Witamy w nowym cyklu porad. Poznasz tu opinie Dixi-Car na rożne nurtujące was tematy. Ciekawe porady techniczne oraz najciekawsze zapytania z naszej codziennej działalności. Mamy nadzieję, że przy pomocy naszej opinii będziecie mogli podjąć właściwą dla was decyzję.

Klient dzwoni po poradę: Co ile należy wymienić klocki oraz tarcze hamulcowe w samochodzie Opel Astra H Kombi 2012 1,7 CDTI? Aktualny przebieg auta to 132 tyś.

Opinia doradcy technicznego Dixi-Car: W czasie corocznych przeglądów okresowych układ jest oceniany, producent nie wskazał interwałów czasowych/kilometrażowych na wymianę kloców/tarcz – wg indywidualnej eksploatacji. Zwyczajów co 2 kpl. klocków, zmienia się tarcze, bo osiągają wymiar minimalny. Same klocki dobrej jakości na ok. 40000-5000km starczają w cyklu mieszanym jazdy.

 › Tutaj UMÓW WIZYTĘ drogą elektroniczną lub pod tel. (22) 716 30 20 wew.131 lub kom. 605 607 822 › Dowiedz się więcej o aktualnych promocjach naszego serwisu: PROMOCJE SERWISU › Jeżeli nasz serwis jest za daleko, zachęcamy do zakupu części w e-sklepie: E-SKLEP

Chcesz poznać naszą opinię na temat który cię nurtuje? Napisz do nas: OPINIE DIXI-CAR Przy okazji: pojawiła się w Internecie nowa strona z opiniami o Dixi, zapraszamy

https://sites.google.com/view/opinie-o-firmach/