Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Premiera nowy Opel Adam

 

Klienci, bagażnik Opla Adama

 

Radom, 5 kwietnia 2013

 

Piękny, żółty Opel Adam witał gości premiery, która odbyła się z początkiem kwietnia w salonie Opel Dixi-Car w Radomiu. Za oknem śniegi, u nas kwitnące wiosną wnętrze. Sprzedawcy odziani w błękitne pulowery idealnie komponujące się z żółcią "James Blonde" eksponowanego Adama.

O co chodzi w Adamie?

O wygląd, styl, kolory, design, unikalność każdego egzemplarza. Przy okazji jest to samochód doskonale zaprojektowany, zmontowany i wykonany z jakościowych materiałów. Autko made in Germany. Mocny, zwinny, do miasta przede wszystkim, ale nie zawiedzie i w trasie. Łatwo nim wjechać w ciasne miejsce parkingowe. Adam zaskoczy rodzinę i znajomych.

A do tego Super Cena!

 

Dane Adama

Jazda próbna Oplem Adamem

 

Opel Adam, premiera, salon Dixi-Car Radom

 

Salon Opel w Radomiu, wnętrze

 

Konsultanci

 

Adam, Zafira B, Astra J

 

 

Inne fotorelacje

 

Tagi: nowy opel adam, premiera, dni otwarte, salon, radom

 

 

48% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka SUV‑a. Mamy to!

02.2023

SUVy i crossovery SsangYong. Made in Korea. 5 lat gwarancji

48% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka SUV‑a. Mamy to! SsangYong to najstarszy producent SUV‑ów i crossoverów z Korei. Na wyprzedaży rocznika 2023 rabat do 20 000 zł.

I mamy te samochody - są w salonie Dixi-Car od ręki. SsangYong odnotował w Polsce w 2022 roku 400-procentowy wzrost sprzedaży. Co ciekawe, premiera 2023 - nowy Torres - został pokazany w Polsce jako pierwszym kraju w Europie.

Trzecia duża marka koreańska w Polsce. Na dodatek specjalizująca się w SUV-ach i crossoverach. Zgodnie z preferencjami kupujących nakreślonymi przez Otomoto na podstawie wyszukiwań w tym portalu.

SsangYong to najstarszy producent SUV-ów i crossoverów z Korei, a samochody nowe mają korzystne ceny i 5 lat gwarancji (na Torresa - 10 Lat Gwarancji). Dodatkowo opcje 4WD, Automatyczna skrzynia, LPG (instalacja dedykowana do samochodu przez importera).

Źródło: Szukamy tanich, używanych samochodów i marzymy o nowych SUVach - OTOMOTO prezentuje motoryzacyjne trendy z 2022 roku. Otomoto.pl

Fotoreportaże z życia firmy
Fotoreportaże z życia firmy

Zobacz fotoreportaże
Blog
Blog menedżerów Dixi-Car

co słychać na blogu
Linki
Linki do stron partnerskich

linki
Media
Dla mediów

Informacje prasowe


 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Wyprzedaż rocznika 2023 SsangYong