Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Centrum Blacharsko‑Lakiernicze URSYNÓW. Zapraszamy

Masz na samochodzie tablice WN i szkodę komunikacyjną? Zapraszamy do Centrum Dixi‑Car - serwisu blacharsko‑lakierniczego dla Ursynowa. Naprawiamy samochody wszystkich marek - produkcji niemieckiej, japońskiej, koreańskiej i francuskiej. Bezgotówkowo i szybko - nasi pracownicy mają uprawnienia do przeprowadzania oględzin na miejscu. Zapraszamy.

Dixi-Car - Usługi blacharsko-lakiernicze

Raszyn, Al. Krakowska 24A

tel. (22) 716 30 20 wew. 2

pon‑pt 8‑18, sob 8‑14

Holownik 24h: 601 214 061

 

Ursynów blacharnia lakiernia samochodowa

 

Czy naprawiacie wszystkie marki? Jaki poziom cen?

Tak. Samochód dowolnej marki z rejestracją zaczynającą się na WN jest u nas mile widziany. Niemiec, Francuz, 'Amerykan', Koreańczyk, Japończyk. Co do cen usług, to kiedyś wystarczyło opuścić nowy Ursynów i wjechać w Krasnowolską lub Baletową, by doświadczyć obfitości blacharzy-lakierników i walki cenowej. Dziś sytuacja się zmieniła. Warto opuścić granice administracyjne Ursynowa, by otrzymać usługę o doskonałym stosunku jakości do ceny. Ktoś zapyta: skoro jest bezgotówkowa likwidacja, a ja mam polisę Autocasco, to co za różnica - i tak płaci towarzystwo ubezpieczeniowe. Owszem, ale naprawa powypadkowa może być zrobiona perfekcyjnie lub zaledwie przyzwoicie...

 

Lakierowanie karoserii w kabinie lakierniczej

Lakierujemy karoserię i drzwi samochodu kompaktowego w kabinie lakierniczej.

 

Jakie są przewagi Centrum Dixi-Car vs. zakłady blacharskie z Ursynowa?

  1. szybki czas realizacji zlecenia od momentu zgłoszenia do ustalenia terminu naprawy. To jeden z naszych KPI
  2. współpraca z wiodącymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w ramach samolikwidacji  - nawiązanie do pkt 1. Szybszy czas realizacji. Dodatkowo nie trzeba czekać na rzeczoznawcę
  3. Ponaddwudziestoletnie doświadczenie w naprawach powypadkowych
  4. Dogodna lokalizacja tuż przy głównej ulicy. Łatwy dojazd S2 z Ursynowa.
  5. Oferujemy samochody zastępcze
  6. Możliwość zapoznania się przy okazji z ofertą salonu aut nowych i używanych, a także serwisu mechanicznego i ubezpieczeń
  7. Własny holownik
  8. Całodobowy chroniony parking
  9. Zaufali nam wiodący na rynku klienci flotowi (naprawy blacharsko-lakiernicze dla Getin, PKO)

 

Bezgotówkowa likwidacja szkód oraz Samolikwidacja

Zawarliśmy umowy i mamy praktykę współpracy ze wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi; od tych klasycznych, jak Allianz, Benefia, Generali, Ergo Hestia, Warta, PZU, przez ubezpieczalnie direct, ale już okrzepłe w Polsce, np. Link4, Axa, do nowych graczy na naszym rynku, jak Gefion, Polins, Greenval, czy Leasplan Insurance.

Naprawa bezgotówkowa – mamy to. Jako właściciel pojazdu nie wykładasz gotówki z portfela. Upoważniasz nas do odbioru pieniędzy za naprawę. Ubezpieczyciel przekazuje środki bezpośrednio na nasze konto, na podstawie ustalonego wcześniej kosztorysu i zgodnie z zawartą polisą.

Samolikwidacja – mamy to. Posiadamy, w zależności od towarzystwa ubezpieczeniowego, kompetencje do robienia oględzin uszkodzonego pojazdu, bez konieczności wzywania rzeczoznawcy. Klient może również zgłosić u nas szkodę i zostawić wszystkie niezbędne dokumenty. My przekazujemy je do ubezpieczyciela za pośrednictwem dedykowanych platform.

 

Wymiana poszycia bocznego dolnego

Dopasowujemy nowy panel boczny.

Prostowanie samochodu na ramie

Prostujemy samochód na ramie po zderzeniu czołowym.

 

Zakres usług

 

Gotowy?

Od zawsze byliśmy związani z Ursynowem. Było w serwisie Dixi-Car choć raz w życiu kilka tysięcy osób z Ursynowa. Opel to był samochód inteligencji, dziś oczywiście się to przemieszało, ale założyciele i niektórzy pracownicy Dixi-Car też związani są z Ursynowem. Zapraszamy.

Zadzwoń teraz

 

Lakiernik przy pracy

Kompetentny lakiernik jest dziś w cenie. Efekt, jaki otrzymamy, i nasze zadowolenie z naprawy, koreluje z poniesionym kosztem. Dlatego jeśli płacisz z własnej kieszeni i chcesz zapłacić 'umiarkowanie', odstaw samochód do blacharni niekoniecznie w granicach administracyjnych miasta Warszawy ;)

 

 

Tylu zamówień polski importer się nie spodziewał - i inne opinie o Torresie

08.2023

Opinia liczba zamówień SsangYong Torres, tablica rejestracyjna WN

Aż trudno uwierzyć w pojemność bagażnika, która według katalogu wynosi 703 l. Po złożeniu foteli możemy dostać ponad 1600 l. To są możliwości, którymi Koreańczycy w tej kwestii dosłownie pozamiatali

– pisze na:Temat, 24.07.2023.

 

Wnętrze również zachwyca. Wygląda na czyste i nowoczesne. Po prawej stronie widoczny jest całkiem spory multimedialny ekran o przekątnej 12,3 cala. Poniżej – podobnie jak w Audi, 8-calowy wyświetlacz przeznaczony do sterowania klimatyzacją czy podgrzewaniem foteli.

– pisze WRC Premium. Motorsport & Beyond, 20.07.2023.

 

Torres zaskakuje komfortem jazdy (z przodu kolumny resorujące, z tyłu wielowahacz Multi-Link). Kabina pasażerska jest dobrze wyciszona zaś układ kierowniczy precyzyjnie reaguje na wykonywane manewry. Parkowanie ułatwiają przednie i tylne czujniki oraz kamera cofania, która wyróżnia się dobrą jakością obrazu.

– pisze Nowoczesna Flota, 27.07.2023.

 

Zobacz opinie 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Wyprzedaż rocznika 2023 SsangYong