Walentynki z Astrą IV SportsTourer

 

Raszyn, 14-21 lutego 2011

Premiera Astry IV SportsTourer (kombi) w Polsce zbiegła się z dniem św. Walentego. Niektórzy klienci, podniesieni nastrojem chwili, lokowali swe uczucia właśnie w nowej Astrze kombi, dając temu wyraz poprzez złożenie zamówienia. Tworzeniu świątecznej atmosfery miały sprzyjać w Dixi-Car dmuchane serca-balony, zajmujące znaczną część kubatury salonu. Z kolei za smak słodyczy odpowiedzialny był stół zastawiony termosami z kawą i mlecznymi ciasteczkami z marmoladą.

W czasie Walentynek z Astrą IV odbył się konkurs. Nagroda - palmtop - trafiła w ręce Sławomira Jarząbkiewicza, autora hasła:

Astra IV ma bajery,
wozisz żonę jak królową Bonę.
Gra i trąbi - takie kombi.
Ta nowa Astra jest odjechana na maxa!

Astra IV SportsTourer poza bajerami, o których wspomina w wierszyku zwycięzca, ma tak nowoczesne rozwiązania, jak system START&STOP (zatrzymujący silnik na światłach dla oszczędności paliwa) i mechanizm składania oparcia tylnej kanapy za naciśnięciem guzika. Oto cennik Astry SportsTourer.

 

Astra IV SportsTourer na dywanie, balony-serca z helem Astra IV SportsTourer w salonie Dixi-Car Radom. A gdyby było więcej balonów z helem i gdyby nie było sufitu...

 

 

Klienta zamawiająca dwie Astry SportsTourer ... klienci nie mogliby zamawiać Astr hurtem.

 

 

Astra IV i bukiet róż Nie mogliby też lokować uczuć w Astrze IV SportsTourer i obdarowywać ją kwiatami.

 

 

Catering w czasie walentynek z Astrą IV SportsTourer Pozostał by tylko catering i ...

 

 

Romans pracowników ... romanse we własnym gronie.

 

 

Na szczęście, czy to zbyt słabe połączenia baloników-serc z dywanem, czy też zbyt mocna konstrukcja sufitu, zapobiegły wyniesieniu Astry w przestworza. Dzięki temu w czasie walentynek z Astrą SportsTourer był czas i na test pojemności bagażnika (do 1550 litrów), ...

 

 

klienci oglądają Astrę IV SportsTourer (kombi) ... i na dokładne oględziny miejsca kierowcy, ...

 

 

Bagażnik Astry IV kombi z zamontowanymi akcesoriami ... i na prezentację akcesoriów.

 

 

Załoga Dixi-Car przy Astrze IV SportsTourer Pracownicy salonu zdążyli wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie...

 

 

Klienci oglądający Astrę kombi ... zanim pojawili się zdecydowani klienci.

 

 

Widok na salon w czasie walentynek z Astrą IV kombi Ale wtedy szybko wstawiono do salonu sobowtór poprzedniczki.

 

 

 

Inne relacje z imprez

 

 

 

 

OPEL Tychy i Gliwice: miękka hybryda i produkcja dostawczych 2021-2022

11.2020

Polskie fabryki Opla w Tychach i Gliwicach odpowiadają za trzon oferty Opla - produkują najpopularnieszy model w gamie - Opla Astrę V. Od września 2020 r. Tychy pracują na trzecią zmianę, ale naprawdę ciekawie dla polskiego klienta zapowiadają się lata 2021-2022.

Fabryka Opla w Gliwicach

Fabryka Opla w Gliwicach.

Fabryka w Tychach przygotowuje produkcję miękkiej hybrydy. W popularnych modelach osobowych Opla będzie dostępne wspomaganie jazdy prądem. Układ składa się z maszyny elektrycznej 48V (zastępującej alternator) i dodatkowego akumulatora 48V. Zaletą jest atrakcyjna cena takiego "elektryka". Miękka hybryda będzie opcją dostępną do popularnych silników benzynowych. Obecnie napęd elektryczny miękkiej hybrydy wspomaga przyspieszanie oraz pozwala "żeglować" na silniku elektrycznym (gdy zdejmujemy nogę z gazu). Docelowo miękkimi hybrydami będzie można jeździć w trybie zeroemisyjnym na określonym dystansie. Miękka hybryda nie wymaga ładowania - jest to więc rozwiązanie dla właścicieli mieszkań w budynkach wielorodzinnych.

Fabryka w Gliwicach - trwają przygotowania do produkcji dużych samochodów dostawczych OPEL w Polsce. Prace budowlane są na zaawansowanym, końcowym, etapie. Rozpoczął się montaż technologii, maszyn i urządzeń. Dzięki temu od połowy 2022 r. poprawi się dostępność Opli Movano w polskich salonach. Skróci się czas oczekiwania, gdy zamawiasz Movano do produkcji.

Jak zmienia się rynek i Opel?

Fotoreportaże z życia firmy
Fotoreportaże z życia firmy

Zobacz fotoreportaże
Blog
Blog menedżerów Dixi-Car

co słychać na blogu
Linki
Linki do stron partnerskich

linki
Media
Dla mediów

Informacje prasowe


 

 

Podziel się:
Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Wyprzedaż Opel Grandland X