Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Przetestuj Opla u siebie pod domem / firmą

Możemy podstawić samochód demonstracyjny Opel do testów pod firmę lub dom klienta.

Lub jak na zdjęciu - ekspozycja w firmie klienta w zamian za reklamę jego firmy na naszym profilu FB.

Jazda testowa u klienta Opel Combo Life

Na fot.: podstawiliśmy Opla Combo Life do testów firmie CTO-BHP z Radomia. Ponadto samochód stał przez jeden dzień na firmowym parkingu i klient miał reklamę na profilu facebookowym Dixi-Car.

 

Zasady

Usługa jazdy próbnej u klienta dostępna jest w salonie Dixi-Car Radom. Dojeżdżamy w promieniu 50-60 km od salonu w Radomiu. W salonie Warszawa/Raszyn oferujemy obecnie jazdy testowe zaczynające się z przysalonowego parkingu. Salon Raszyn dojazd samochodem demo do klienta oferuje tylko klientom flotowym.

 

Umów

Salon Radom, (48) 360 98 26

 

 

Tylu zamówień polski importer się nie spodziewał - i inne opinie o Torresie

08.2023

Opinia liczba zamówień SsangYong Torres, tablica rejestracyjna WN

Aż trudno uwierzyć w pojemność bagażnika, która według katalogu wynosi 703 l. Po złożeniu foteli możemy dostać ponad 1600 l. To są możliwości, którymi Koreańczycy w tej kwestii dosłownie pozamiatali

– pisze na:Temat, 24.07.2023.

 

Wnętrze również zachwyca. Wygląda na czyste i nowoczesne. Po prawej stronie widoczny jest całkiem spory multimedialny ekran o przekątnej 12,3 cala. Poniżej – podobnie jak w Audi, 8-calowy wyświetlacz przeznaczony do sterowania klimatyzacją czy podgrzewaniem foteli.

– pisze WRC Premium. Motorsport & Beyond, 20.07.2023.

 

Torres zaskakuje komfortem jazdy (z przodu kolumny resorujące, z tyłu wielowahacz Multi-Link). Kabina pasażerska jest dobrze wyciszona zaś układ kierowniczy precyzyjnie reaguje na wykonywane manewry. Parkowanie ułatwiają przednie i tylne czujniki oraz kamera cofania, która wyróżnia się dobrą jakością obrazu.

– pisze Nowoczesna Flota, 27.07.2023.

 

Zobacz opinie 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

SsangYong Torres, cena, 10 lat gwarancji