Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Premiera Astry GTC i Zafiry Tourer

 

 

Raszyn k. Warszawy, 1 grudnia 2011

 

Przedpremierowy pokaz dwóch nowych modeli Opla - Astry GTC i Zafiry Tourer - przyciągnął kilkudziesięciu gości. Zobacz inspirujące sylwetki dwóch nowych Opli na filmie i zdjęciach poniżej. Ogólnopolska premiera Astry GTC i Zafiry Tourer - dzień później - 2 grudnia 2011. Zapraszamy!

 

 

 

 

 

Opel Commodore GS/E

 

Pokaz przedpremierowy uświetnił Opel Commodore GS/E z przełomu lat 60. i 70.

 

 

Były wójt gminy Raszyn Janusz Rajkowski Świąteczny koszyk dla byłego wójta Raszyna Janusza Rajkowskiego.

 

 

Lokalni notable przy Commodorze Osobistości Raszyna przy Commodorze - w towarzystwie prezes Dixi-Car Agaty Ranieckiej (w środku).

 

 

Zafira Tourer. Lakier brązowy Mahogany. Tapicerka Salerno/Morrocana, brązowa Niby nic, a jednak... Bogata Zafira Cosmo w kolorze brązowym Mahogany i na dodatek z brązową tapicerką Solerno/Morrocana. Piękna wersja, raczej rodzynek.

 

 

Nowa Astra GTC, tył, czerwona Nowa Astra GTC, czyli jedna z dwóch bohaterek przedpremiery. Ciekawostka: najmniejsza jednostka benzynowa Astry GTC ma turbinę i moc 120 KM. Następne: 140 KM, 180 KM...

 

 

Zafira Tourer Nowa Zafira Tourer jest naprawdę spora. Spać można...

 

 

Opel Zafira Tourer Nowa Zafira Tourer - piękny i pojemny minivan. Dostępny w wersjach 5- i 7-osobowej. Do wyboru.

 

 

Opel Commodore GS/E Koneserzy starej motoryzacji gromadzili się w rogu salonu.

 

 

Inne relacje z imprez

 

 

 

 

78% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka Automatu. Mamy to!

02.2023

Lewarek zmiany biegów automatu, podgrzewane fotele, usb, start stop, ładowarka indukcyjna

78% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka auta z automatyczną skrzynią biegów. Mamy to! SsangYong to producent SUV‑ów i crossoverów z Korei. Każdy z modeli jest dostępny z automatem. Na wyprzedaży rocznika 2023 rabat do 25 000 zł.

I mamy te samochody - są w salonie Dixi-Car od ręki. SsangYong odnotował w Polsce w 2022 roku 400-procentowy wzrost sprzedaży. Co ciekawe, premiera 2023 - nowy Torres - został pokazany w Polsce jako pierwszym kraju w Europie.

Duża marka koreańska w Polsce. Na dodatek specjalizująca się w samochodach z automatycznymi skrzyniami biegów. Zgodnie z preferencjami kupujących nakreślonymi przez Otomoto na podstawie wyszukiwań w tym portalu.

SsangYong to najstarszy producent SUV-ów i crossoverów z Korei, a samochody nowe mają korzystne ceny i 5 lat gwarancji (na Torresa - 10 Lat Gwarancji). Dodatkowo opcje 4WD, Automatyczna skrzynia, LPG (instalacja dedykowana do samochodu przez importera).

Źródło: Szukamy tanich, używanych samochodów i marzymy o nowych SUVach - OTOMOTO prezentuje motoryzacyjne trendy z 2022 roku. Otomoto.pl

Fotoreportaże z życia firmy
Fotoreportaże z życia firmy

Zobacz fotoreportaże
Blog
Blog menedżerów Dixi-Car

co słychać na blogu
Linki
Linki do stron partnerskich

linki
Media
Dla mediów

Informacje prasowe


 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Lepsze rabaty od maja. SsangYong od 85 890 zł. Korando - 20 szt. do wyboru. Cena nie jest przeszacowana. Torres 14 szt. cena od 125 900 zł. Fabryczne LPG 0 zł