Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Premiera Opel Zafira Tourer

 

 

Raszyn k. Warszawy, 17 lutego 2012

 

„Salon na kołach” – tak podsumował zaprezentowane auto jeden z dziennikarzy obecnych na premierze. Nowa Zafira Tourer oferuje najwyższy poziom luksusu i komfortu a przy tym jest naszpikowana innowacyjnymi technologiami. Kiedyś zarezerwowane tylko dla segmentu samochodów luksusowych, obecnie dostępne dla każdego…

 

Rysunek Zuzi z Zafirą Zobacz prace dzieci - konkurs rysunkowy "Zafira i moja rodzina" odbył sie w czasie premiery!

 

 

Salon Opel Dixi-Car Raszyn, premiera Opel Zafira Tourer

 

Opel Zafira Tourer osłonięta całunem
Za pięć czwarta, czyli na chwilę przed rozwiązaniem.

 

Zafira Tourer, włączone światła
Po szesnastej z Zafiry usunieto całun i rozbłysły jupitery.

 

 

Kokpit Zafiry Tourer - klient robi zdjęcie
Kawowa tapicerka Zafiry przyciągała fotografów...

 

Silnik, otwarta maska, Zafira Tourer
... silnik - znawców techniki, ...

 

Zafira Tourer z przodu
... a sylwetka nowej Zafiry - elegantki.

 

Kolejka do oglądania Zafiry
Do oglądania Zafiry ustawił się kilkunastominutowy ogonek.

 

Chłopiec z balonikami-serduchami
Młodsi goście premiery, gdzie indziej lokowali uczucia. Balony-serducha (bo to Walentynki), a w tle nowa ognista Astra GTC.

 

Losowanie nagród - premiera Zafiry Losowanie nagród - weekendów z samochodem demontstracyjnym Dixi-Car.

 

Wręczenie nagród
Wręczenie nagród - u mikrofonu Agata Raniecka, prezez Dixi-Car

 

Nowe Combo, otwarta klapa tylna
Premierze Zafiry towarzyszył pokaz nowego Combo. Spory bagażnik z wzorowym dostępem. Teleskopy podtrzymujące klapę wystawione na ciężką próbę.

 


Suto zastawiony stół
Na stole sporo czekolady przed chudymi tygodniami związanymi z postem. Innym argumentem za czekoladą były Walentynki.

 

 

Uroczysta premiera Nowej Zafiry Tourer odbyła się w naszych salonach Opla Dixi Car w Raszynie i w Radomiu w piątek 17 lutego o godzinie 16:00. Mimo, iż wielu z nas w piątkowe popołudnie wolało być już w domu po całym tygodniu pracy, nasi klienci nas nie zawiedli. Zjawili się całymi rodzinami. Jako że termin premiery wypadał w tygodniu walentynkowo ostatkowym cała impreza odbyła się w takiej konwencji i  w salonach wisiały czerwone serducha, balony , kwiaty. Nasi najmłodsi milusińscy zajęli miejsca w kąciku dla dzieci i z wypiekami na twarzy rywalizowali w konkursie rysunkowym „Zafira i moja rodzina”. Oglądając efekty tych prac trzeba przyznać, że będziemy mieli trudny wybór laureatów, którzy otrzymają od nas miłe upominki.

Rozmawiając z klientami podczas premiery dało się wyraźnie odczuć, że dostrzegli mocne strony Nowej Zafiry. „Stając przed decyzją zakupu samochodu rodzinnego często, jeśli nie zawsze, muszę iść na ustępstwo - mówi jeden z obecnych gości - i tak wybieram auto pojemne ale mniej komfortowe lub odwrotnie mniej komfortowe ale mające ograniczoną pojemność”.

Opel przedstawiając Nową Zafirę rozwiązuje w tej kwestii wszystkie dylematy. Jeszcze mocniej rozwinięty system Flex7, czyli trzeci rząd foteli można złożyć do poziomu podłogi bagażnika. Natomiast w drugim rzędzie siedzeń zamiast kanapy znajdują się trzy oddzielne fotele, które też można złożyć tworząc równą przestrzeń bagażową.

Lista pionierskich - w tej klasie aut - rozwiązań zastosowanych w Zafirze Tourer jest długa. Do najciekawszych z pewnością można zaliczyć fotele klubowe ‘Lounge Seating”, największą przestrzeń na nogi w drugim rzędzie siedzeń, adaptacyjny układ jezdny Flex Ride oraz zintegrowany, chowany w tylnym zderzaku bagażnik rowerowy FlexFix®, na którym, po założeniu dostawki na dwa rowery, można przewieźć aż cztery rowery.

Bogactwo wyjątkowych w tym segmencie systemów wspomagających kierowcę, takich jak ulepszona kamera Opel Eye wraz z systemem rozpoznawania znaków drogowych drugiej generacji,
reflektory z bardziej wszechstronnym aktywnym układem AFL (Adaptive Forward Lighting), kamera parkowania, aktywny system wspomagania parkowania, system ostrzegania o pojeździe w martwym polu i aktywny tempomat z systemem automatycznego hamowania dają Zafirze Tourer wiodącą pozycję w klasie.

Klienci, którzy odwiedzili nasze salony mogli już teraz zapisać się na jazdę testową premierowym autem, była okazja do wymiany wrażeń z użytkowanych modeli Opla, mogli uzyskać fachowe porady od Szefa Serwisu Włodzimierza Klimczaka na pytania techniczno serwisowe - a to wszystko przy kubku ciepłego napoju i pysznych przekąsek przygotowanych przez pracowników Dixi Car, serwowanych przy stoliku kawowym.

Dodatkowo w trakcie trwania imprezy zostało przeprowadzone losowanie wśród obecnych gości a nagrodami były weekendy z różnymi modelami Opla z paliwem po stronie Dixi.

W salonie raszyńskim zgromadzeni goście mieli też okazję obejrzeć specjalnie przedpremierowo Nowego Opla Combo, który swoją oficjalną premierę będzie miał w marcu. I tutaj skupili się głównie klienci, dla których taki samochód będzie niezawodnym narzędziem pracy, gdyż jest to auto typowo użytkowe dedykowane m.in. serwisantom, instalatorom, ogrodnikom, właścicielom kwiaciarni, drobnym detalistom oraz członkom związku HORECA – hotele, restauracje i cafe. Opel Combo nowej generacji oferuje inteligentne rozwiązania w segmencie kompaktowych vanów oraz dużą ilość wariantów do wyboru. I tak mamy wersję furgon i do wyboru dwa rozstawy osi i dwie wysokości dachu oraz wersję osobową wyposażoną w pięć lub siedem miejsc siedzących z przeszklonym nadwoziem.

Nowy Opel Combo jest dostępny z sześcioma efektywnymi silnikami: do wyboru wersja diesla oraz benzynowa. Niezaprzeczalną zaletą jest pojemność ładunkowa do 4600 litrów i ładowność do 1000kg. Najlepszy w swojej klasie.

Konkurs „Zafira i moja rodzina” - odbył się w czasie premiery Zafiry. Zobacz prace małych gości.

Nagrody w postaci Mini zestawów kibica ufundowała firma ARVAL.

 

Rysunek Cyryla, 6 latCyryl Łaszczewski, lat 6

 

Rysunek Zosi
Zosia Łaszczewska, lat 8

 

Rysunek Zuzi
Zuzia Łaszczewska, lat 10

 

Rysunek Julka
Julek Sekuła, lat 7

 

Rysunek Ignasia
Ignaś Sekuła, lat 5

 

Rysunek Kamila
Kamil Woźniak

 

Inne relacje z imprez

 

 

 

 

Umów jazdę próbną Baikiem 3 i 5. Klienci zaskoczeni zrywnością samochodów!

03.2024

BAIC Beijing 5 samochód demonstracyjny
BAIC Beijing 3 samochód do jazdy próbnej

Zapraszamy na jazdę próbną! Zarejestrowaliśmy już BAIC 5 Turbo 177KM z 7‑biegową skrzynią DSG i BAIC Beijing 3 Turbo 136KM. Obydwa czterocylindrowe. Są gotowe do testu.

A dlaczego warto przed podpisaniem umowy zakupu samochodu? Klienci, którzy byli u konkurencyjnej marki MG, zauważają zrywność Baika 3 i szybszą skrzynię dwusprzegłową Baika 5, względem modeli konkurencji. Więcej w materiale BAIC czy MG.

Tel. 22 716 30 20. Autoryzowany dealer BAIC Warszawa. Zapraszamy!

Umów datę i godzinę testu

Godziny pracy salonu

Fotoreportaże z życia firmy
Fotoreportaże z życia firmy

Zobacz fotoreportaże
Blog
Blog menedżerów Dixi-Car

co słychać na blogu
Linki
Linki do stron partnerskich

linki
Media
Dla mediów

Informacje prasowe


 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Kredyt promocja SsangYong Tivoli. Rata od 599 zł +vat/mc