Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Fotoreportaż Premiera Opla Corsa 25-27.03.2011

 

 

Raszyn k. Warszawy, salon Opel Dixi-Car, 25-27 marca 2011
Na dole strony kilka zdjęć z premiery w Dixi Radom

 

W chłodny marcowy weekend odbyła się w Dixi-Car premiera nowego Opla Corsy. Przed organizatorkami postawiono zadanie stworzenia ciepłej, wiosennej atmosfery. Nic więc dziwnego, że odwołały się do motywów wiosennych - salon mógłby być obiektem zainteresowania nie tylko klientów przemysłu motoryzacyjnego, ale i botaników, a nawet entomologów, herpetologów i ornitologów). Były bratki, tulipany. żaby, a nawet gigantyczny ślimak i bociek.

Jako, że zwierzyna była sztuczna nie doszło do zawiązania się łańcucha pokarmowego i odwiedzający salon mogli w spokoju zapoznać się z zaletami nowej Corsy. A tych jest niemało, bo i nowa odlotowa wersja Color Edition, i stylizacja przodu nawiązująca do powszechnie podobającej się Insigni, i system Start&Stop dostępny w Dieslu 1.3 95 KM, a obniżający średnie spalanie tego silnika z 4,4 do 3,6 l na 100 km!

 

Dixi Radom i Corsa z pakietem Linea

Na dole reportażu ciekawostka: klika zdjęć z premiery w Dixi-Car Radom przedstawiających Corsę z pakietem Linea. To dla tych, których wyobraźnię pobudziły "naklejane pasy ozdobne" wymienione w cenniku Corsy.

 

 

Młodzież przy Oplu Corsie Nowa Corsa wyraźnie jest adresowana do młodych. W katalogu pojawiła się nawet nowa wersja Color Edition (obok znanych Essentia, Enjoy, Cosmo).

 

 

Tablica rejestracyjna Corsy - graffiti Importer zdecydował się przygotować tablice rejestracyjne stylizowane na graffiti.

 

 

Ruch, klienci w czasie premiery Corsy w Dixi-Car Raszyn Zainteresowanie klientów nową Corsą było!

 

 

Słodycze, urna konkursowa, do wygrania wakacje o wartości 10 000 zł. Ile tu się dzieje! Wiosenny nastrój tworzą bratki. Nowa Corsa jest wyraźnie adresowana do młodszej klienteli - zdjęcie ospojlerowanej wersji Color Edition na konkursowej urnie. Na dodatek można było wygrać wakacje o wartości do 10 000 zł. A słodycze? Każdy znalazł coś dla siebie: były wafelki, rurki, herbatniki dietetyczne i te oblane czekoladą.

 

 

Ważka Czy to sąsiedztwo Stawów Raszyńskich, czy tęsknota za wiosną, skłoniły służby dekoratorskie Dixi-Car Raszyn do wykonania tego drapieżnego owada. Zastanawia wygięty do góry odwłok. Być może ważka ta, wzorem merdającego ogonem doga, wyraża aprobatę dla nowej Corsy?

 

 

Klocki demonstrujące różne zastosowania Opla Corsa 2011

Konstrukcja z kostek demonstrująca możliwiści Corsy. Od góry:

  • tradycyjne, stonowane wnętrze dla osób ustatkowanych
  • pięciodrzwiowe praktyczne nadwozie dla osób jeżdżacych więcej niż we dwójkę
  • Corsa trzydrzwiowa perłowa "für Damen"
  • a także czerwona Corsa Color Edition z pociemnianymi kołami, szybami i odbłyśnikami lamp.

Prosimy pomyśleć o możliwościach przedstawionych na niewidocznych na zdjęciu ściankach kostek!

 

 

Przednia szyba Corsy 2011 - poster z biegaczem i pióra wycieraczek Flat Blade Corsa z silnikiem 1.6 150 KM to już sprinter (8,1 sek. do setki), ale pióra wycieraczek Flat Blade ma każdy Opel Corsa - nawet ten z silnikiem 1.0 65 KM. A właśnie pióra Flat Blade gwarantują bezszelestne i super dokładne oczyszczanie przedniej szyby z kropli deszczu.

 

 

Kabina nowej Corsy 2011 Co w kabinie? Elegancka, trójramienna kierownica ze sterowaniem systemem audio. Czy wiesz, że za jedyne 4500 zł możesz dokupić do Corsy pakiet "Connect" obejmujący m.in fabryczną nawigację dotykową i piękne 16-calowe 10-ramienne felgi aluminiowe, a także skórzaną kierownicę. Tak naprawdę pakiet Connect możesz mieć za darmo, bo na Corsę z tym wyposażeniem udzielamy upustu 4500 zł (w chwili pisania tego tekstu, czyli w marcu 2011 r.).

 

 

Rozmowy handlowe przy nowej Corsie Przy nowej Corsie toczyły się negocjacje. Jak widać, polscy klienci nie przejęli się bannerami adresowanymi do młodzieży.

 

 

Torba z gotówką Na premierze byli klienci podejmujący ostateczne decyzje w czasie jednej wizyty.

 

 

Suplement, czyli kilka fotek z premiery Corsy w Dixi Radom...

 

Corsa 2011 z pakietem Linea - widok z przodu - premiera w Opel Dixi-Car Radom Atrakcją premiery w Dixi-Car Radom była Corsa doposażona w pakiet Linea. Klienci mogli naocznie przekonać się, co znaczą owe tajemnicze "pasy naklejane" wymienione w cenniku. Oprócz pasów, pakiet zawiera felgi aluminiowe 17-calowe 5-ramienne. Pakiet Linea kosztuje w chwili pisania tego tekstu 3400 zł (ale są na niego dostępne specjalne promocje, co sprawia, że można go mieć... gratis).

 

 

Corsa 2011 z pakietem Linea - widok z boku - premiera w Opel Dixi-Car Radom Ciekawostką pakietu Linea w nowej Corsie jest jego dostępność w dwóch kolorach: czarnym lub białym. Zależy to od zamówionego przez klienta koloru lakieru - ciemne lakierowania są dostępne z białymi pasami Linea.

 

 

Corsa 2011 z pakietem Linea - widok z tyłu - premiera w Opel Dixi-Car Radom Kto zdecyduje się na fabryczny tuning wizualny, jakim jest pakiet Linea? Polecamy go osobom szukającym dyskretnego wyróżnienia. Delikatne obwódki okalające naklejane pasy Linea nadają im niebanalny, ciekawy wygląd.

 

 

 

Inne relacje z imprez

 

 

 

 

BAIC 7 - już umawiamy jazdy testowe. Zapraszamy!

03.2024

BAIC Beijing 7 samochód demonstracyjny
BAIC Beijing 7 samochód do jazdy testowej

Jest samochód demonstracyjny! Zarejestrowaliśmy BAIC Beijing 7 Turbo 177KM z 7‑biegową skrzynią DSG. Gotowy do jazdy testowej.

A dlaczego warto odbyć jazdę próbną przed podpisaniem umowy zakupu samochodu? Klienci, którzy byli u konkurencyjnej marki MG, zauważają zrywność Baików i szybszą automatyczną skrzynię dwusprzegłową, względem modeli konkurencji. Więcej w materiale BAIC czy MG.

Tel. 22 716 30 20. Autoryzowany dealer BAIC Warszawa. Zapraszamy!

Umów datę i godzinę testu

Ceny BAIC 7

Fotoreportaże z życia firmy
Fotoreportaże z życia firmy

Zobacz fotoreportaże
Blog
Blog menedżerów Dixi-Car

co słychać na blogu
Linki
Linki do stron partnerskich

linki
Media
Dla mediów

Informacje prasowe


 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Lepsze rabaty od maja. SsangYong od 85 890 zł. Korando - 20 szt. do wyboru. Cena nie jest przeszacowana. Torres 14 szt. cena od 125 900 zł. Fabryczne LPG 0 zł