ADAM w rękach p. Renaty - konkurs MyOpel rozstrzygnięty

 

P. Renata w Adamie w salonie Opel

P. Renata za kierownicą ADAMa wygranego w konkursie MyOpel.

 

Kwiecień 2015

 

P. Renata z Warszawy wygrała główną nagrodę - Opla ADAMa - w konkursie portalu MyOpel, w którym właściciele Opla mogą sprawdzić historię serwisową swojego samochodu (a Ty możesz się tam zarejestrować dziś - teraz!).

 

Wręczenie kluczyków miało miejsce w salonie Dixi-Car w Raszynie, w pierwszych dniach kwietnia, a ponieważ były akurat urodziny p. Renaty, oprócz poczęstunku "standardowego", był również tort. Jubilatka i zwyciężczyni konkursu przybyła z liczną rodziną; Opel Polska był reprezentowany przez dwie osoby; z kolei z naszego salonu w uroczystości wzięła udział prezes Agata Raniecka i Radosław Sarnowski.

 

Jak dostać za darmo nowy samochód? Wypada brać udział w konkursach organizowanych przez Opla. Możliwe, że szczęściu sprzyja też bycie klientem Dixi-Car, jako że w ubiegłym roku wręczaliśmy również nagrody i to nawet w obydwu naszych lokalizacjach - Raszyn i Radom - zobacz fotoreportaż.

 

Wręczenie samochodu, kwiaty

P. Renata przy wygranym ADAMie.

 

 

Opel Adam na czerwonym dywanie
Czerwony Opel ADAM na dywanie w salonie Dixi-Car na chwilę przed weczeniem kluczyka lauretace przez przedstawiciela Opel Polska.

 

 

Wygłoszenie przemówienia

Okolicznościową mowę wygłosił przedstawiciel Opel Polska. Zwyciężczyni przybyła po samochód z bliższą i dalszą rodziną.

 

 

Kolejka po nagrodę

Moment wręczenia kluczyków. Zdarzenie było obsługiwane aż przez czterech fotografów. Każdy wystawił własnego: p. Renata, Opel Polska i salon Dixi-Car. Kto czwarty? Przyjrzyj się ekranowi LCD w lewej części zdjęcia.

 

 

Ludzie oglądają bagażnik
Oględziny bagażnika. P. Renata, jej rodzina i Radosław Sarnowski, przedstawiciel Dixi-Car. Adam w wersji bez nowych trendów w sztuce nowoczesnej - może się podobać. Zwróć uwagę na charakterystyczne przedłużenie szyby tylnej aż do krawędzi bagażnika.

 

 

Oględziny silnika, panowie

Panowie oglądali też silnik. Choć rozmiary samochodu mogą na to nie wskazywać, ADAM dysponuje raczej mocną paletą, najmniejszy silnik to 1.2 70KM, ale równie często spotykane są już b. zrywne 1.0 Turbo 90KM i 115KM. Zobacz dane techniczne.

 

 

Dzieci bawiące się przy samochodzie

 

 

Słodycze. Katering
Słodycze, katering. P. Renata obchodziła akurat urodziny. Były mini pączki, delicje, babeczki z owocami, winogrona, kawa, herbata.

 

 

Urodzinowy tort w salonie samochodowym

Urodzinowy tort. Jubilatce - p. Renacie - pomaga Agata Raniecka, prezes Dixi-Car.

 

 

Dzieci w samochodzie

Gdy dorośli delektowali się tortem, tajniki ADAMa zgłębiały dzieci.

 

 

Samochód przed salonem Opel

Zwyciężczyni zapoznaje się z niuansami ustawień Adama, uzgadnia trasę dojazdu do domu, tankowanie po drodze. Ustalenia trwały ok. 30 minut, atmosfera miła, pogoda sprzyjająca smol tokom.

 

 

Samochód obwiązany wstęgą, kokardą

 

Inne fotorelacje

 

 

 

 

OPEL Tychy i Gliwice: miękka hybryda i produkcja dostawczych 2021-2022

11.2020

Polskie fabryki Opla w Tychach i Gliwicach odpowiadają za trzon oferty Opla - produkują najpopularnieszy model w gamie - Opla Astrę V. Od września 2020 r. Tychy pracują na trzecią zmianę, ale naprawdę ciekawie dla polskiego klienta zapowiadają się lata 2021-2022.

Fabryka Opla w Gliwicach

Fabryka Opla w Gliwicach.

Fabryka w Tychach przygotowuje produkcję miękkiej hybrydy. W popularnych modelach osobowych Opla będzie dostępne wspomaganie jazdy prądem. Układ składa się z maszyny elektrycznej 48V (zastępującej alternator) i dodatkowego akumulatora 48V. Zaletą jest atrakcyjna cena takiego "elektryka". Miękka hybryda będzie opcją dostępną do popularnych silników benzynowych. Obecnie napęd elektryczny miękkiej hybrydy wspomaga przyspieszanie oraz pozwala "żeglować" na silniku elektrycznym (gdy zdejmujemy nogę z gazu). Docelowo miękkimi hybrydami będzie można jeździć w trybie zeroemisyjnym na określonym dystansie. Miękka hybryda nie wymaga ładowania - jest to więc rozwiązanie dla właścicieli mieszkań w budynkach wielorodzinnych.

Fabryka w Gliwicach - trwają przygotowania do produkcji dużych samochodów dostawczych OPEL w Polsce. Prace budowlane są na zaawansowanym, końcowym, etapie. Rozpoczął się montaż technologii, maszyn i urządzeń. Dzięki temu od połowy 2022 r. poprawi się dostępność Opli Movano w polskich salonach. Skróci się czas oczekiwania, gdy zamawiasz Movano do produkcji.

Jak zmienia się rynek i Opel?

Fotoreportaże z życia firmy
Fotoreportaże z życia firmy

Zobacz fotoreportaże
Blog
Blog menedżerów Dixi-Car

co słychać na blogu
Linki
Linki do stron partnerskich

linki
Media
Dla mediów

Informacje prasowe


 

 

Podziel się:
Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Nowy Opel Mokka premiera