Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Przetestuj Opla u siebie pod domem / firmą

Możemy podstawić samochód demonstracyjny Opel do testów pod firmę lub dom klienta.

Lub jak na zdjęciu - ekspozycja w firmie klienta w zamian za reklamę jego firmy na naszym profilu FB.

Jazda testowa u klienta Opel Combo Life

Na fot.: podstawiliśmy Opla Combo Life do testów firmie CTO-BHP z Radomia. Ponadto samochód stał przez jeden dzień na firmowym parkingu i klient miał reklamę na profilu facebookowym Dixi-Car.

 

Zasady

Usługa jazdy próbnej u klienta dostępna jest w salonie Dixi-Car Radom. Dojeżdżamy w promieniu 50-60 km od salonu w Radomiu. W salonie Warszawa/Raszyn oferujemy obecnie jazdy testowe zaczynające się z przysalonowego parkingu. Salon Raszyn dojazd samochodem demo do klienta oferuje tylko klientom flotowym.

 

Umów

Salon Radom, (48) 360 98 26

 

 

78% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka Automatu. Mamy to!

02.2023

Lewarek zmiany biegów automatu, podgrzewane fotele, usb, start stop, ładowarka indukcyjna

78% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka auta z automatyczną skrzynią biegów. Mamy to! SsangYong to producent SUV‑ów i crossoverów z Korei. Każdy z modeli jest dostępny z automatem. Na wyprzedaży rocznika 2023 korzyść do 33 000 zł.

I mamy te samochody - są w salonie Dixi-Car od ręki. SsangYong odnotował w Polsce w 2022 roku 400-procentowy wzrost sprzedaży. Co ciekawe, premiera 2023 - nowy Torres - został pokazany w Polsce jako pierwszym kraju w Europie.

Duża marka koreańska w Polsce. Na dodatek specjalizująca się w samochodach z automatycznymi skrzyniami biegów. Zgodnie z preferencjami kupujących nakreślonymi przez Otomoto na podstawie wyszukiwań w tym portalu.

SsangYong to najstarszy producent SUV-ów i crossoverów z Korei, a samochody nowe mają korzystne ceny i 5 lat gwarancji (na Torresa - 10 Lat Gwarancji). Dodatkowo opcje 4WD, Automatyczna skrzynia, LPG (instalacja dedykowana do samochodu przez importera).

Źródło: Szukamy tanich, używanych samochodów i marzymy o nowych SUVach - OTOMOTO prezentuje motoryzacyjne trendy z 2022 roku. Otomoto.pl 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Wyprzedaż rocznika SsangYong