Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Premiera Opla Astra IV w Dixi-Car Raszyn - fotoreportaż


 

Raszyn, 8 lutego 2010

Nawet malkontenci tym razem nie narzekali - tak pracownicy Dixi-Car w Raszynie podsumowali premierę nowej Astry IV, która odbyła się w weekend 29-31.01.2010. Dixi-Car nie odnotował ani jednej negatywnej opinii klienta na temat nowego modelu. Mnóstwo było za to superlatywów, wdechów i wydechów oraz pytań o cenę i dane techniczne. Niektórzy zdecydowali się od razu wykonać stosowny przelew bankowy zatytułowany "Astra IV". Większość wypełniła kupon konkursowy z nadzieją na wygranie nawigacji lub plecaka (Dixi wypuściło na tę okazję specjalne srebrne plecaki z limitowanej serii "Astra IV").

Zwycięzcy konkursu, który odbył się w czasie premiery 29-31 stycznia w salonie w Raszynie:
Ewa Siedlecka - wygrała nawigację. Plecaki wylosowali: Jerzy Bąkowicz, Michał Jagiełło, Marcin Jasiński, Radosław Kaniewski, Dominika Koprowska, Jerzy Koprowski, Jacek Kryński, Wojciech Mikołajek, Małgorzata Mirkowska, Adam Świętochowski, Jacek Szwed, Mirosław Tymendorf. Plecaki wyślemy pocztą.

 

Ople Astry IV w czasie premiery w Dixi-Car Raszyn/Warszawa

Gości premiery powitały trzy Astry IV. Każda z nich na oddzielnym ręcznie tkanym tureckim dywanie.

 

plakat zapraszający na premierę Opla Astra IV

 

Plakat zapraszający na premierę. Plakat jak plakat. Niektórzy zauważyli na nim jednak pewne "z rozpędu" działanie autora. Otóż gdzież jak nie w salonach Opla mogłaby się odbywać premiera nowej Astry?

film z Astrą IV na telewizorze Sharp Aquos Film z nowym modelem goście premiery oglądali tradycyjnie na telewizorze Sharp Aquos. Dziękujemy pracownikom firmy Sharp w Polsce za użyczenie.

pracownicy działu samochodów używanych w czasie premiery Opla Astra IV

To zdjęcie możnaby uznać za nieudane, gdyby nie pewien szczegół. Proszę zwrócić uwagę na osobę siedzącą z założonymi na głowę rękami (wskazaną strzałką). Pracownicy działu samochodów używanych nie przepracowywali się w tych dniach zanadto - gwiazdą skupiającą całą uwagę klientów była nowa gwiazda działu samochodów nowych - Opel Astra IV.catering w czasie premiery Opla Astra IV w Dixi-Car Raszyn

Za oknem trzaskający mróz a w środku miód na serce: gorąca kawa i herbata, świeże ciasto, ociekające lukrem pączki, i lekko ciągnące się krówki. No i tulipany. Swieże - prosto z Okęcia! Biesiada dla zmysłów!

 


Urna na kupony w konkursie Astry IV

 

Klienci mogli wygrać nawigację albo plecak z limitowanej serii "Astra IV". Wystarczyło odpowiedzieć na dwa pytania konkursowe. Pozostawienie kuponu w urnie można było zatwierdzić krówką z Milanówka.

kupony konkursowe - konkurs Opla Astry IV

 

Zainteresowanie klientów specyfikacją i danymi technicznymi Astry IV było znaczne. Zawdzięczamy to w dużej mierze treści pytań konkursowych.

zwyciężczyni konkursu Opla Astry IV - wręczenie nagrody 6 lutego 2010

 

Główną nagrodę - nawigację samochodową - wygrała p. Ewa Siedlecka. Na zdjęciu odbiera nagrodę 6 lutego 2010.
kolaż z Astrą IV Dział ubezpieczeń przeżywał w czasie premiery Astry IV oblężenie. Klienci prosili głównie o symulacje kredytów. Oczekujący na swoją kolej mogli rozeprzeć się na kanapie. W tych dniach trudno było w Dixi nie natknąć się na zdjęcia Astry IV. Były wszędzie. Przed samą premierą pod batutą prezes Agaty Ranieckiej udekorowany został cały budynek.

 

 

Tylu zamówień polski importer się nie spodziewał - i inne opinie o Torresie

08.2023

Opinia liczba zamówień SsangYong Torres, tablica rejestracyjna WN

Aż trudno uwierzyć w pojemność bagażnika, która według katalogu wynosi 703 l. Po złożeniu foteli możemy dostać ponad 1600 l. To są możliwości, którymi Koreańczycy w tej kwestii dosłownie pozamiatali

– pisze na:Temat, 24.07.2023.

 

Wnętrze również zachwyca. Wygląda na czyste i nowoczesne. Po prawej stronie widoczny jest całkiem spory multimedialny ekran o przekątnej 12,3 cala. Poniżej – podobnie jak w Audi, 8-calowy wyświetlacz przeznaczony do sterowania klimatyzacją czy podgrzewaniem foteli.

– pisze WRC Premium. Motorsport & Beyond, 20.07.2023.

 

Torres zaskakuje komfortem jazdy (z przodu kolumny resorujące, z tyłu wielowahacz Multi-Link). Kabina pasażerska jest dobrze wyciszona zaś układ kierowniczy precyzyjnie reaguje na wykonywane manewry. Parkowanie ułatwiają przednie i tylne czujniki oraz kamera cofania, która wyróżnia się dobrą jakością obrazu.

– pisze Nowoczesna Flota, 27.07.2023.

 

Zobacz opinie

Fotoreportaże z życia firmy
Fotoreportaże z życia firmy

Zobacz fotoreportaże
Blog
Blog menedżerów Dixi-Car

co słychać na blogu
Linki
Linki do stron partnerskich

linki
Media
Dla mediów

Informacje prasowe


 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Lepsze rabaty od maja. SsangYong od 85 890 zł. Korando - 20 szt. do wyboru. Cena nie jest przeszacowana. Torres 14 szt. cena od 125 900 zł. Fabryczne LPG 0 zł