Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Dixi na Majówce ze Sztuką Cyrkową

 

 

Orońsko, 23 maja 2010

W deszczowo-słoneczną niedzielę, 23 maja 2010, w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku k. Radomia odbyła się Majówka ze Sztuką Cyrkową. Program prezentowali rzeźbiarze i artyści cyrkowi. Majówka przyciągnęła publiczność z okolicznych miejscowości (Radom, Szydłowiec, Przysucha, Skarżysko-Kamienna). Można było zobaczyć cyrkowych akrobatów i kuglarzy (jeden z nich zawisł na linach rozpiętych między budynkami Centrum Rzeźby), posłuchać konceru zespołu ELUKTRICK, zobaczyć plakaty cyrkowe z kolekcji Muzeum Plakatu w Wilanowie i wziąć udział w pokazach plastycznych studentów Politechniki Radomskiej. Na majówce Jerzy Kędziora eksponował też kolekcję rzeźby swego autorstwa. Dla dzieci przygotowano warsztaty artystyczne.

W majówce wzięli udział przedstawiciele Dixi-Car, a prezentowali obiekty znajdujące się w ofercie naszej firmy. Były to duże bryły o zaokrąglonych narożnikach produkowane przez firmy Opel i Chevrolet... Prezentowaliśmy mianowicie Ople Corsa, Astra IV, Insignia, oraz Chevrolety Spark, Cruze i Captiva. Między sztuką troche techniki było mile widziane. Klienci chętnie oglądali samochody i korzystali z materiałów reklamowych. W tamtych rejonach jeszcze nas nie było. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją.

 

Hotel Centrum Rzeźby Współczesnej Orońsko Dixi-Car wystawiał Ople (Corsa, Astra IV, Insignia) i Chevrolety (Spark, Cruze, Captiva)

 

 

Szefowie salonów Opel i Chevrolet w Radomiu Szefowie salonów Dixi-Car Radom (po prawej szefowa salonu Chevrolet, po lewej szef salonu Opel) wystąpili przy niedzieli w strojach mniej oficjalnych.

 

 

Chevrolet, balon i zabudowania dworskie Józefa Brandta Balonik - słoneczno. Ten rekwizyt w ręku pracownika salonu Chevrolet nie może dziwić - Majówka ze Sztuką Cyrkową była adresowana przede wszystkim do dzieci.

 

 

Chevrolet Captiva Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku mieści się na terenie dawnej posiadłości malarza Józefa Brandta (1841-1915). Przedstawiciele Dixi-Car zainscenizowali sytuację spotykaną w tym miejscu na początku XX w. Wozy (tym razem mechaniczne) prezentują się w poblizu dawnych wozowni i stajni Józefa Brandta. W tle widać spichlerz - obecnie hotel.

 

 

 

 

48% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka SUV‑a. Mamy to!

02.2023

SUVy i crossovery SsangYong. Made in Korea. 5 lat gwarancji

48% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka SUV‑a. Mamy to! SsangYong to najstarszy producent SUV‑ów i crossoverów z Korei. Na wyprzedaży rocznika 2023 rabat do 25 000 zł.

I mamy te samochody - są w salonie Dixi-Car od ręki. SsangYong odnotował w Polsce w 2022 roku 400-procentowy wzrost sprzedaży. Co ciekawe, premiera 2023 - nowy Torres - został pokazany w Polsce jako pierwszym kraju w Europie.

Trzecia duża marka koreańska w Polsce. Na dodatek specjalizująca się w SUV-ach i crossoverach. Zgodnie z preferencjami kupujących nakreślonymi przez Otomoto na podstawie wyszukiwań w tym portalu.

SsangYong to najstarszy producent SUV-ów i crossoverów z Korei, a samochody nowe mają korzystne ceny i 5 lat gwarancji (na Torresa - 10 Lat Gwarancji). Dodatkowo opcje 4WD, Automatyczna skrzynia, LPG (instalacja dedykowana do samochodu przez importera).

Źródło: Szukamy tanich, używanych samochodów i marzymy o nowych SUVach - OTOMOTO prezentuje motoryzacyjne trendy z 2022 roku. Otomoto.pl

Fotoreportaże z życia firmy
Fotoreportaże z życia firmy

Zobacz fotoreportaże
Blog
Blog menedżerów Dixi-Car

co słychać na blogu
Linki
Linki do stron partnerskich

linki
Media
Dla mediów

Informacje prasowe


 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Wyprzedaż rocznika 2023 SsangYong