Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Opel Movano na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa

 

 

Warszawa, 5-6 stycznia 2011

 

W dniach 5-6 stycznia 2011 r. na terenie Warszawskiego Centrum Wystawienniczego EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 odbyły się Targi Sadownictwa i Warzywnictwa - TSW.

Organizatorem Targów jest firma Agrosimex, Głównym Partnerem Targów firmy Syngenta i Syngenta SEEDS. Targi zgromadziły ok. 200 wystawców z Polski i zagranicy, a odwiedziło je ok. 4.5-5 tys. gości, głównie sadowników i producentów warzyw z terenu całego kraju, a przede wszystkim z Mazowsza. Wśród gości byli również sadownicy i producenci warzyw z Belgii i Holandii, a wśród wystawców także szkółkarze z tych krajów

Na targach znalazły się ekspozycje firm oferujących: środki ochrony roślin, nawozy, nasiona warzyw, materiał szkółkarski, maszyny, narzędzia i akcesoria do produkcji sadowniczej i warzywniczej. Bogatą ofertę przedstawiły firmy zajmujące się przechowalnictwem owoców i warzyw, nie zabrakło wystawców oferujących różnego rodzaju usługi dla producentów rolnych. Targom towarzyszyły: konkursy wiedzy z cennymi nagrodami, konferencja i wykłady na tematy związane z nowościami w ochronie roślin, nawożeniu i uprawie owoców i warzyw.

Swoje stoisko miał również Dixi-Car. Wystawaialiśmy nowego Opla Movano oraz Opla Insignię. Na naszym stoisku był konkurs, w którym można wygrać nawigację (losowanie w tym tygodniu). Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się Movano, które może pomieścić nawet 6 palet.

Dodane 25 stycznia:

Zwycięzcą konkursu Dixi-Car został Witold Przybylski. Poniżej zamieściliśmy zdjęcie z wręczenia nagrody - palmtopa MIO.

Pomimo wolnego dnia 6 stycznia 2011 (Święto Trzech Króli) na targi przyszło bardzo wielu zwiedzających. Nasze stoisko godnie reprezentowały Aga&Aga – dział dobrych kontaktów z klientami oraz przez chwilę Mariusz Dobrowolski ;-).

Partnerzy Medialni Targów: TVP1, Regionalne Radio Mazowsze, EfM - Europen Fruit Magazine, Sad Nowoczesny, OWK, Dodatek Warzywniczy Wiadomości Rolniczych Polska.

 

 

 

Dziewczyny z Dixi-Car Ci, którzy kiedykolwiek kupili coś w Dixi-Car (i wyrazili zgodę na przetwarzanie danych) zapewne znają te panie - to duet Aga&Aga... Tym razem zamiast w roli wysyłających korespondencję wystąpiły jako prezenterki Opla Movano i Opla Insignia na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa.

 

 

Wręczenie nagrody w konkursie Dixi-Car na Targach Sadownictwa - palmtopa MIO Kto odwiedził Targi Sadownictwa i Warzywnictwa, mógł wziąć udział w konkursie. Osobą największej wiary okazał się Witold Przybylski - na zdjęciu odbiera nagrodę główną, palmtop MIO, w salonie Dixi-Car, 20 stycznia.

 

 

Opel Movano - Targi Sadownictwa i Warzywnictwa Nie bez powodu Dixi-Car wystawiał na Targach właśnie furgon Opel Movano. Raz, że to nowy model (pojawił się na rynku w 2010 r.) a dwa, że idealnie nadaje się do przewożenia płodów rolnych (zwłaszcza skrzynek z jabłkami).

 

 

jabłka, kompozycje z jabłek Bo producentów owoców, a zwłaszcza jabłek, na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa nie zabrakło.

 

 

degustacja warzyw na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa Oczywiście oprócz owoców na targach były i warzywa. Nie wiemy, czy te dostępne do degustacji były dokarmiane ...

 

 

nawozy i nasiona ... nawozami (mikroskładnikami) dostępnymi po sąsiedzku.

 

 

Kolejka do Opla MOvano w hali Expo przy Prądzyńskiego w Warszawie Ale nawet zdrowe warzywa na stoisku Life Welness Sp. z o.o. nie cieszyły się takim powodzeniem jak nasz Opel Movano. W związku z ogromnym zainteresowaniem trzeba było...

 

 

Licytacja Opla Movano zaimprowizować licytację. Movano zostało sprzedane za cenę znacznie przekraczającą kwotę zwykle płaconą za ten model Opla w salonie.

 

 

Wóżek widłowy Stihl Nawet wózek widłowy Still do składowania pionowego jabłek nie cieszył się takim powodzeniem jak Opel Movano. Chociaż przejechać wózkiem chciał się niejeden.

 

 

Ciągniki John Deere Zresztą nie tylko wózkiem widłowym. Kultowe ciągniki John Deere były oferowane w szerokim wyborze. Był to kaliber raczej na potrzeby średnich i małych gospodarstw. Pojawienie się John Deere na targach świadczyłoby o bogaceniu się polskiego rolnika - rolnicy, racja to?

 

 

John Deere - podniesiona maska ciągnika Chyba, że firmie John Deere chodziło o zebranie zamówień na ciągniki do koszenia trawników od tzw. fanów kultowej marki. W USA koszenie przydomowych trawników to skądinąd częste zatrudnienie dla starszych egzemplarzy John Deere'ów.

 

 

Ciągnik New Holland z podniesioną maską New Holland - Polska nową Holandią. Czy ciągniki New Holland pomogą w uczynieniu polskiego rolnictwa tak intensywnym, jak to holenderskie?

 

 

Systemy nawodnieniowe w hali Expo XXI przy Prądzyńskiego Oprócz ciągników na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa były i inne rolnicze zabawki: systemy nawodnieniowe...

 

 

sortownica jabłek ... sortownice jabłek...

 

 

... ładowarki Weidmann (choć pewnie rolnicy nazywają je inaczej - czekamy na informację jak)...

 

 

wózek widłowy Caterpillar ... wózki widłowe Caterpillar...

 

 

występ artsytyczny na Trgach Sadownictwa i Warzywnictwa ... i występ artystyczny zespołu Gibb Plus - Twoje rozwiązanie przeciwko ordzawieniom i uszkodzeniom przymrozkowym.

 

 

Dzewczyna reklamująca opryskiwacze Firmę produkującą opryskiwacze reprezentował plakat do złudzenia przypominający personel żywy.

 

 

Przetwory Praktyczne i zapobiegliwe żony sadowników mogły nauczyć się na targach, jak wykonać przetwory.

 

 

jabłka, Polyversum na grzyb Z kolei ich mężowie mogli zobaczyć jabłka nietkniete przez grzyb - dzięki środkowi Polyversum.

 

 

Edmark Chrysler Konkurencji się nie boimy - był Edmark - firma sprzedająca Chryslery.

 

 

Toyota Hilux

A także Toyota z modelem Hilux. Dixi-Car oczywiście poleca pick-upy Mitsubishi.

 

 

 

Inne relacje z imprez

 

 

 

 

Dixi‑Car pierwszym dealerem Opla w Warszawie!

Opel Insignia, Zachęta Warszawa tęcza

W 2021 Dixi‑Car urósł do roli czołowego dealera Opla w Warszawie. Wcześniej byliśmy kojarzeni z przedmieściami stolicy, kupowali samochody u nas właściciele podmiejskich willi i przedsiębiorcy. Sytuacja się zmienia - w marcu 2021 jesteśmy już pierwszym dealerem w Warszawie, pod względem sprzedaży nowych samochodów.

Nowa Insignia z Dixi-Car pod Narodową Galerią Sztuki Zachęta i pod Warszawską Nike ma nie tylko symbolizować związki Dixi‑Car z Warszawą. To przede wszystkim symbol otwarcia marki Opel zarówno na prących do przodu innowatorów, jak i czerpiących siłę z chlubnej przeszłości.

Opel ma propozycje dla obydwu grup - choćby nową Mokkę i Crosslanda. Zapraszamy!

 

Salon Warszawa / Raszyn

(22) 716 30 20 wew. 1

Salon Radom

(48) 360 98 26 wew. 2

 

Warszawska Nike pomnik, samochód demonstracyjny

Demonstracyjny Opel Insignia Sports Tourer z Dixi-Car pod Pomnikiem Bohaterów Warszawy. Nike - bogini zwycięstwa.

Fotoreportaże z życia firmy
Fotoreportaże z życia firmy

Zobacz fotoreportaże
Blog
Blog menedżerów Dixi-Car

co słychać na blogu
Linki
Linki do stron partnerskich

linki
Media
Dla mediów

Informacje prasowe


 

 

Podziel się:
Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Promocja serwisu Opel wiosna 2023