Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Dla mediów

Informacje prasowe z Dixi-Car. Wykorzystaj do gazety, internetu.

 

lipiec 2018

 

maj 2016

 

czerwiec 2013

Ozonoterapia

Porównanie paliw: benzyna, diesel, lpg

Ozon to wysokoenergetyczna odmiana tlenu, która została odkryta w XIX wieku. Ten składnik naszej atmosfery jest wykorzystywany w wielu dziedzinach medycyny. Ale i w samochodowym warsztacie.


pełny tekst - Word plik MS Word
zdjęcia

 

wrzesień 2012

Benzyna, olej napędowy, a może gaz? Na jaki silnik zdecydować się przy zakupie?

Porównanie paliw: benzyna, diesel, lpg

Jaki silnik, jaki typ paliwa wybrać w aucie to jedna z kluczowych decyzji przy zakupie samochodu. Zwykle za tym pytaniem stoi kwestia oszczędności na paliwie. Diesle są tanie w eksploatacji (niemal każdy tak powie), gaz jest jeszcze tańszy, ale wiele osób boi się wozić butlę gazu w samochodzie...


pełny tekst - Word plik MS Word
zdjęcia

 

wrzesień 2012

Serwis Dixi-Car radzi - Jak dbać o akumulator by służył jak najdłużej

Akumulator

Niskie temperatury, a konkretnie mróz mają bardzo niekorzystny wpływ na sprawność akumulatora. Wraz ze spadkiem temperatury maleje przewodność elektrolitu, zmniejsza się intensywność zachodzących w nim reakcji chemicznych, co wpływa na zmniejszenie pojemności, a więc popularnie siły potrzebnej do kręcenia rozrusznika. W praktyce już przy temperaturze minus 10 stopni...


pełny tekst - Word plik MS Word
zdjęcia

wrzesień 2012

Klocki hamulcowe i spotykane w nich wady eksploatacyjne

Klocki hamulcowe

W praktyce serwisowej, w czasie przeglądów okresowych spotykamy się z różnym typem zużycia, czy uszkodzeń zespołu klocków hamulcowych. Dobra diagnoza i szybka reakcja technika na zgłaszany lub zauważony defekt może uchronić naszych klientów przed niebezpiecznymi sytuacjami na drogach w życiu codziennym.


pełny tekst i zdjęcia - Word plik MS Word

wrzesień 2012

Zawieszenie FlexRide i napęd Adaptive 4x4 – powrót do korzeni z nową technologią

Napęd Adaptive 4x4

Nowa koncepcja zastosowania adaptacyjnego podwozia w samochodach marki Opel dała wielu użytkownikom dostęp do technologi wcześniej zarezerwowanej dla samochodów klasy premium.
Adaptacyjne podwozie zastosowane w Oplu Insignii pokazało, że to świetne rozwiązanie dające wybór po naciśnięciu zaledwie jednego przycisku.


pełny tekst - Word plik MS Word

maj 2012

Opel Astra Sports Tourer – zdobywca nagród

Astra Sports Tourer zdobywca pierwszego miejsca w kategorii kombi/vany wśród czytelników czołowych magazynów konsumenckich w Niemczech „Guter Rat” oraz „SUPERillu”. Głosowanie przebiegało pod hasłem rozsądny wybór a pod uwagę były brane m.in. takie cechy jak ekonomiczność, wpływ na środowisko i bezpieczeństwo podróżujących. Do konkursu stanęły 32 różne modele aut , które swój debiut miały w 2011 roku a głosowało blisko 5 milionów osób.

pełny tekst - Word plik MS Word

maj 2012

Całkowicie nowe oblicze pick-upa..... Nowe Isuzu D-Max

Firma Isuzu zaprezentowała nową generację modelu D-Max. Najnowszy Isuzu D-Max jest jednym z najbardziej zaawansowanych projektów w historii Isuzu. Praktyczny, wytrzymały i niezawodny samochód typu pick-up daje firmie Isuzu pozycję lidera. Pick-upy Isuzu sprzedawane są w ponad 100 krajach na świecie, od 2009 roku także w Polsce, od 2009 roku także w Dixi-Car.

pełny tekst - Word plik MS Word

maj 2012

Nowa Astra OPC – sportowy hatchback o potężnej mocy

Nowe OPC między przednimi kołami ma 2-litrowy silnik z turbosprężarką, wyciskający z siebie maksymalny moment obrotowy o wartości 400 Nm i moc 280 koni mechanicznych. To wystarcza, by niemieckie auto pomknęło z prędkością 250 km/h.
Aby najmocniejsza Astra w historii wykazywała się jak najlepszą trakcją, inżynierowie Opla przy przedniej osi zastosowali mechaniczny dyferencjał o zwiększonym tarciu wewnętrznym. Ponadto, samochód wyposażony został w...

pełny tekst - Word plik MS Word

kwiecień 2012

Jazda z klimą bardziej oszczędna niż z otwartymi szybami!

Opuszczona szyba w Insigni

Czy jazda z opuszczonymi szybami może być bardziej korzystna z punktu zużycia paliwa niż jazda z włączoną klimatyzacją? Odpowiedź może nas zaskoczyć, gdyż rzeczywiście bardziej paliwooszczędna jest jazda z klimą! Samochód zużywa mniej paliwa na zasilenie układu klimatyzacji niż musiałby zużyć na pokonanie oporu aerodynamicznego przy jeździe z otwartymi oknami. Jest jednak jedno małe „ale”…

pełny tekst - Word plik MS Word

kwiecień 2012

SERWIS KLIMATYZACJI - warto zrobić?

Na dworze robi się coraz cieplej i wielu z nas przypomina sobie o istnieniu klimatyzacji w swoim samochodzie, która przestała już być luksusowym dodatkiem w aucie. Obecnie większość samochodów posiada seryjnie montowaną klimatyzację. Żeby sprawnie działała przez cały rok o klimatyzację trzeba dbać. Przynajmniej dwa razy w roku...

pełny tekst - Word plik MS Word

marzec 2012

Klient obchodzi urodziny w Insigni OPC

Urodziny z Oplem Insignią OPC…

„Dzień dobry! Dzwonię do Pani z nietypową sprawą…  mój mąż za parę dni będzie obchodził swoje okrągłe urodziny i wiem , że jego wielkim marzeniem od dawna jest możliwość odbycia jazdy próbnej Oplem Insignią OPC, niestety żaden dealer Opla nie potrafi mi pomóc i udostępnić takie auto na parę godzin do jazdy dlatego zwracam się z prośbą do Was, do Dixi Car. Pomóżcie mi spełnić marzenie mojego męża!”

Mniej więcej takiej treści przekaz usłyszałam...

Zdjęcia do tej informacji

pełny tekst - Word plik MS Word

marzec 2012

Zobacz dlaczego Opel jest najlepszym samochodem flotowym…

Marka w której zakochują się nawet dyrektorzy flotowi? Marka, która dzięki bezproblemowej eksploatacji odpowiada kierownikom flot? Wreszcie marka w której zakochują się kierowcy. Tylko jedna firma w tej branży pozwoli zadowolić wszystkich – to jest właśnie Opel.

pełny tekst - Word plik MS Word

marzec 2012

Bankowóz osobowy – spokojna głowa, bezpieczna gotówka…

Jest sposób na odliczenie pełnego VAT od kupowanych przez firmy samochodów, a w konsekwencji także od tankowanego później do nich paliwa. Jeśli z profilu Twojej działalności wynika konieczność transportu wartości pieniężnych (gotówka, weksle, czeki, kamienie szlachetne, utarg ze sklepu itp.) możesz spokojnie zakupić auto osobowe (tyko wybrane modele z odpowiednią homologacją) i w sposób zgodny z prawem zaadaptować go na pojazd specjalny czyli bankowóz...

pełny tekst - Word plik MS Word

marzec 2012

Kwiatek dla Pań od Opla Combo i Dixi Car w dniu premiery auta 8 marca 2012 roku!

Z okazji zbliżającej się premiery kolejnego Opla w gamie aut dostawczych oraz Dnia Kobiet salon Dixi Car w Raszynie planuje niespodziankę… Konwój Opli w najbliższych okolicach salonów gdzie bohaterem głównym będzie wspomniany Nowy Opel Combo. Przypatrzmy się bliżej planowanej akcji…

pełny tekst - Word plik MS Word

marzec 2012

Zrywamy z dotychczasowym wizerunkiem prostego auta dostawczego – nadjeżdża Nowy Opel Combo!

Rok 1994… na rynku pojawia się Opel Combo, typowy „dostawczak” na bazie modelu Corsy.  W zamyśle stylisty widać przede wszystkim względy praktyczne. Przednia część nadwozia to typowe podzespoły Corsy.

Rok 2011, Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne we Frankfurcie, oglądamy Combo spod znaku błyskawicy nowej generacji nazywane małym vanem, autem dostawczym-wielozadaniowym. To wszechstronny samochód osobowy i van nadający się do pracy jak i do wypoczynku ze swoją rodziną
pełny tekst - Word plik MS Word

luty 2012

Oto Nowy Opel Zafira - premiera luksusowego vana

„Salon na kołach” – tak podsumował zaprezentowane auto jeden z dziennikarzy obecnych na premierze. Nowa Zafira Tourer oferuje najwyższy poziom luksusu i komfortu a przy tym jest naszpikowana innowacyjnymi technologiami. Kiedyś zarezerwowane tylko dla segmentu samochodów luksusowych, obecnie dostępne dla każdego…

sierpień 2010

Klasyczne zagranie Opla

Opel Astra Classic III jest modelem, który zastąpił dotychczasowy bijący rekordy popularności model Astry Classic II, produkowany w niezmienionej formie od 1998 roku (bez face liftingu przez 11 lat!). Nic dziwnego, że producent wykorzystał nazwę „Classic”, która święciła swoje tryumfy przez tak długi czas, nazywając w ten sam sposób młodszą siostrę nie produkowanej już „dwójki”.

pełny tekst - Opel Astra Classic III - klasyczne zagranie Opla plik MS Word (linki do zdjęć w pliku)

luty 2010

Nawet malkontenci nie mieli powodów do narzekań – premiera Astry IV w polskich salonach Opla

- Nawet malkontenci chwalili Astrę IV – tak premierę nowego kompaktu podsumowali pracownicy salonu Opla Dixi-Car w Raszynie. Kobiety ujął design Astry nowej generacji, a mężczyzn, którzy odbyli jazdę próbną nową Astrą, przekonało doskonałe zawieszenie i właściwości jezdne.

pełny tekst - Nawet malkontenci nie mieli powodów do narzekań – premiera Astry IV w polskich salonach Opla plik MS Word (linki do zdjęć w pliku)

grudzień 2009

Pierwsze sprzedane Astry IV, wysoka frekwencja na przedpremierze

- Astra IV ma zalety większej Insigni – mówią goście przedpremiery nowego modelu Opla, która odbywa się w polskich salonach w listopadzie i grudniu. A że Astra to najlepiej sprzedający się model firmy Opel, to i przedpremiera w wielu salonach obejmowała wyjątkowe atrakcje – do przyciągających oko świateł i dymów, do smacznego jedzenia. Na deser można było otrzymać swój portret sporządzony przez profesjonalną karykaturzystkę.

pełny tekst - Pierwsze sprzedane Astry IV, wysoka frekwencja na przedpremierze plik MS Word (linki do zdjęć w pliku)

listopad 2009

Astra IV. Po 24 listopada będą świecić w 9 trybach

My wiemy już dziś to, czego Ty dowiesz się za tydzień… My, pracownicy stacji Opla Dixi-Car, zasiedliśmy wczoraj nad nową Astrą IV. Widzieliśmy reflektory z dziewięcioma funkcjami, fotel kierowcy regulowany w osiemnastu kierunkach, kamerę rozpoznającą znaki i hamulec ręczny, który sam się wyłącza, gdy kierowca rusza pod górkę. Ty możesz zobaczyć to wszystko w czasie przedpremiery Astry IV w Dixi-Car od 24 do 28 listopada 2009.

pełny tekst - Astra IV. Po 24 listopada będą świecić w 9 trybach plik MS Word (linki do zdjęć w pliku)

wrzesień 2009

Isuzu - powrót do Polski na wielkich kołach

Isuzu - marka znana właścicielom starszych Opli, jest znowu oficjalnie w Polsce. Tym razem jako producent pick-upów z silnikami wysokoprężnymi o dużych pojemnościach. Klientów ma zachęcić trwałość i niezawodność samochodów, wypróbowana na afrykańskich drogach. I cena – niższa niż podobnych pick-upów konkurencji.

pełny tekst - Wprowadzenie marki Isuzu do Polski - informacja prasowa plik MS Word (linki do zdjęć w pliku)

czerwiec 2009

Przemogli się i pochylili

Najważniejsze to pokonać lęk przed bliskością z drugim człowiekiem. To wniosek płynący ze szkolenia z pierwszej pomocy, które odbyło się w Raszynie w ostatnią sobotę. Ci, którzy pochylili się nad "ofiarą" nie mieli już większych problemów ani z wykonaniem masażu serca, ani z wdmuchaniem powietrza w leżącego.

pełny tekst - Szkolenia z ratowania życia 20.06.2009 plik MS Word (linki do zdjęć w pliku)

czerwiec 2009

Jak ratować życie - przygotuj się do wakacji!

Jak uratować ofiarę wypadku drogowego - tego dowiedzą się goście pokazów ratownictwa medycznego. W najbliższą sobotę w raszyńskim salonie Opla, oprócz szkolenia przeprowadzonego przez ratowników, będzie można kupić apteczkę zgodną z prawem państw europejskich.

pełny tekst - Szkolenia z pomocy przedmedycznej w Dixi-Car plik MS Word (linki do zdjęć w pliku)

16.04.2009

Premiera majówkowej wersji Insigni

"Powrót do Edenu" - tak możesz podsumować swoją wizytę w Dixi-Car 24-26 kwietnia. W tych dniach odbędzie się u raszyńskiego dealera Opla premiera Insigni Sports Tourer (kombi). W jaki sposób przeniesiesz się w beztroskie dzieciństwo?

pełny tekst - Opel Insignia Sports Tourer - Wielka Premiera - informacja prasowa plik MS Word (linki do zdjęć w pliku)

23.01.2009

Inna premiera w salonie Opla

6-8 lutego 2009 w polskich salonach Opla odbędzie się premiera Insigni - następcy popularnego Opla Vectry. Czy klienci, którzy odwiedzą salony w czasie premiery, mogą się spodziewać czegoś więcej niż tzw. dni otwartych?

pełny tekst - Opel Insignia - Wielka Premiera - informacja prasowa plik MS Word (linki do zdjęć w pliku)

24.10.2008

Fala obniżek cen w salonach sprawiła, że rodzinnego hatchbacka można dziś kupić za niecałe 35 000 zł. Jakie są przyczyny spadku cen i czy w najbliższym czasie samochody  podrożeją?

pełny tekst - plik MS Word

  salon Opel Dixi-Car w Raszynie - wnętrze jpg Dariusz Kucharek - dyrektor handlowy Dixi-Car Raszyn jpg
Aby zapisać zdjęcie w duzym rozmiarze, proszę kliknąć w miniaturę prawym przyciskiem myszy i wybrać "Zapisz element docelowy jako..."

19.08.2008

Czy wakacje to dobry czas na zakup nowego samochodu lub odwiedzenie serwisu? W okresie urlopowym powinno być mniej klientów, ale i pracowników też jest mniej. Oferowane promocje są podobne jak w innych porach roku, a dodatkowo jadąc do salonu, czy serwisu raczej nie utkniemy w korku.

pełny tekst - plik MS Word

  wnętrze salonu Opel Dixi-Car w Raszynie jpg hala serwisu Opel Dixi-Car w Raszynie jpg
Aby zapisać zdjęcie w duzym rozmiarze, proszę kliknąć w miniaturę prawym przyciskiem myszy i wybrać "Zapisz element docelowy jako..."
   

09.06.2008

Ogromną dynamikę sprzedaży nowych samochodów odnotowuje w 2008 r. firma Dixi-Car. Kilkudziesięcioprocentowy wzrost sprzedaży samochodów Opel Dixi-Car zawdzięcza renomie wśród klientów flotowych. Salon Chevroleta należący do Dixi-Car zbiera z kolei owoce działań marketingowych w terenie prowadzonych przez ostatnie trzy lata ...

pełny tekst - plik MS Word

  budynek opel raszyn jpg budynek chevrolet radom jpg przygotowianie do wydania samochodów jpg opel antara w salonie jpg
 
  Logo Dixi-Car logo Dixi-Car cdr png

 

 

 

Zasady udostępniania dziennikarzom samochodów do testów przez autoryzowanego dealera Dixi-Car:

Samochód udostępniamy na kilka dni. Ustalamy okres indywidualnie z dziennikarzem.

Samochód udostępniamy z pełnym bakiem. Dziennikarz nie płaci za to paliwo. Ale jeśli dziennikarz potrzebuje w trakcie testu dotankować samochód, to za dotankowanie płaci już sam.

Samochód ma ubezpieczenie OC/AC.

Do testów dostępne są najpopularniejsze oferowane obecnie modele Opla, Mitsubishi.

Termin testu można uzgodnić pisząc na .

 

 

Zawartość tej strony jest przeznaczona dla przedstawicieli mediów. Dixi-Car wyraża zgodę na wykorzystanie powyższych materiałów na łamach prasy, w mediach internetowych, radio, w telewizji i w innych środkach masowego przekazu. 

 

BAIC 7 - już umawiamy jazdy testowe. Zapraszamy!

03.2024

BAIC Beijing 7 samochód demonstracyjny
BAIC Beijing 7 samochód do jazdy testowej

Jest samochód demonstracyjny! Zarejestrowaliśmy BAIC Beijing 7 Turbo 177KM z 7‑biegową skrzynią DSG. Gotowy do jazdy testowej.

A dlaczego warto odbyć jazdę próbną przed podpisaniem umowy zakupu samochodu? Klienci, którzy byli u konkurencyjnej marki MG, zauważają zrywność Baików i szybszą automatyczną skrzynię dwusprzegłową, względem modeli konkurencji. Więcej w materiale BAIC czy MG.

Tel. 22 716 30 20. Autoryzowany dealer BAIC Warszawa. Zapraszamy!

Umów datę i godzinę testu

Ceny BAIC 7Co Dixi ma dla przedstawicieli mediów?

 

Samochody do przetestowania.

 

Zapraszamy do przetestowania naszych samochodów! Dixi-Car udostepnia dziennikarzom Ople, Chevrolety. Przeczytaj zasady udostępniania dziennikarzom samochodów do testów przez autoryzowanego dealera Dixi-Car. Termin testu można uzgodnić pisząc na .

 

Komentarz do publikacji.

 

Przyślij temat do skomentowania na adres . Otrzymasz wypowiedź na zadany temat jednego z pracowników Dixi-Car wraz ze zdjęciem pracownika.

 

Chcesz otrzymywać najświeższe informacje prasowe nt. pracy dealera samochodowego, serwisu samochodowego, nowych tendencji w tym biznesie? Wpisz się do formularza.

 

 

Fotoreportaże z życia firmy
Fotoreportaże z życia firmy

Zobacz fotoreportaże
Blog
Blog menedżerów Dixi-Car

co słychać na blogu
Linki
Linki do stron partnerskich

linki
Media
Dla mediów

Informacje prasowe


 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Kredyt promocja SsangYong Tivoli. Rata od 539 zł +vat/mc