Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Premiera nowy Opel Adam

 

Klienci, bagażnik Opla Adama

 

Radom, 5 kwietnia 2013

 

Piękny, żółty Opel Adam witał gości premiery, która odbyła się z początkiem kwietnia w salonie Opel Dixi-Car w Radomiu. Za oknem śniegi, u nas kwitnące wiosną wnętrze. Sprzedawcy odziani w błękitne pulowery idealnie komponujące się z żółcią "James Blonde" eksponowanego Adama.

O co chodzi w Adamie?

O wygląd, styl, kolory, design, unikalność każdego egzemplarza. Przy okazji jest to samochód doskonale zaprojektowany, zmontowany i wykonany z jakościowych materiałów. Autko made in Germany. Mocny, zwinny, do miasta przede wszystkim, ale nie zawiedzie i w trasie. Łatwo nim wjechać w ciasne miejsce parkingowe. Adam zaskoczy rodzinę i znajomych.

A do tego Super Cena!

 

Dane Adama

Jazda próbna Oplem Adamem

 

Opel Adam, premiera, salon Dixi-Car Radom

 

Salon Opel w Radomiu, wnętrze

 

Konsultanci

 

Adam, Zafira B, Astra J

 

 

Inne fotorelacje

 

Tagi: nowy opel adam, premiera, dni otwarte, salon, radom

 

 

48% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka SUV‑a. Mamy to!

02.2023

SUVy i crossovery SsangYong. Made in Korea. 5 lat gwarancji

48% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka SUV‑a. Mamy to! SsangYong to najstarszy producent SUV‑ów i crossoverów z Korei. Na wyprzedaży rocznika 2023 rabat do 25 000 zł.

I mamy te samochody - są w salonie Dixi-Car od ręki. SsangYong odnotował w Polsce w 2022 roku 400-procentowy wzrost sprzedaży. Co ciekawe, premiera 2023 - nowy Torres - został pokazany w Polsce jako pierwszym kraju w Europie.

Trzecia duża marka koreańska w Polsce. Na dodatek specjalizująca się w SUV-ach i crossoverach. Zgodnie z preferencjami kupujących nakreślonymi przez Otomoto na podstawie wyszukiwań w tym portalu.

SsangYong to najstarszy producent SUV-ów i crossoverów z Korei, a samochody nowe mają korzystne ceny i 5 lat gwarancji (na Torresa - 10 Lat Gwarancji). Dodatkowo opcje 4WD, Automatyczna skrzynia, LPG (instalacja dedykowana do samochodu przez importera).

Źródło: Szukamy tanich, używanych samochodów i marzymy o nowych SUVach - OTOMOTO prezentuje motoryzacyjne trendy z 2022 roku. Otomoto.pl

Fotoreportaże z życia firmy
Fotoreportaże z życia firmy

Zobacz fotoreportaże
Blog
Blog menedżerów Dixi-Car

co słychać na blogu
Linki
Linki do stron partnerskich

linki
Media
Dla mediów

Informacje prasowe


 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

SsangYong Torres, rabat, suma korzyści 23 000 zł