Dixi na Majówce ze Sztuką Cyrkową

 

 

Orońsko, 23 maja 2010

W deszczowo-słoneczną niedzielę, 23 maja 2010, w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku k. Radomia odbyła się Majówka ze Sztuką Cyrkową. Program prezentowali rzeźbiarze i artyści cyrkowi. Majówka przyciągnęła publiczność z okolicznych miejscowości (Radom, Szydłowiec, Przysucha, Skarżysko-Kamienna). Można było zobaczyć cyrkowych akrobatów i kuglarzy (jeden z nich zawisł na linach rozpiętych między budynkami Centrum Rzeźby), posłuchać konceru zespołu ELUKTRICK, zobaczyć plakaty cyrkowe z kolekcji Muzeum Plakatu w Wilanowie i wziąć udział w pokazach plastycznych studentów Politechniki Radomskiej. Na majówce Jerzy Kędziora eksponował też kolekcję rzeźby swego autorstwa. Dla dzieci przygotowano warsztaty artystyczne.

W majówce wzięli udział przedstawiciele Dixi-Car, a prezentowali obiekty znajdujące się w ofercie naszej firmy. Były to duże bryły o zaokrąglonych narożnikach produkowane przez firmy Opel i Chevrolet... Prezentowaliśmy mianowicie Ople Corsa, Astra IV, Insignia, oraz Chevrolety Spark, Cruze i Captiva. Między sztuką troche techniki było mile widziane. Klienci chętnie oglądali samochody i korzystali z materiałów reklamowych. W tamtych rejonach jeszcze nas nie było. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją.

 

Hotel Centrum Rzeźby Współczesnej Orońsko Dixi-Car wystawiał Ople (Corsa, Astra IV, Insignia) i Chevrolety (Spark, Cruze, Captiva)

 

 

Szefowie salonów Opel i Chevrolet w Radomiu Szefowie salonów Dixi-Car Radom (po prawej szefowa salonu Chevrolet, po lewej szef salonu Opel) wystąpili przy niedzieli w strojach mniej oficjalnych.

 

 

Chevrolet, balon i zabudowania dworskie Józefa Brandta Balonik - słoneczno. Ten rekwizyt w ręku pracownika salonu Chevrolet nie może dziwić - Majówka ze Sztuką Cyrkową była adresowana przede wszystkim do dzieci.

 

 

Chevrolet Captiva Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku mieści się na terenie dawnej posiadłości malarza Józefa Brandta (1841-1915). Przedstawiciele Dixi-Car zainscenizowali sytuację spotykaną w tym miejscu na początku XX w. Wozy (tym razem mechaniczne) prezentują się w poblizu dawnych wozowni i stajni Józefa Brandta. W tle widać spichlerz - obecnie hotel.

 

 

 

 

OKAZJA!

Używane bez przebiegu: 170 SZTUK w Dixi‑Car

Samochody używane bez przebiegu

Update styczeń 2020: w Dixi-Car mamy 170 używanych samochodów BEZ PRZEBIEGU od ręki. Gratka dla oszczędnych. Skąd się wzięła?

Tak naprawdę są to fabrycznie nowe samochody - Ople Corsa, Astra, Crossland X, Grandland X, Insignia i inne modele - ale w cenie używanego - czytaj dalej.

Zrobiliśmy w Dixi‑Car zapasy aut w "starych" cenach i z silnikami spełniającymi łagodniesze normy. Bo w 2020 roku nowe samochody muszą zdrożeć - tu wyjaśnienie. Musieliśmy te auta zarejestrować na naszą firmę, bo był deadline - niektóre modele/wersje można było zarejestrować tylko do końca 2019.

Dzięki temu korzystasz!

  • kupujesz samochód w Super Cenie - cena jak w używanym, a faktycznie pojazd nowy
  • samochody te kilka miesięcy stały u nas na placu - są bez przebiegu - nawet im nie założyliśmy tablic rejestracyjnych
  • mają czyste silniki Euro 6d-Temp (poprzednia norma), dzięki czemu auto będzie tańsze w serwisie. W roczniku 2020 już takiego nie kupisz.
  • nie płacisz podatku PCC, jak przy aucie używanym, bo kupujesz na fakturę od dealera
  • kredyt, leasing, wynajem Opel Free2Move u nas na miejscu w jeden dzień

Jak kupić?

Zadzwoń po listę samochodów z ceną: Salon Warszawa/Raszyn (22) 716 30 20 -- Salon Radom (48) 360 98 26

Fotoreportaże z życia firmy
Fotoreportaże z życia firmy

Zobacz fotoreportaże
Blog
Blog menedżerów Dixi-Car

co słychać na blogu
Linki
Linki do stron partnerskich

linki
Media
Dla mediów

Informacje prasowe


 

 

Podziel się:
Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Opel Corsa elektryk dotacja