Dixi na Majówce ze Sztuką Cyrkową

 

 

Orońsko, 23 maja 2010

W deszczowo-słoneczną niedzielę, 23 maja 2010, w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku k. Radomia odbyła się Majówka ze Sztuką Cyrkową. Program prezentowali rzeźbiarze i artyści cyrkowi. Majówka przyciągnęła publiczność z okolicznych miejscowości (Radom, Szydłowiec, Przysucha, Skarżysko-Kamienna). Można było zobaczyć cyrkowych akrobatów i kuglarzy (jeden z nich zawisł na linach rozpiętych między budynkami Centrum Rzeźby), posłuchać konceru zespołu ELUKTRICK, zobaczyć plakaty cyrkowe z kolekcji Muzeum Plakatu w Wilanowie i wziąć udział w pokazach plastycznych studentów Politechniki Radomskiej. Na majówce Jerzy Kędziora eksponował też kolekcję rzeźby swego autorstwa. Dla dzieci przygotowano warsztaty artystyczne.

W majówce wzięli udział przedstawiciele Dixi-Car, a prezentowali obiekty znajdujące się w ofercie naszej firmy. Były to duże bryły o zaokrąglonych narożnikach produkowane przez firmy Opel i Chevrolet... Prezentowaliśmy mianowicie Ople Corsa, Astra IV, Insignia, oraz Chevrolety Spark, Cruze i Captiva. Między sztuką troche techniki było mile widziane. Klienci chętnie oglądali samochody i korzystali z materiałów reklamowych. W tamtych rejonach jeszcze nas nie było. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją.

 

Hotel Centrum Rzeźby Współczesnej Orońsko Dixi-Car wystawiał Ople (Corsa, Astra IV, Insignia) i Chevrolety (Spark, Cruze, Captiva)

 

 

Szefowie salonów Opel i Chevrolet w Radomiu Szefowie salonów Dixi-Car Radom (po prawej szefowa salonu Chevrolet, po lewej szef salonu Opel) wystąpili przy niedzieli w strojach mniej oficjalnych.

 

 

Chevrolet, balon i zabudowania dworskie Józefa Brandta Balonik - słoneczno. Ten rekwizyt w ręku pracownika salonu Chevrolet nie może dziwić - Majówka ze Sztuką Cyrkową była adresowana przede wszystkim do dzieci.

 

 

Chevrolet Captiva Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku mieści się na terenie dawnej posiadłości malarza Józefa Brandta (1841-1915). Przedstawiciele Dixi-Car zainscenizowali sytuację spotykaną w tym miejscu na początku XX w. Wozy (tym razem mechaniczne) prezentują się w poblizu dawnych wozowni i stajni Józefa Brandta. W tle widać spichlerz - obecnie hotel.

 

 

 

 

OPEL Tychy i Gliwice: miękka hybryda i produkcja dostawczych 2021-2022

11.2020

Polskie fabryki Opla w Tychach i Gliwicach odpowiadają za trzon oferty Opla - produkują najpopularnieszy model w gamie - Opla Astrę V. Od września 2020 r. Tychy pracują na trzecią zmianę, ale naprawdę ciekawie dla polskiego klienta zapowiadają się lata 2021-2022.

Fabryka Opla w Gliwicach

Fabryka Opla w Gliwicach.

Fabryka w Tychach przygotowuje produkcję miękkiej hybrydy. W popularnych modelach osobowych Opla będzie dostępne wspomaganie jazdy prądem. Układ składa się z maszyny elektrycznej 48V (zastępującej alternator) i dodatkowego akumulatora 48V. Zaletą jest atrakcyjna cena takiego "elektryka". Miękka hybryda będzie opcją dostępną do popularnych silników benzynowych. Obecnie napęd elektryczny miękkiej hybrydy wspomaga przyspieszanie oraz pozwala "żeglować" na silniku elektrycznym (gdy zdejmujemy nogę z gazu). Docelowo miękkimi hybrydami będzie można jeździć w trybie zeroemisyjnym na określonym dystansie. Miękka hybryda nie wymaga ładowania - jest to więc rozwiązanie dla właścicieli mieszkań w budynkach wielorodzinnych.

Fabryka w Gliwicach - trwają przygotowania do produkcji dużych samochodów dostawczych OPEL w Polsce. Prace budowlane są na zaawansowanym, końcowym, etapie. Rozpoczął się montaż technologii, maszyn i urządzeń. Dzięki temu od połowy 2022 r. poprawi się dostępność Opli Movano w polskich salonach. Skróci się czas oczekiwania, gdy zamawiasz Movano do produkcji.

Jak zmienia się rynek i Opel?

Fotoreportaże z życia firmy
Fotoreportaże z życia firmy

Zobacz fotoreportaże
Blog
Blog menedżerów Dixi-Car

co słychać na blogu
Linki
Linki do stron partnerskich

linki
Media
Dla mediów

Informacje prasowe


 

 

Podziel się:
Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Promocja serwisu klimatyzacji, cena, rabat