Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Opel Radom na Biegu Kazików

 

marzec 2017

Zawodnik na Biegu Kazików 2017, Opel MOKKA X

Uczestnik Biegu Kazików przy Oplu MOKKA X.

Dlaczego Opel puszcza oko do biegaczy? Dlaczego wysłaliśmy nasz personel w domagającą się spoczynku niedzielę na X Bieg Kazików w samo centrum Radomia?

Biegacze, rozumiemy, mają czas i pieniądze, by kupować nasze samochody. Ale też uważamy zawodników za ludzi praktycznych. Z czystym sumieniem możemy polecić nasze samochody (stosunek wyposażenie/cena).

X Bieg Kazików odbył się w ciepłą niedzielę, 5 marca 2017. Zobacz fotoreportaż.

 

Opel, biegacze, sepia

Jubileuszowe, dziesiąte Kaziki, przeszły do historii. Sepia wskazana. Po wyczerpującym biegu przyszedł czas na zakupy - od lewej nowa Astra Kombi, SUV Opel MOKKA X.

 

 

Medal X Biegu Kazików, pomarańczowa maska samochodu

Ileż tu sensów? Medal X jubileuszowego Biegu Kazików, z pomarańcową wstęgą na pomarańczowej perłowej masce nowej MOKKI X. Nagrody dla ducha i dla oka.

 

Start, meta zawodów biegowych, Radom

Start i meta w centrum Radomia. Na pierwszym planie SUV Opel MOKKA X, za nią nowa Astra Kombi.

 

Na finiszu

Na finiszu.

 

Czarno ubrany biegacz przy Mokce X

Czarny obcisły ubiór - w sam raz na marcowy początek sezonu biegowego.

 

Czarno ubrany biegacz przy Mokce X

Radom - siła w precyzji. "Opel, siła w precyzji" też potwierdzamy.

 

Inne fotorelacje

 

 

 

 

48% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka SUV‑a. Mamy to!

02.2023

SUVy i crossovery SsangYong. Made in Korea. 5 lat gwarancji

48% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka SUV‑a. Mamy to! SsangYong to najstarszy producent SUV‑ów i crossoverów z Korei. Na wyprzedaży rocznika 2023 rabat do 20 000 zł.

I mamy te samochody - są w salonie Dixi-Car od ręki. SsangYong odnotował w Polsce w 2022 roku 400-procentowy wzrost sprzedaży. Co ciekawe, premiera 2023 - nowy Torres - został pokazany w Polsce jako pierwszym kraju w Europie.

Trzecia duża marka koreańska w Polsce. Na dodatek specjalizująca się w SUV-ach i crossoverach. Zgodnie z preferencjami kupujących nakreślonymi przez Otomoto na podstawie wyszukiwań w tym portalu.

SsangYong to najstarszy producent SUV-ów i crossoverów z Korei, a samochody nowe mają korzystne ceny i 5 lat gwarancji (na Torresa - 10 Lat Gwarancji). Dodatkowo opcje 4WD, Automatyczna skrzynia, LPG (instalacja dedykowana do samochodu przez importera).

Źródło: Szukamy tanich, używanych samochodów i marzymy o nowych SUVach - OTOMOTO prezentuje motoryzacyjne trendy z 2022 roku. Otomoto.pl

Warszawa

Radom 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

SsangYong Torres, rabat, suma korzyści 23 000 zł