Witamy w nowym cyklu porad. Poznasz tu opinie Dixi-Car na rożne nurtujące was tematy. Ciekawe porady techniczne oraz najciekawsze zapytania z naszej codziennej działalności. Mamy nadzieję, że przy pomocy naszej opinii będziecie mogli podjąć właściwą dla was decyzję.


Klient pyta:
Witam Państwa w samochodzie Opel Corsa D 1,4 100KM spotkałem się ze świecami, które mają odstęp między elektrodami 0.7, 0.9 lub1.1 – które mam wybrać aby samochód pracował na nich w idealnych warunkach?

Opinia doradcy technicznego Dixi-Car: Witamy w serwisie Dixi-Car, obsługującym marki Opel/Chevrolet. Dziękujemy za Swieca-Corsa-D-1.4zainteresowanie naszym serwisem oraz stroną www. Jeśli chodzi o pańskie zapytanie dotyczące świece zapłonowe polecamy produkt fabryczny GM, w katalogu do Pana modelu pasuje tylko jeden rodzaj świec. Wymiana w naszym serwisie 4 świec wraz z robocizną to niecałe 158 zł więc nie jest to zbyt duży wydatek. W zamian otrzymuje Pan oryginalny produkt wraz z fachową wymianą w autoryzowanym serwisie Opel.

 

→ Tutaj UMÓW WIZYTĘ drogą elektroniczną lub pod tel. (22) 716 30 20 wew.131 lub kom. 605 607 822
→ Dowiedz się więcej o aktualnych promocjach naszego serwisu: PROMOCJE SERWISU
→ Jeżeli nasz serwis jest za daleko, zachęcamy do zakupu części w e-sklepie: E-SKLEP

Chcesz poznać naszą opinię na temat który cię nurtuje? Napisz do nas: OPINIE DIXI-CAR
Karnawal-2016-wyprzedaz-Opel-dixi-car
opel-drive-plandostawcze-122016