Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Piknik dla Zdrowia, Stara Miłosna

 

 

Stara Miłosna k. Warszawy, 18 września 2010

 

Miał być EkoPiknik, później nazwany Piknikiem dla Zdrowia. W końcu jednak na zaproszeniach wydrukowano "Rodzinny piknik integracyjny samorządów zawodów zaufania publicznego". Żeby zinterpretować tę ostatnią nazwę potrzebny był już pewien wysiłek. Ale kto się na niego zdobył, bez problemu mógł przewidzieć, że ze zdrowiem, a tym bardziej z ekologią piknik miał niewiele wspólnego. Chyba że funkcje prozdrowotne pikniku miała zabezpieczyć minister zdrowia Ewa Kopacz, która objęła nad piknikiem honorowy patronat.

Piknik odbył się w miejscu stacjonowania Szwadronu Kawalerii Kompani Honorowej Wojska Polskiego. Najbardziej rzucającymi się w oczy eksponatami były pojazdy wojskowe, zabytkowa broń. W ramach pikniku było wiele atrakcji artystycznych (udział wzięli między innymi Małgorzata Ostrowska z zespołem, Kuba Sienkiewicz wraz z Joanną Mioduchowską i Wojtkiem Zalewskim, Tadeusz Drozda, Majka Jeżowska, Michał Milowicz, zespół Kliper, zespół Strefa 50, Marlena Drozdowska). Gwóźdź programu: pokaz wyszkolenia Szwadronu Kawalerii WP.

pdf Zaproszenie na piknik

 

 

 

Czołg Wystawiało się przede wszystkim wojsko.

 

 

Dzik Pojazd opancerzony Dzik (po lewej) produkcji polskiej (AMZ Kutno).

 

 

Rozstawienie bannera Dixi-Car Dixi-Car ze swoimi samochodami był na pikniku już o godz. 9.00. Zaczęliśmy od rozstawienia elementów dmuchanych i dość symetrycznego bannera.

 

 

Żołnierz przy Oplu Insignia Piknik był okazją do wzajemnych odwiedzin. Wojskowi zaglądali do Opli wystawianych przez Dixi-Car. Na zdjęciu Opel Insignia i Opel Astra IV...

 

 

Kabina transportera Z kolei my przymierzaliśmy się do pojazdów armii. Osoby, które opuściły kabinę transportera opancerzonego twierdziły, że jednak wygodniej jest w Insigni.

 

 

Właz Urządzenia pokładowe transportera opancerzonego przyciągały osoby zasiadające na co dzień za sterami pojazdów cywilnych.

 

 

Czołgista Deszcze niespokojne.. - zdaje się nucić ten człowiek.

 

 

Katalogi, cukierki Stoisko Opel Dixi-Car. Gdzie, jak nie na wojskowym pikniku, można wypróbować techniki maskowania. Tu, cukierki ucharakteryzowane na płyty CD. "Płyt CD nikt nie weźmie, bo każdy ma internet. A słodycze rozeszły by się w trymiga."

 

 

Stoisko Dixi-Car Ale i tak nasze stoisko cieszyło się niesłabnącym powodzeniem. Można było wygrać weekend z nową Merivą. O czym powiadmił gości ze sceny Michał Milowicz. Nagrodę wygrał Jarosław Kurowski.

 

 

Kangur SKOK Piknik był okazją do przeglądu trendów w marketingu: pomysłów dobrych...

 

 

Krokodyl ... kontrowersyjnych (choć na pewno skutecznych) ...

 

 

Silos i... No właśnie. Stawiających na skalę?

 

 

Silos i torebka na głowie Niektórzy patrząc w stronę "silosu" zakładali na głowy torebki.

 

 

Tadeusz Drozda Ale obiektów bardziej fotogenicznych też nie brakowało. Za mundurem panny sznurem.

 

 

Antyterrorysci Zresztą w mundurach można było przebierać.

 

 

Karabiny z Muzeum Oręża i Techniki Uzytkowej, Zaniewscy, Kobyłka Karabiny z Muzeum Oręża i Techniki Użytkowej, Zaniewscy, Kobyłka. Eksponaty takie jak karabiny budziły ...

 

 

Groza ... grozę...

 

 

Wokalistka ... którą musieli łagodzić ze sceny wokaliści. Ale nawet na scenie miały miejsce sytuacje budzące obawy o zdrowie (jeśli nie psychiczne, to na pewno fizyczne). Prosimy zwrócić uwagę na tancerkę za Majką Jeżowską.

 

 

Rejestracja UBT Amatorzy deszyfracji tablic rejestracyjnych mogli zobaczyć na pikniku rarytas.

 

 

Zwijanie stoiska Dixi-Car

Podziękowania dla pracowników Dixi-Car: Daniela, Grzegorza i Radka składa.

Dyrekcja

 

 

 

Inne relacje z imprez

 

 

 

 

Tylu zamówień polski importer się nie spodziewał - i inne opinie o Torresie

08.2023

Opinia liczba zamówień SsangYong Torres, tablica rejestracyjna WN

Aż trudno uwierzyć w pojemność bagażnika, która według katalogu wynosi 703 l. Po złożeniu foteli możemy dostać ponad 1600 l. To są możliwości, którymi Koreańczycy w tej kwestii dosłownie pozamiatali

– pisze na:Temat, 24.07.2023.

 

Wnętrze również zachwyca. Wygląda na czyste i nowoczesne. Po prawej stronie widoczny jest całkiem spory multimedialny ekran o przekątnej 12,3 cala. Poniżej – podobnie jak w Audi, 8-calowy wyświetlacz przeznaczony do sterowania klimatyzacją czy podgrzewaniem foteli.

– pisze WRC Premium. Motorsport & Beyond, 20.07.2023.

 

Torres zaskakuje komfortem jazdy (z przodu kolumny resorujące, z tyłu wielowahacz Multi-Link). Kabina pasażerska jest dobrze wyciszona zaś układ kierowniczy precyzyjnie reaguje na wykonywane manewry. Parkowanie ułatwiają przednie i tylne czujniki oraz kamera cofania, która wyróżnia się dobrą jakością obrazu.

– pisze Nowoczesna Flota, 27.07.2023.

 

Zobacz opinie

Fotoreportaże z życia firmy
Fotoreportaże z życia firmy

Zobacz fotoreportaże
Blog
Blog menedżerów Dixi-Car

co słychać na blogu
Linki
Linki do stron partnerskich

linki
Media
Dla mediów

Informacje prasowe


 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Leasing promocja SsangYong Torres. Rata od 509 zł +vat/mc