Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

ADAM w rękach p. Renaty - konkurs MyOpel rozstrzygnięty

 

P. Renata w Adamie w salonie Opel

P. Renata za kierownicą ADAMa wygranego w konkursie MyOpel.

 

Kwiecień 2015

 

P. Renata z Warszawy wygrała główną nagrodę - Opla ADAMa - w konkursie portalu MyOpel, w którym właściciele Opla mogą sprawdzić historię serwisową swojego samochodu (a Ty możesz się tam zarejestrować dziś - teraz!).

 

Wręczenie kluczyków miało miejsce w salonie Dixi-Car w Raszynie, w pierwszych dniach kwietnia, a ponieważ były akurat urodziny p. Renaty, oprócz poczęstunku "standardowego", był również tort. Jubilatka i zwyciężczyni konkursu przybyła z liczną rodziną; Opel Polska był reprezentowany przez dwie osoby; z kolei z naszego salonu w uroczystości wzięła udział prezes Agata Raniecka i Radosław Sarnowski.

 

Jak dostać za darmo nowy samochód? Wypada brać udział w konkursach organizowanych przez Opla. Możliwe, że szczęściu sprzyja też bycie klientem Dixi-Car, jako że w ubiegłym roku wręczaliśmy również nagrody i to nawet w obydwu naszych lokalizacjach - Raszyn i Radom - zobacz fotoreportaż.

 

Wręczenie samochodu, kwiaty

P. Renata przy wygranym ADAMie.

 

 

Opel Adam na czerwonym dywanie
Czerwony Opel ADAM na dywanie w salonie Dixi-Car na chwilę przed weczeniem kluczyka lauretace przez przedstawiciela Opel Polska.

 

 

Wygłoszenie przemówienia

Okolicznościową mowę wygłosił przedstawiciel Opel Polska. Zwyciężczyni przybyła po samochód z bliższą i dalszą rodziną.

 

 

Kolejka po nagrodę

Moment wręczenia kluczyków. Zdarzenie było obsługiwane aż przez czterech fotografów. Każdy wystawił własnego: p. Renata, Opel Polska i salon Dixi-Car. Kto czwarty? Przyjrzyj się ekranowi LCD w lewej części zdjęcia.

 

 

Ludzie oglądają bagażnik
Oględziny bagażnika. P. Renata, jej rodzina i Radosław Sarnowski, przedstawiciel Dixi-Car. Adam w wersji bez nowych trendów w sztuce nowoczesnej - może się podobać. Zwróć uwagę na charakterystyczne przedłużenie szyby tylnej aż do krawędzi bagażnika.

 

 

Oględziny silnika, panowie

Panowie oglądali też silnik. Choć rozmiary samochodu mogą na to nie wskazywać, ADAM dysponuje raczej mocną paletą, najmniejszy silnik to 1.2 70KM, ale równie często spotykane są już b. zrywne 1.0 Turbo 90KM i 115KM. Zobacz dane techniczne.

 

 

Dzieci bawiące się przy samochodzie

 

 

Słodycze. Katering
Słodycze, katering. P. Renata obchodziła akurat urodziny. Były mini pączki, delicje, babeczki z owocami, winogrona, kawa, herbata.

 

 

Urodzinowy tort w salonie samochodowym

Urodzinowy tort. Jubilatce - p. Renacie - pomaga Agata Raniecka, prezes Dixi-Car.

 

 

Dzieci w samochodzie

Gdy dorośli delektowali się tortem, tajniki ADAMa zgłębiały dzieci.

 

 

Samochód przed salonem Opel

Zwyciężczyni zapoznaje się z niuansami ustawień Adama, uzgadnia trasę dojazdu do domu, tankowanie po drodze. Ustalenia trwały ok. 30 minut, atmosfera miła, pogoda sprzyjająca smol tokom.

 

 

Samochód obwiązany wstęgą, kokardą

 

Inne fotorelacje

 

 

 

 

78% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka Automatu. Mamy to!

02.2023

Lewarek zmiany biegów automatu, podgrzewane fotele, usb, start stop, ładowarka indukcyjna

78% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka auta z automatyczną skrzynią biegów. Mamy to! SsangYong to producent SUV‑ów i crossoverów z Korei. Każdy z modeli jest dostępny z automatem. Na wyprzedaży rocznika 2023 rabat do 25 000 zł.

I mamy te samochody - są w salonie Dixi-Car od ręki. SsangYong odnotował w Polsce w 2022 roku 400-procentowy wzrost sprzedaży. Co ciekawe, premiera 2023 - nowy Torres - został pokazany w Polsce jako pierwszym kraju w Europie.

Duża marka koreańska w Polsce. Na dodatek specjalizująca się w samochodach z automatycznymi skrzyniami biegów. Zgodnie z preferencjami kupujących nakreślonymi przez Otomoto na podstawie wyszukiwań w tym portalu.

SsangYong to najstarszy producent SUV-ów i crossoverów z Korei, a samochody nowe mają korzystne ceny i 5 lat gwarancji (na Torresa - 10 Lat Gwarancji). Dodatkowo opcje 4WD, Automatyczna skrzynia, LPG (instalacja dedykowana do samochodu przez importera).

Źródło: Szukamy tanich, używanych samochodów i marzymy o nowych SUVach - OTOMOTO prezentuje motoryzacyjne trendy z 2022 roku. Otomoto.pl

Fotoreportaże z życia firmy
Fotoreportaże z życia firmy

Zobacz fotoreportaże
Blog
Blog menedżerów Dixi-Car

co słychać na blogu
Linki
Linki do stron partnerskich

linki
Media
Dla mediów

Informacje prasowe


 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

SsangYong Torres, rabat, suma korzyści 33 000 zł