Opel Leasing dla Firm

Opel Leasing logo

Leasing operacyjny Opla, czyli jak najszybciej spłacić samochód, uzyskać korzyści podatkowe, a potem przejąć go na własność za 1%.

 
Opel Corsa w leasingu
Opel Corsa

Promocyjny Leasing od 102%.

od 810 zł netto/mc w Opel Light Leasing

Warunki

Opel Astra VI
Astra 5d / kombi

Promocyjny Leasing od 102%.

od 1160 zł +vat/mc w Opel Light Leasing i to za wersję Elegance!
Opel Leasing Insignia
Insignia 5d / Sports Tourer

Promocyjny Leasing od 102%.

od 2110 zł +vat/miesiąc w Opel Leasing i to za bogatą wersję Business Elegance
Opel Crossland w lisingu
Opel Crossland

Promocyjny Leasing od 102%

od 830 zł +vat/mc
Opel Mokka
Mokka

Promocyjny Leasing od 102%

od 880 zł +VAT/mc w Opel Light Leasing
Opel Grandland wzięty w leasing
Opel Grandland

Promocyjny Leasing od 102%

od 1420 zł netto/mies. w Opel Light Leasing i to za wersję GS Line!
Opel Combo Life lease
Combo Kombi

Promocyjny Leasing od 102%

od 1260 zł +VAT/mies. w Opel Light Leasing
Opel Combo Cargo
Combo Cargo

Promocyjny Leasing od 102%.

od 920 zł netto/mies. w Opel Light Leasing
Opel Vivaro C Kombi 9-os.
Vivaro Furgon/Kombi

Promocyjny Leasing od 102%.

od 1420 zł +VAT/mc w Opel Light Leasing
Opel Movano C
Movano Cargo

Promocyjny Leasing od 102%.

od 1520 zł +VAT/miesiąc w Opel Leasing

Kwoty netto dla osób prowadzących działalność gospodarczą, nie zawierają VAT. Przykład reprezentatywny na dole artykułu. Porównaj ze stawkami abonamentu Opel Free2Move na firmę.

 

 

Gotowy? Poproś o ofertę

Kredyty / leasingi salon W­wa / Raszyn

603 920 182,   605 900 860

601 340 336 - leasing PKO

tel. (22) 716 30 20 wew. 7

Dział finansowania Salon Radom

605 992 834

tel. (48) 360 98 26 wew. 7

 

 

Szybka rata!
Zostaw to pole pus-te


Naciskając przycisk "Wyślij" potwierdzasz zapoznanie się z treścią Informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych.

Wpłata własna

W Opel Leasingu wpłata własna wynosi od 0% do 40%.

 

Czy serwis jest w racie?

W Opel Leasingu serwis nie jest zawarty w racie. Na życzenie klienta może być zawarte ubezpieczenie, i ochrona pogwarancyjna FlexCare, ale w praktyce najczęściej jest zawarty sam samochód, bez dodatków. Bo Opel Leasing jest leasingiem operacyjnym, czyli celem jest przejęcie samochodu na własność przy maksymalnych odliczeniach VAT i kosztów. Ubezpieczenie, czy wspomianą Ochronę FlexCare, przedsiębiorca pokrywa z bieżących środków i odlicza od razu.

 

Dla kogo?

Opel Leasing operacyjny rekomendujemy:

 

Opel Leasing a Free2Move Lease

Obydwa typy leasingów są dostępne w Dixi-Car. W obydwu płacisz comiesięczną ratę i umowa trwa z reguły 3 lata. Dalej są różnice.

W Opel Leasing, czyli leasingu operacyjnym, zamierzasz przejąć samochód na własność za 1% wartości. Chociaż serwis, ubezpieczenie, opony nie są wliczone w ratę, jest ona z reguły wyższa (niż w programie Free2Move, który omówimy za chwilę), bowiem musisz spłacić samochód w całości przez te 3 lata.

Free2Move, natomiast, chociaż to też forma leasingu, lepiej jest znany pod nazwą 'najem długoterminowy', lub 'abonament'. Serwis, ubezpieczenie są zawsze wliczone do raty, rata jest z reguły niższa niż przy leasingu operacyjnym. Twoim celem, przy wyborze Free2Move Lease, nie jest jednak przejęcie samochodu na własność, ale stały, comiesięczny koszt użytkowania samochodu (bez niespodzianek) i tzw. 'brak zobowiązań'. Przejęcie auta na własność jest jednak możliwe (wykup będzie wyższy niż 1%), ale częściej zwrócisz po prostu samochód po umowie operatorowi programu.

 

Jak kupić używanego Opla w leasingu?

Najpierw znajdź używany samochód - na fakturę vat 23% i w wieku do 6 lat. Tu lista aut używanych na fakturę vat od ręki w Dixi‑Car. Oferujemy leasing u nas na miejscu, lub wybierasz sobie dowolnego zewnętrznego leasingodawcę.

 

 

Zmiany podatkowe od 2022 - Wykup w Leasingu - Polski Ład / Nowy Ład

1 stycznia 2022 zmienią się zasady wykupu leasingowanego auta do majątku prywatnego. Przedsiębiorca chcący wykupić samochód, a następnie przenieść go do majątku prywatnego, zobowiązany będzie do zapłaty zarówno podatku dochodowego jak i podatku VAT (do tej pory przedsiębiorca mógł wykupić pojazd na siebie jako osobę prywatną i nie płacił podatku, jeśli przetrzymał auto co najmniej 6 miesięcy).

Ponadto:

  1. Nowe przepisy wydłużają dotychczas obowiązujący okres, w którym sprzedaż auta jest obciążona podatkami – z 6 miesięcy do aż 5 lat - licząc od roku, po którym została opłacona ostatnia rata leasingowa.
  2. Nowe zasady leasingu będą miały zastosowanie do rzeczy nabytych dopiero od 1 stycznia 2022 r. Przedsiębiorca, który zdąży z wykupem samochodu z leasingu do majątku prywatnego do 31.12.2021, a następnie sprzeda go po sześciu miesiącach – uniknie konieczności zapłaty podatku. Należy pamiętać, że wykup jest możliwy dopiero, gdy zostanie przekroczony minimalny okres trwania umowy leasingu – 24 miesiące. Klienci dzwonią teraz (jesień 2021) w sprawie wcześniejszego zakończenia umowy leasingu. Leasingodawcy uruchamiają nawet w tym celu nowy produkt „zamień leasing na pożyczkę” – klient wykupuje samochód, a leasingodawca dalej go refinansuje w ramach umowy pożyczki.
  3. Nowy Ład zakłada, że VAT będzie płacony od wartości pojazdu a nie od ostatniej raty wykupu, czyli w większości przypadków od symbolicznego 1%. Część klientów już podwyższa sobie wykup.
  4. Zapewne większym zainteresowaniem będzie cieszył się teraz wynajem długoterminowy. Polski Ład zniechęca przedsiębiorców do włączania samochodu firmowego do majątku prywatnego.

Informacje nie są doradztwem podatkowym. Opracowano na podstawie informacji z PKO Leasing.

 

 

Promocyjne finansowanie

 

HALOOO! Specjalna oferta finansowania na czas po pandemii:

 

 

Wypełnij formularz, a dostaniesz ofertę na nowy samochód z dobrą ceną! Lub zadzwoń!

Masz pytanie?
Potrzebujesz ofertę?
Prosimy - Wypełnij formularz!
Czekamy niecierpliwie!


Jeśli odpowiesz na poniższe pytania, otrzymasz bardziej precyzyjną odpowiedź lub korzystniejszą ofertę:

Mam już Opla (lub ma ktoś z rodziny, lub ma moja firma)
Prowadzę działalność gospodarczą
Czy należysz do jednej z preferowanych grup (np. lekarz, policjant, wojskowy, taksówkarz, niepełnosprawny - lista)?
Czy chcesz pozostawić używany samochód w rozliczeniu?
Czy chciałbyś odbyć jazdę testową?
Czy planujesz skorzystać z kredytu/leasingu?
 
Cyfra lub słownie. Pole obowiązkowe.

Naciskając przycisk "Wyślij" potwierdzasz zapoznanie się z treścią Informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych.

 

 

Przykład reprezentatywny dla Opla Astry

Opel Leasing. Kalkulację sporządzono dla modelu Opel Astra Hatchback Enjoy 1.0 Turbo 105 KM MT5 S&S w cenie 56 590 zł netto, w oparciu o zmienną stopę procentową WIBOR 1M, która w dniu 01 sierpnia 2019 roku wynosiła 1,64%, powiększoną o marżę. Opłata wstępna 38,30%, okres leasingu 60 miesięcy, wartość wykupu 1%, łączna suma opłat 113,44% ceny pojazdu.

Świadczenie reklamowanych usług następuje na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawartej z Klientem.

Opel Leasing jest nazwą handlową, pod którą BNP Paribas Leasing Services sp. z o.o. oferuje swoje usługi we współpracy z BNP Paribas Bank Polska S.A. w sieci dealerskiej Opel. Opel Leasing jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Opel Automobile GmbH, a BNP Paribas Bank Polska S.A. oraz BNP Paribas Leasing Services sp. z o.o. są uprawnione do korzystania ze znaku na podstawie odrębnej sublicencji.

Zaprezentowane modele samochodów są jedynie ilustracją i mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego, dostępne za dopłatą. Oferta produktowa oraz jej szczegóły dostępne są w Dixi-Car. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. 

 

Podziel się:
Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Promocje i dofinansowanie na samochody elektryczne Opel