Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Super Jazda - Wyścig konny i pick-upem. Stajnia Besthorses Podolszyn

 

 

Podolszyn, gmina Raszyn k. Warszawy, 28 sierpnia 2011

 

W niedzielę 28.08.2011 wystawialiśmy się w Podolszynie (Dixi było jednym ze sponsorów imprezy) gdzie dobywał się konkurs w powożeniu o nazwie "Super Jazda". Uczestnikami były sławy polskiego aktorstwa oraz dziennikarstwa, m.in. Ola Szwed, Andrzej Młynarczyk, Karol Strasburger, Marta Kielczyk ("Panorama") i wielu innych. Konkurs składał się z dwóch etapów:

  • Przejechanie bryczką danej trasy. Zadaniem było założenie na kij kapelusza kowbojskiego, złapanie na lasso głowy konia, oddanie trzech strzałów z rewolweru oraz przywiezienie do mety szklanki z napojem.
  • Drużyny odbywały jazdę ISUZU. Wjazd na pochylnię z zatrzymaniem auta na szczycie oraz parkowanie tyłem w bramkę zbudowaną z kostek słomy. Ostatnie i najtrudniejsze zadanie to przejazd trasą, którą jechała bryczka, z zasłoniętymi oczami. Kierowca jest zdany tylko na wskazówki swojego pilota.

Wśród wszystkich drużyn zwycięzcami okazali się być dziennikarze – załoga Marty Kielczyk (''Panorama''). Pośród aktorów najszybszą drużyna była załoga Andrzeja Młynarczyka.

Na imprezie oprócz oglądania sław w zmaganiach sportowych można było obejrzeć stoiska innych wystawców. Browar Konstancin dostarczał piwo do konkursu i nie tylko. Firma Eveline była sponsorem nagród tak samo jak firma MPM Product.

 

 

 

Konie maścic tarantowatej zaprzęgnięte do bryczki

Na terenie stajni Besthorses w Podolszynie gości "Super Jazdy" witały konie o oryginalnym umaszczeniu...

 

 

Telewizory I ekipa telewizyjna.

 

 

Bryczka Bryczką powoził bowiem nie byle kto.

 

 

Isuzu D-Max na terenie stajni Besthorses, Podolszyn Nie tylko bryczką, bo i naszym Isuzu D-Maxem, które wspaniale nadaje się do ciągnięcia przyczepy z końmi, ale i do szaleństw w otwartym terenie.

 

 

Gwiazdy A szalały gwiazdy. Powiększ zdjęcie i rozpoznaj przynajmniej trzy...

 

 

Komu autograf? Komu autograf?

 

 

Jazda kosiarką Trzecim pojazdem, na którym odbyły się wyścigi, była kosiarka.

 

 

Stoisko Opel Dixi-Car Podolszyn Aktorzy wykazali pewne zainteresowanie Oplem Insignia pokazanym przez Dixi (obok Opla Meriva i Astra IV).

 

 

Bryczka, konie  

 

 

Inne relacje z imprez

 

 

 

 

BAIC 5 już w salonie Warszawa/Raszyn. Sprawdź sam tę jakość!

01.2024

BAIC Beijing 5, włączone reflektory LED

Awangardowy design Baików widać i na fotografiach. Jednak zdjęcia to za mało, by wyrobić sobie zdanie na temat jakości wykonania samochodu. Mamy już Baika 5 w salonie w Warszawie/Raszynie. Zapraszamy na oględziny samochodu, bez umawiania się.

Na miejscu warto porozmawiać z handlowcem o warunkach ew. zakupu samochodu, czasie oczekiwania na odbiór.

My jesteśmy zbudowani jakością samochodów BAIC. I ergonomią – wypada przymierzyć się do crossovera poprzez zajęcie miejsca za kierownicą, położyć łokieć na podłokietniku, objąć lewarek automatu.

Zdjęcia BAIC 5 w salonie

Godziny pracy salonu BAIC Dixi‑Car

Fotoreportaże z życia firmy
Fotoreportaże z życia firmy

Zobacz fotoreportaże
Blog
Blog menedżerów Dixi-Car

co słychać na blogu
Linki
Linki do stron partnerskich

linki
Media
Dla mediów

Informacje prasowe


 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Wyprzedaż rocznika 2023 SsangYong