Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Dixi na Majówce ze Sztuką Cyrkową

 

 

Orońsko, 23 maja 2010

W deszczowo-słoneczną niedzielę, 23 maja 2010, w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku k. Radomia odbyła się Majówka ze Sztuką Cyrkową. Program prezentowali rzeźbiarze i artyści cyrkowi. Majówka przyciągnęła publiczność z okolicznych miejscowości (Radom, Szydłowiec, Przysucha, Skarżysko-Kamienna). Można było zobaczyć cyrkowych akrobatów i kuglarzy (jeden z nich zawisł na linach rozpiętych między budynkami Centrum Rzeźby), posłuchać konceru zespołu ELUKTRICK, zobaczyć plakaty cyrkowe z kolekcji Muzeum Plakatu w Wilanowie i wziąć udział w pokazach plastycznych studentów Politechniki Radomskiej. Na majówce Jerzy Kędziora eksponował też kolekcję rzeźby swego autorstwa. Dla dzieci przygotowano warsztaty artystyczne.

W majówce wzięli udział przedstawiciele Dixi-Car, a prezentowali obiekty znajdujące się w ofercie naszej firmy. Były to duże bryły o zaokrąglonych narożnikach produkowane przez firmy Opel i Chevrolet... Prezentowaliśmy mianowicie Ople Corsa, Astra IV, Insignia, oraz Chevrolety Spark, Cruze i Captiva. Między sztuką troche techniki było mile widziane. Klienci chętnie oglądali samochody i korzystali z materiałów reklamowych. W tamtych rejonach jeszcze nas nie było. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją.

 

Hotel Centrum Rzeźby Współczesnej Orońsko Dixi-Car wystawiał Ople (Corsa, Astra IV, Insignia) i Chevrolety (Spark, Cruze, Captiva)

 

 

Szefowie salonów Opel i Chevrolet w Radomiu Szefowie salonów Dixi-Car Radom (po prawej szefowa salonu Chevrolet, po lewej szef salonu Opel) wystąpili przy niedzieli w strojach mniej oficjalnych.

 

 

Chevrolet, balon i zabudowania dworskie Józefa Brandta Balonik - słoneczno. Ten rekwizyt w ręku pracownika salonu Chevrolet nie może dziwić - Majówka ze Sztuką Cyrkową była adresowana przede wszystkim do dzieci.

 

 

Chevrolet Captiva Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku mieści się na terenie dawnej posiadłości malarza Józefa Brandta (1841-1915). Przedstawiciele Dixi-Car zainscenizowali sytuację spotykaną w tym miejscu na początku XX w. Wozy (tym razem mechaniczne) prezentują się w poblizu dawnych wozowni i stajni Józefa Brandta. W tle widać spichlerz - obecnie hotel.

 

 

 

 

Dixi-Car drugim dealerem w Polsce!

12.2020

Salon Opel Corsa F, sprzedawcy, maseczki

W roku 2020 Dixi‑Car przeskoczył z czwartej na drugą pozycję wśród dealerów OPEL w Polsce, pod względem liczby sprzedanych nowych samochodów (osobom prywatnym i klientom firmowym - auta osobowe i dostawcze). Są to dane za styczeń‑listopad 2020.

Po 11 miesiącach 2020 Dixi‑Car jest również:

  • drugim dealerem w Polsce pod względem sprzedaży do dużych flot
  • trzecim dealerem w Polsce w kategorii samochody dostawcze

Stoimy na pudle - w trudnym roku ;)

Więcej statystyk

Fotoreportaże z życia firmy
Fotoreportaże z życia firmy

Zobacz fotoreportaże
Blog
Blog menedżerów Dixi-Car

co słychać na blogu
Linki
Linki do stron partnerskich

linki
Media
Dla mediów

Informacje prasowe


 

 

Podziel się:
Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

SsangYong Professional Pick-up dla przedsiębiorcy