Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Monza, nowa Insignia, premiery we Frankfurcie

 

 

Monza, Insignia Country Tourer na Targach we Frankfurcie

wrzesień 2013

 

 

Opel MonzaPremiera: Nowy Opel Monza. Na razie koncept. Opel ma testować w Monzie nowe napędy, unikalny design (muskulatura, ale nie na sterydach, z niuansami) i unikalną deskę rozdzielczą (na całą szerokość pojazdu).

 

Z czystej ciekawości wybraliśmy się na IAA (Internationale Automobil-Ausstellung) 2013 we Frankfurcie, Niemcy (12-22.09.2013). Zobaczyliśmy, co za parę miesięcy lub lat pojawi się w naszym własnym dixicarowym salonie, zachwyciliśmy się uroczymi paniami prezentującymi swe wdzięki przy premierowych samochodach, podpatrzyliśmy, co wyszykowała konkurencja.

 

 

Laweta Opla z premierowymi samochodami, Frankfurt

"Nie masz czasu na Targi? Tu wszystkie atrakcje w jednym miejscu." Transporter Opla paradował po Frankfurcie. Górny pokład od lewej: Cascada, Adam, Cascada, Insignia Country Tourer; dolny pokład: Mokka, Adam, Insignia model roku 2014.

 

Opel Monza

Monza. Skrzydlate drzwi może nie wejdą do produkcji seryjnej, ale design przodu wydaje się udany. Hostessa, jej szpilki, mają akcentować wyrafinowanie projektu Monzy, wystarczy spojrzeć na filigranowy chromowany pasek na atrapie...

 

Adam DJMonzaNowa Insignia

Od lewej: Adam z limitowanej serii "DJ", Monza, Nowa Insignia MR2014 (duże zdjęcia Insigni)

 

Opel Cascada na targach we Frankfurcie.Opel CascadaOpel Cascada convertible

Opel Cascada cabrio-coupe. Dach składamy przyciskiem, a dach jest twardy, co ma tę zaletę, że... nie jest z takinin (które się starzeją). Jednocześnie mamy możliwość cieszyć się kabrioletem. Cascada już w sprzedaży w Dixi.

 

MonzaInsignia CountryTourer

Od lewej: Monza, Insignia CountryTourer (4x4, jak terenówka, mało pali - więcej fotek)

 

 

Zobacz też:

Więcej fotoreportaży

 

 

 

Potrzebujesz więcej informacji? Musisz tylko wpisać kontakt:

Cyfrą. Pole obowiązkowe.

Naciskając przycisk "Wyślij" potwierdzasz zapoznanie się z treścią Informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych.

 

 

Tagi: monza, nowa insignia, country tourer, adam, cascada, targi, frankfurt, iaa, zdjęcia, fotki

 

 

Tylu zamówień polski importer się nie spodziewał - i inne opinie o Torresie

08.2023

Opinia liczba zamówień SsangYong Torres, tablica rejestracyjna WN

Aż trudno uwierzyć w pojemność bagażnika, która według katalogu wynosi 703 l. Po złożeniu foteli możemy dostać ponad 1600 l. To są możliwości, którymi Koreańczycy w tej kwestii dosłownie pozamiatali

– pisze na:Temat, 24.07.2023.

 

Wnętrze również zachwyca. Wygląda na czyste i nowoczesne. Po prawej stronie widoczny jest całkiem spory multimedialny ekran o przekątnej 12,3 cala. Poniżej – podobnie jak w Audi, 8-calowy wyświetlacz przeznaczony do sterowania klimatyzacją czy podgrzewaniem foteli.

– pisze WRC Premium. Motorsport & Beyond, 20.07.2023.

 

Torres zaskakuje komfortem jazdy (z przodu kolumny resorujące, z tyłu wielowahacz Multi-Link). Kabina pasażerska jest dobrze wyciszona zaś układ kierowniczy precyzyjnie reaguje na wykonywane manewry. Parkowanie ułatwiają przednie i tylne czujniki oraz kamera cofania, która wyróżnia się dobrą jakością obrazu.

– pisze Nowoczesna Flota, 27.07.2023.

 

Zobacz opinie

Warszawa

Radom 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Wyprzedaż rocznika 2023 SsangYong