Witamy w nowym cyklu porad. Poznasz tu opinie Dixi-Car na rożne nurtujące was tematy. Ciekawe porady techniczne oraz najciekawsze zapytania z naszej codziennej działalności. Mamy nadzieję, że przy pomocy naszej opinii będziecie mogli podjąć właściwą dla was decyzję.


Klient dzwoni po poradę: 
Witam, czy jest możliwość wzrokowego ocenienia stanu kompresora klimatyzacji? Pytam gdyż mój mechanik od klimatyzacji oznajmił mi że muszę wymienić kompresor.

Opinia doradcy technicznego Dixi-Car: Wzrokowo można ocenić kompresor pod względem np. szczelności/wycieków czynnika chłodziwa z barwnikiem, można także osłuchać jego charakterystykę pracy w czasie odpalonego auta na stanowisku warsztatowym. Cześć nie należy do najtańszych, sugerujemy wizytę potwierdzającą w stacji serwisowej ASO, aby ocenić układ klimatyzacji. Przypomnijmy, że dla aut powyżej 5 lat mamy w naszej ofercie program rabatowy na wiele pozycji katalogowych (30% na część , 15% na robociznę w ramach Taniego Serwisu Opla z ochroną serwisową na 2 lata w całej sieci Opla). Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty. Naprawdę warto!

› Tutaj UMÓW WIZYTĘ drogą elektroniczną lub pod tel. (22) 716 30 20 wew.131 lub kom. 605 607 822
› Dowiedz się więcej o aktualnych promocjach naszego serwisu: PROMOCJE SERWISU
› Jeżeli nasz serwis jest za daleko, zachęcamy do zakupu części w e-sklepie: E-SKLEP

Chcesz poznać naszą opinię na temat który cię nurtuje? Napisz do nas: OPINIE DIXI-CARInsignia-ExclusiveKarnawal-2016-wyprzedaz-Opel-dixi-caropel-drive-plandostawcze-122016