Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Pokaz ratownictwa, apteczki - 20.06 w Dixi-Car Raszyn

pokaz i krótkie szkolenie z ratownictwa drogowego, 20.06.2009 - naucz się ratować życie

 

 

Relacja ze szkolenia dla klientów i pracowników, które odbyło się w Dixi 20 czerwca:

pełny tekst - Szkolenia z ratowania życia 20.06.2009 plik MS Word (zdjęcia w pliku)

 

Kto nie marzy o super i bezpiecznych wakacjach?

A kto nie widział stłuczek i wypadków? Jak często zastanawiałeś się, co Ty mógłbyś zrobić w sytuacji zagrożenia? Miałeś stres, że nie masz apteczki, że nie wiesz jak się zachować?

Chcesz się dowiedzieć jak bezpiecznie podróżować? Jak pomóc sobie i innym w sytuacji zagrożenia? Co trzeba mieć w samochodzie podróżując po krajach Unii, a co w Polsce nie jest wymagane?

Z myślą o Tobie, Nasz Kliencie, organizujemy w pierwszą sobotę wakacji pokaz i szkolenie "Bezpieczny z Dixi w czasie podróży".

W sobotę, 20 czerwca w godz. 10.00 - 14.00 w naszym salonie Opel w Raszynie, we współpracy z ratownikami i instruktorami pierwszej pomocy oraz firmą mojaapteczka.pl zapraszamy na pokazy oraz szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

W czasie trwania pokazów możesz praktycznie przetestować swoją dotychczasową wiedzę z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, przeprowadzić resuscytację krążeniowo-oddechową,  zapoznać się z defibrylatorem.  Możesz też rozszerzyć swoją wiedzę i umiejętności - instruktorzy i ratownicy pokażą jak zachować się w sytuacjach na drodze , w stanach zagrożenia życia i zdrowia ludzkiego.

Będziesz też mógł nabyć apteczkę, wymagane i zgodne z normami wyposażenie samochodu w Niemczech i wielu krajach Unii.

W trakcie pokazów odbędą się konkursy na najlepszego kierowcę-ratownika  oraz pasażera-ratownika; do wygrania  nagrody!

Bądź gotowy, bądź przygotowany, "Bezpieczny w czasie podróży": Dixi-Car, al. Krakowska 24a w Raszynie, sobota 20 czerwca 2009, godz. 10.00 - 14.00; instruktorzy i ratownicy czekają na Ciebie, nauczą, pokażą, doradzą.

Zapraszamy! Przywieź jak najwięcej osób!

Pokaz i szkolenie jest GRATIS! Apteczki będziemy sprzedawać!

  

 

Tylu zamówień polski importer się nie spodziewał - i inne opinie o Torresie

08.2023

Opinia liczba zamówień SsangYong Torres, tablica rejestracyjna WN

Aż trudno uwierzyć w pojemność bagażnika, która według katalogu wynosi 703 l. Po złożeniu foteli możemy dostać ponad 1600 l. To są możliwości, którymi Koreańczycy w tej kwestii dosłownie pozamiatali

– pisze na:Temat, 24.07.2023.

 

Wnętrze również zachwyca. Wygląda na czyste i nowoczesne. Po prawej stronie widoczny jest całkiem spory multimedialny ekran o przekątnej 12,3 cala. Poniżej – podobnie jak w Audi, 8-calowy wyświetlacz przeznaczony do sterowania klimatyzacją czy podgrzewaniem foteli.

– pisze WRC Premium. Motorsport & Beyond, 20.07.2023.

 

Torres zaskakuje komfortem jazdy (z przodu kolumny resorujące, z tyłu wielowahacz Multi-Link). Kabina pasażerska jest dobrze wyciszona zaś układ kierowniczy precyzyjnie reaguje na wykonywane manewry. Parkowanie ułatwiają przednie i tylne czujniki oraz kamera cofania, która wyróżnia się dobrą jakością obrazu.

– pisze Nowoczesna Flota, 27.07.2023.

 

Zobacz opinie

Fotoreportaże z życia firmy
Fotoreportaże z życia firmy

Zobacz fotoreportaże
Blog
Blog menedżerów Dixi-Car

co słychać na blogu
Linki
Linki do stron partnerskich

linki
Media
Dla mediów

Informacje prasowe


 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Promocja akcesoriów Opel Zima 2023 2024