Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Premiera Opla Astra IV w Dixi-Car Raszyn - fotoreportaż


 

Raszyn, 8 lutego 2010

Nawet malkontenci tym razem nie narzekali - tak pracownicy Dixi-Car w Raszynie podsumowali premierę nowej Astry IV, która odbyła się w weekend 29-31.01.2010. Dixi-Car nie odnotował ani jednej negatywnej opinii klienta na temat nowego modelu. Mnóstwo było za to superlatywów, wdechów i wydechów oraz pytań o cenę i dane techniczne. Niektórzy zdecydowali się od razu wykonać stosowny przelew bankowy zatytułowany "Astra IV". Większość wypełniła kupon konkursowy z nadzieją na wygranie nawigacji lub plecaka (Dixi wypuściło na tę okazję specjalne srebrne plecaki z limitowanej serii "Astra IV").

Zwycięzcy konkursu, który odbył się w czasie premiery 29-31 stycznia w salonie w Raszynie:
Ewa Siedlecka - wygrała nawigację. Plecaki wylosowali: Jerzy Bąkowicz, Michał Jagiełło, Marcin Jasiński, Radosław Kaniewski, Dominika Koprowska, Jerzy Koprowski, Jacek Kryński, Wojciech Mikołajek, Małgorzata Mirkowska, Adam Świętochowski, Jacek Szwed, Mirosław Tymendorf. Plecaki wyślemy pocztą.

 

Ople Astry IV w czasie premiery w Dixi-Car Raszyn/Warszawa

Gości premiery powitały trzy Astry IV. Każda z nich na oddzielnym ręcznie tkanym tureckim dywanie.

 

plakat zapraszający na premierę Opla Astra IV

 

Plakat zapraszający na premierę. Plakat jak plakat. Niektórzy zauważyli na nim jednak pewne "z rozpędu" działanie autora. Otóż gdzież jak nie w salonach Opla mogłaby się odbywać premiera nowej Astry?

film z Astrą IV na telewizorze Sharp Aquos Film z nowym modelem goście premiery oglądali tradycyjnie na telewizorze Sharp Aquos. Dziękujemy pracownikom firmy Sharp w Polsce za użyczenie.

pracownicy działu samochodów używanych w czasie premiery Opla Astra IV

To zdjęcie możnaby uznać za nieudane, gdyby nie pewien szczegół. Proszę zwrócić uwagę na osobę siedzącą z założonymi na głowę rękami (wskazaną strzałką). Pracownicy działu samochodów używanych nie przepracowywali się w tych dniach zanadto - gwiazdą skupiającą całą uwagę klientów była nowa gwiazda działu samochodów nowych - Opel Astra IV.catering w czasie premiery Opla Astra IV w Dixi-Car Raszyn

Za oknem trzaskający mróz a w środku miód na serce: gorąca kawa i herbata, świeże ciasto, ociekające lukrem pączki, i lekko ciągnące się krówki. No i tulipany. Swieże - prosto z Okęcia! Biesiada dla zmysłów!

 


Urna na kupony w konkursie Astry IV

 

Klienci mogli wygrać nawigację albo plecak z limitowanej serii "Astra IV". Wystarczyło odpowiedzieć na dwa pytania konkursowe. Pozostawienie kuponu w urnie można było zatwierdzić krówką z Milanówka.

kupony konkursowe - konkurs Opla Astry IV

 

Zainteresowanie klientów specyfikacją i danymi technicznymi Astry IV było znaczne. Zawdzięczamy to w dużej mierze treści pytań konkursowych.

zwyciężczyni konkursu Opla Astry IV - wręczenie nagrody 6 lutego 2010

 

Główną nagrodę - nawigację samochodową - wygrała p. Ewa Siedlecka. Na zdjęciu odbiera nagrodę 6 lutego 2010.
kolaż z Astrą IV Dział ubezpieczeń przeżywał w czasie premiery Astry IV oblężenie. Klienci prosili głównie o symulacje kredytów. Oczekujący na swoją kolej mogli rozeprzeć się na kanapie. W tych dniach trudno było w Dixi nie natknąć się na zdjęcia Astry IV. Były wszędzie. Przed samą premierą pod batutą prezes Agaty Ranieckiej udekorowany został cały budynek.

 

 

78% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka Automatu. Mamy to!

02.2023

Lewarek zmiany biegów automatu, podgrzewane fotele, usb, start stop, ładowarka indukcyjna

78% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka auta z automatyczną skrzynią biegów. Mamy to! SsangYong to producent SUV‑ów i crossoverów z Korei. Każdy z modeli jest dostępny z automatem. Na wyprzedaży rocznika 2023 rabat do 20 000 zł.

I mamy te samochody - są w salonie Dixi-Car od ręki. SsangYong odnotował w Polsce w 2022 roku 400-procentowy wzrost sprzedaży. Co ciekawe, premiera 2023 - nowy Torres - został pokazany w Polsce jako pierwszym kraju w Europie.

Duża marka koreańska w Polsce. Na dodatek specjalizująca się w samochodach z automatycznymi skrzyniami biegów. Zgodnie z preferencjami kupujących nakreślonymi przez Otomoto na podstawie wyszukiwań w tym portalu.

SsangYong to najstarszy producent SUV-ów i crossoverów z Korei, a samochody nowe mają korzystne ceny i 5 lat gwarancji (na Torresa - 10 Lat Gwarancji). Dodatkowo opcje 4WD, Automatyczna skrzynia, LPG (instalacja dedykowana do samochodu przez importera).

Źródło: Szukamy tanich, używanych samochodów i marzymy o nowych SUVach - OTOMOTO prezentuje motoryzacyjne trendy z 2022 roku. Otomoto.pl

Fotoreportaże z życia firmy
Fotoreportaże z życia firmy

Zobacz fotoreportaże
Blog
Blog menedżerów Dixi-Car

co słychać na blogu
Linki
Linki do stron partnerskich

linki
Media
Dla mediów

Informacje prasowe


 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Black Week Dixi-Car - promocja części Opel