Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

OPEL Grodzisk Mazowiecki: Salon, Używane, Serwis

 

Jak dojechać do OPEL Dixi-Car z GRODZISKA?

 

Znak D-26, serwis Opla 350 m

Jadąc z Grodziska zobaczysz ten znak

Salon i serwis Opel blisko Grodziska Maz. Grodzisk Mazowiecki dzieli od autoryzowanego dilera OPEL Dixi-Car ok. pół godziny jazdy samochodem.

Dixi-Car jest tak blisko, że można mówić o nas OPEL Grodzisk Maz. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Grodziska po nowe i używane samochody marki Opel, do ASO Opla a także po części Opel w pobliżu Grodziska!

Koniecznie zobacz nasz sklep internetowy z częściami i możliwością odbioru osobistego części w Raszynie!

 

Dixi-Car Raszyn k. Warszawy

Al. Krakowska 24A

tel. (22) 716 30 20

pon-pt 7:30 - 18:30, sob 9-14

 

 

 

Dojazd do Opla autostradą

Do ASO Opel najlepiej dojechać autostradą A2, a potem drogą ekspresową S2. Zjedź z S2 na skrzyżowaniu z al. Krakowską. Ok. 35 km, 31 minut jazdy.

 

Przez Nadarzyn

Alternatywnie - jedź trasą katowicką, czyli przez Książenice i Urzut. Prosto do gierkówki (droga nr 8) i przez Janki do Raszyna. Salon Opla po prawej stronie przy samej al. Krakowskiej.

 

 

Z Grodziska do OPLA komunikacją publiczną

Kolejką WKD do stacji Warszawa Raków, autobusami przez pętlę Okęcie. Okrężna nieco trasa.

 

Punkty dealerskie Dixi-Car odwiedza kilkuset klientów z Grodziska i okolic! Dołącz do nich!

 

Zobacz pełne dane kontaktowe

 

 

 

78% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka Automatu. Mamy to!

02.2023

Lewarek zmiany biegów automatu, podgrzewane fotele, usb, start stop, ładowarka indukcyjna

78% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka auta z automatyczną skrzynią biegów. Mamy to! SsangYong to producent SUV‑ów i crossoverów z Korei. Każdy z modeli jest dostępny z automatem. Na wyprzedaży rocznika 2023 rabat do 20 000 zł.

I mamy te samochody - są w salonie Dixi-Car od ręki. SsangYong odnotował w Polsce w 2022 roku 400-procentowy wzrost sprzedaży. Co ciekawe, premiera 2023 - nowy Torres - został pokazany w Polsce jako pierwszym kraju w Europie.

Duża marka koreańska w Polsce. Na dodatek specjalizująca się w samochodach z automatycznymi skrzyniami biegów. Zgodnie z preferencjami kupujących nakreślonymi przez Otomoto na podstawie wyszukiwań w tym portalu.

SsangYong to najstarszy producent SUV-ów i crossoverów z Korei, a samochody nowe mają korzystne ceny i 5 lat gwarancji (na Torresa - 10 Lat Gwarancji). Dodatkowo opcje 4WD, Automatyczna skrzynia, LPG (instalacja dedykowana do samochodu przez importera).

Źródło: Szukamy tanich, używanych samochodów i marzymy o nowych SUVach - OTOMOTO prezentuje motoryzacyjne trendy z 2022 roku. Otomoto.pl 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

SsangYong Torres, promocje, cena, gwarancja