Usługi Błyskawiczne (UB) na poczekaniu

 

Usługi Błyskawiczne dla samochodów zarówno na gwarancji, jak i pogwarancyjnych.

logo opel usługi błyskawiczne usługi błyskawiczne opel - doradca serwisowy z klientką

 

Program Usługi Błyskawiczne Opel powstał z myślą o większości z nas – nie mających zbyt wiele wolnego czasu. Proponujemy Ci tanie i błyskawiczne usługi serwisowe dla Twojego Opla. Dzięki zastosowaniu oryginalnych części Opel i fachowej wiedzy technicznej pracowników Dixi-Car masz pewność, że Twoje auto jest najlepiej serwisowane. W Oplu przykładamy wielką wagę do wysokich standardów technicznych, profesjonalnej obsługi serwisowej i najlepszej jakości wykonania zleconych usług. Nasi Klienci mają pewność i bezpieczeństwo.

Program obejmuje teraz dużo więcej popularnych usług serwisowych. A oto przykłady naszych atrakcyjnych cen:

Tablica ceny Usług Błyskawicznych

* GRATIS, jeśli w jej wyniku zamówisz wymianę uszkodzonego elementu (zamówisz od razu lub w ciągu 30 dni). Jeśli kontrola nie wykryje żadnych usterek, jest ona również za darmo. Jeśli kontrola wykryje usterki, których nie zdecydujesz się usunąć, poprosimy Cię jedynie o pokrycie kosztu pracy mechanika - 50 zł. Zapraszamy!

Sprawdź, jaka literka to Twój model, np. Corsa C, D, itd.

 

Masz INNĄ WERSJĘ SILNIKOWĄ niż wymieniona w tabeli? Wyceń usługę przez formularz internetowy lub zadzwoń.

Masz INNY MODEL niż wymieniony w tabeli? Jeśli coś z powyższej oferty pasuje do Twojego modelu, np. klocki z Astry pasują do Zafiry, to Usługi Błyskawiczne są dla Ciebie!

Akumulator - można wybrać sobie o numer mniejszy lub większy niż podaliśmy. Do silników benzynowych, modeli bez prądożernej automatycznej klimatyzacji wybierzemy mniejszy akumulator. Z kolei do samochodu z silnikiem diesla lub dużym benzynowym wyposażonym dodatkowo w automatyczną klimatyzację proponujemy duży akumulator.

Ceny w tabeli obejmują koszt części oraz robocizny. Oferta dotyczy samochodów zarówno samochodów na gwarancji, jak i pogwarancyjnych. Wszędzie, gdzie nie zaznaczono inaczej cena jest taka sama w serwisie Dixi-Car w Raszynie i w Radomiu.

 

Bezpłatna kontrola sprawności

Nic prostszego! W ramach Usług Błyskawicznych bezpłatnie skontrolujemy Twojego Opla (pod warunkiem, że po kontroli zlecisz nam wykonanie ew. napraw; jeśli nie zdecydujesz się na żadne naprawy - cena kontroli wyniesie 50 zł - i tak uważamy, że warto za tę cenę znać stan auta). Wymienione niżej czynności wykonamy po promocyjnych cenach.

Kontrola sprawności polega na sprawdzeniu ponad 20 elementów. Czas trwania tej operacji to maks. 30 minut. Otrzymasz formularz kontroli sprawności z zaznaczonymi elementami dobrymi i tymi, które wymagają wymiany lub naprawy. Możesz przyjechać tylko na kontrolę sprawności, sam zdecydujesz, czy zlecić ew. naprawy.

Nie trzeba się umawiać

Nie musisz się wcześniej umawiać, aby skorzystać z Usług Błyskawicznych. Możesz przyjechać do Dixi-Car o dowolnym czasie w godzinach pracy serwisu. Zostaniesz obsłużony na miejscu.

 

Jestem od dawna klienten DIXI , kupiłem u Was 2 auta, ale kiedy podjechałem z prośbą o diagnozę pt. "coś puka" - zostałem spławiony. Hasło "usługa błyskawiczna" okazała się mitem :( szkoda

Bardzo ubolewam, że tak odebrał Pan nasze stanowisko. Bez umawiania przyjmujemy klientów na podstawowe usługi typu: wymiana żarówki, sprawdzenie poziomu płynów eksploatacyjnych, wymiana klocków hamulcowych, akumulatora, piór wycieraczek itd. - jest to w ramach standardu Opla i naszego zarazem. Sprawdzenie mechaniczne auta, także dokładne sprawdzenie zawieszenia wymaga przygotowania stanowiska, próby warsztatowej w czasie jazdy testowej i próby na szarpakach, czego nie obejmuje podstawowa kontrola wzrokowa w ramach Usług Błyskawicznych, o której domyślam się, że Pan myśli. Znaczna liczba klientów, których obsługiwaliśmy tego dnia sprawiła, że doradca chciał zaproponowac Panu dogodny, alternatywny termin na pełną weryfikację i z braku mocy przerobowych nie można było Pana auta przyjąć "od ręki".
Bardzo szanujemy Pański czas i prosimy o wcześniejszą rezerwacje terminów telefonicznie, bądź drogą elektroniczną, aby nie było w przyszłości rozczarowania. Mamy też możliwość odbioru od Pana auta w usłudze tzw. Door-to-door. Zapraszamy!

 

 

Zobacz też stronę programu "Tani Serwis Opel" - m.in. wymiana paska rozrządu, amortyzatorów, końcówek drążków kierowniczych, łożysk kół, i innych.

 

 

serwis opel usługi błyskawiczne

 

 

Wymiana oleju syntetycznego z filtrem 199 zł, dezynfekcja klimatyzacji 79 zł
Promocja sezonowa serwisu.

Zobacz
Umów się na serwis mechaniczny/elektroniczny
Umów się na serwis mechaniczny

Wypełnij formularz
Umów się na serwis blacharsko-lakierniczy
Umów się na serwis blacharski

Wypełnij formularz
Ceny przeglądów okresowych
Ceny przeglądów (OT-15, OT-30, itd.)

zobacz cenę przeglądu
Wyceń usługę serwis Opel Raszyn (Warszawa), Radom
Usługa Door-to-door, czyli nasz kierowca odbiera Twój samochód do naprawy w serwisie
Odbiór auta do naprawy od klienta, po naprawie również odstawimy samochód do klienta

Warunki usługi

Jak wydać mniej w salonie, serwisie i sklepie Dixi-Car? Prześlemy info, gdy tylko będziemy mieli okazje.
Jak wydać mniej w salonie, serwisie i sklepie Dixi-Car? Prześlemy info, gdy tylko będziemy mieli okazje.

Podaj swój e-mail.


 

 

Podziel się:
Przejdź na górę strony Powrót do góry      Poleć tę stronę znajomemu Poleć tę stronę znajomemu

 

 

Wiosenny serwis Opla. Wymiana oleju syntetyk z filtrem 199 zł. Dezynfekcja klimatyzacji 79 zł.