Enjoy z roku 2007.

Opinia doradcy technicznego Dixi-Car: Witamy Panie Bartoszu w serwisie Dixi-Car, obsługującym marki Opel/Chevrolet. Odnośnie Pana zapytania informujemy iż na włączonym radiu, nacisnąć trzeba przycisk BC na panelu Audio a następnie strzałkami (prawo – lewo) wybrać dostępną/interesującą Pana opcję komputera pokładowego, następnie należy wcisnąć przycisk FM – aby na dolnym wierszu została wyświetlona wybrana wcześniej informacja.

 › Tutaj UMÓW WIZYTĘ drogą elektroniczną lub pod tel. (22) 716 30 20 wew.131 lub kom. 605 607 822 › Dowiedz się więcej o aktualnych promocjach naszego serwisu: PROMOCJE SERWISU › Jeżeli nasz serwis jest za daleko, zachęcamy do zakupu części w e-sklepie: E-SKLEP

Chcesz poznać naszą opinię na temat który cię nurtuje? Napisz do nas: OPINIE DIXI-CAR Przy okazji: pojawiła się w Internecie nowa strona z opiniami o Dixi, zapraszamy