Ciężarowe Road Show w Dixi Car S.A. w Raszynie. Ople Movano, Vivaro, Combo w różnych odsłonach: Izoterma, skrzynia, plandeka, wywrotka, kabina załogowa…

Wywrotka Opel Movano na trzy strony, wszystkie burty uchylne, na kołach bliźniakach - samochód dla ekip budowlanych i utrzymiania dróg.

Ciężarówki pod salonem Dixi-Car. Przyjedź, porozmawiajmy o Twoich potrzebach, zobacz, ile różnych zabudów samochodów dostawczych jest możliwych... Za trzema Movano na końcu kolejki Opel Combo.

Blaszak Opel Movano wydłużony - dostawczy. Zaraz za nim Movano kabina załogowa - skrzynia z plandeką - idealny dla ekip budowlanych, ekip utrzymania instalacji, dróg.
Zobacz też:
Zabudowy i konwersje samochodów dostawczych
Tagi: dostawcze, ciężarowe, koła bliźniacze, wywrotka, skrzynia, plandeka, blaszak, kabina załogowa, movano, vivaro, combo
Pierwszy sprzedany w Polsce BAIC BJ30 z Dixi-Car. Zapraszamy!
03.2025
Hybrydowy BAIC na polskie drogi. Niskie spalanie i 6,9 sek. do setki. Pierwszy nabywca BJ30 w polskiej sieci Baika wybrał go w Dixi‑Car. Na zdjęciu Agnieszka, która spisała pierwszą umowę na BJ30 w Polsce.
Zaawansowana hybrydowa konstrukcja - samochód marzeń. 6,45 l benzyny na 100 kilometrów, przy dużym i wysokim samochodzie terenowym 4x4. Moc systemowa 280 KM. Imponujące przyspieszenie z nowoczesnym automatem. Nie ładujemy baterii z gniazdka!
Tel. 22 716 30 20. Autoryzowany dealer BAIC Warszawa. Zapraszamy!