Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Bieg Kazików 2015

 

 

Radom, 8 marca 2015

 

Dixi-Car po raz kolejny pomoże w organizacji Biegu Kazików. Wszystkie panie, które dobiegną do mety, otrzymają od firmy Dixi-Car upominek.

Od szeregu lat, firma Dixi-Car wspomaga organizację Biegu Kazików. Również w tym roku radomski dealer marek Opel, Chevrolet oraz Isuzu, będzie obecny na jednej z największych biegowych imprez w regionie radomskim.

Nowy Opel Corsa, w przyciągającym wzrok, kolorze czerwieni, poprowadzi uczestników Biegu Kazików, na pierwszym okrążeniu trasy. Za kierownicą prowadzącego stawkę biegaczy samochodu, po raz pierwszy w historii, zasiądzie kobieta, starszy sierżant Joanna Sieczkowska, ze sztabu Komendy Miejskiej Policji w Radomiu. To ukłon w stronę wszystkich Pań, w dniu ich święta, które w tym roku, przypada w dniu biegu. Wszystkie kobiety, które dobiegną do mety, otrzymają oprócz pamiątkowego medalu, także upominek, ufundowany przez firmę Dixi-Car. Najlepsza radomianka i najlepszy radomianin, otrzymają od firmy Dixi-Car dowolny model marki Opel, do dyspozycji na wybrany weekend. Z pełną ofertą dealera będzie można zapoznać się na wystawie, która prezentowana będzie w okolicach startu i mety, w czasie biegu.

 

Biega Kazików na 10 km

Dorośli biegli na dystansie 10 km (w okrążenia po 5 km).

 

 

Nmiot w kształcie papryki

Rozgrzewka.

 

 

Nowa Corsa i policjantka

St. sierż. Joanna Sieczkowska z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu poprowadziła biegaczy nową Corsą na pierwszym okrążeniu.

 

 

Nowa Corsa E na ulicach Radomia

Nowa Corsa E z policjantką na pokładzie prowadzi biegaczy ulicami Radomia (na pierwszym okrążeniu).

 

 

Opel Insignia, Astra, Mokka

Ople Insignia, Astra i SUV Mokka w czasie ekspozycji okołobiegowej.

 

 

Opel Mokka

Największe zainteresowanie budziła Mokka - ten niewielki SUV w przystępnej cenie miał premierę niedawno i reprezentuje nowy, dynamicznie rosnący segment - o SUVie marzy wielu, ale nie każdy chce ładować w samochód fortunę, a Mokka godzi te - do niedawna - sprzeczności.

 

Źródło: Radombiega.pl

 

 

Inne relacje z imprez

 

  

 

Podziel się:
Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Nowe Movano skrzynia od ręki