Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Piknik dla Zdrowia, Stara Miłosna

 

 

Stara Miłosna k. Warszawy, 18 września 2010

 

Miał być EkoPiknik, później nazwany Piknikiem dla Zdrowia. W końcu jednak na zaproszeniach wydrukowano "Rodzinny piknik integracyjny samorządów zawodów zaufania publicznego". Żeby zinterpretować tę ostatnią nazwę potrzebny był już pewien wysiłek. Ale kto się na niego zdobył, bez problemu mógł przewidzieć, że ze zdrowiem, a tym bardziej z ekologią piknik miał niewiele wspólnego. Chyba że funkcje prozdrowotne pikniku miała zabezpieczyć minister zdrowia Ewa Kopacz, która objęła nad piknikiem honorowy patronat.

Piknik odbył się w miejscu stacjonowania Szwadronu Kawalerii Kompani Honorowej Wojska Polskiego. Najbardziej rzucającymi się w oczy eksponatami były pojazdy wojskowe, zabytkowa broń. W ramach pikniku było wiele atrakcji artystycznych (udział wzięli między innymi Małgorzata Ostrowska z zespołem, Kuba Sienkiewicz wraz z Joanną Mioduchowską i Wojtkiem Zalewskim, Tadeusz Drozda, Majka Jeżowska, Michał Milowicz, zespół Kliper, zespół Strefa 50, Marlena Drozdowska). Gwóźdź programu: pokaz wyszkolenia Szwadronu Kawalerii WP.

pdf Zaproszenie na piknik

 

 

 

Czołg Wystawiało się przede wszystkim wojsko.

 

 

Dzik Pojazd opancerzony Dzik (po lewej) produkcji polskiej (AMZ Kutno).

 

 

Rozstawienie bannera Dixi-Car Dixi-Car ze swoimi samochodami był na pikniku już o godz. 9.00. Zaczęliśmy od rozstawienia elementów dmuchanych i dość symetrycznego bannera.

 

 

Żołnierz przy Oplu Insignia Piknik był okazją do wzajemnych odwiedzin. Wojskowi zaglądali do Opli wystawianych przez Dixi-Car. Na zdjęciu Opel Insignia i Opel Astra IV...

 

 

Kabina transportera Z kolei my przymierzaliśmy się do pojazdów armii. Osoby, które opuściły kabinę transportera opancerzonego twierdziły, że jednak wygodniej jest w Insigni.

 

 

Właz Urządzenia pokładowe transportera opancerzonego przyciągały osoby zasiadające na co dzień za sterami pojazdów cywilnych.

 

 

Czołgista Deszcze niespokojne.. - zdaje się nucić ten człowiek.

 

 

Katalogi, cukierki Stoisko Opel Dixi-Car. Gdzie, jak nie na wojskowym pikniku, można wypróbować techniki maskowania. Tu, cukierki ucharakteryzowane na płyty CD. "Płyt CD nikt nie weźmie, bo każdy ma internet. A słodycze rozeszły by się w trymiga."

 

 

Stoisko Dixi-Car Ale i tak nasze stoisko cieszyło się niesłabnącym powodzeniem. Można było wygrać weekend z nową Merivą. O czym powiadmił gości ze sceny Michał Milowicz. Nagrodę wygrał Jarosław Kurowski.

 

 

Kangur SKOK Piknik był okazją do przeglądu trendów w marketingu: pomysłów dobrych...

 

 

Krokodyl ... kontrowersyjnych (choć na pewno skutecznych) ...

 

 

Silos i... No właśnie. Stawiających na skalę?

 

 

Silos i torebka na głowie Niektórzy patrząc w stronę "silosu" zakładali na głowy torebki.

 

 

Tadeusz Drozda Ale obiektów bardziej fotogenicznych też nie brakowało. Za mundurem panny sznurem.

 

 

Antyterrorysci Zresztą w mundurach można było przebierać.

 

 

Karabiny z Muzeum Oręża i Techniki Uzytkowej, Zaniewscy, Kobyłka Karabiny z Muzeum Oręża i Techniki Użytkowej, Zaniewscy, Kobyłka. Eksponaty takie jak karabiny budziły ...

 

 

Groza ... grozę...

 

 

Wokalistka ... którą musieli łagodzić ze sceny wokaliści. Ale nawet na scenie miały miejsce sytuacje budzące obawy o zdrowie (jeśli nie psychiczne, to na pewno fizyczne). Prosimy zwrócić uwagę na tancerkę za Majką Jeżowską.

 

 

Rejestracja UBT Amatorzy deszyfracji tablic rejestracyjnych mogli zobaczyć na pikniku rarytas.

 

 

Zwijanie stoiska Dixi-Car

Podziękowania dla pracowników Dixi-Car: Daniela, Grzegorza i Radka składa.

Dyrekcja

 

 

 

Inne relacje z imprez

 

 

 

 

48% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka SUV‑a. Mamy to!

02.2023

SUVy i crossovery SsangYong. Made in Korea. 5 lat gwarancji

48% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka SUV‑a. Mamy to! SsangYong to najstarszy producent SUV‑ów i crossoverów z Korei. Na wyprzedaży rocznika 2022 korzyść do 10 500 zł.

I mamy te samochody - są w salonie Dixi-Car od ręki. SsangYong odnotował w Polsce w 2022 roku 400-procentowy wzrost sprzedaży. Co ciekawe, premiera 2023 - nowy Torres - został pokazany w Polsce jako pierwszym kraju w Europie.

Trzecia duża marka koreańska w Polsce. Na dodatek specjalizująca się w SUV-ach i crossoverach. Zgodnie z preferencjami kupujących nakreślonymi przez Otomoto na podstawie wyszukiwań w tym portalu.

SsangYong to najstarszy producent SUV-ów i crossoverów z Korei, a samochody nowe mają korzystne ceny i 5 lat gwarancji. Dodatkowo opcje 4WD, Automatyczna skrzynia, LPG (instalacja dedykowana do samochodu przez importera).

Źródło: Szukamy tanich, używanych samochodów i marzymy o nowych SUVach - OTOMOTO prezentuje motoryzacyjne trendy z 2022 roku. Otomoto.pl

Fotoreportaże z życia firmy
Fotoreportaże z życia firmy

Zobacz fotoreportaże
Blog
Blog menedżerów Dixi-Car

co słychać na blogu
Linki
Linki do stron partnerskich

linki
Media
Dla mediów

Informacje prasowe


 

 

Podziel się:
Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Promocja serwisu Opel wiosna 2023