Opel Radom na Biegu Kazików

 

marzec 2017

Zawodnik na Biegu Kazików 2017, Opel MOKKA X

Uczestnik Biegu Kazików przy Oplu MOKKA X.

Dlaczego Opel puszcza oko do biegaczy? Dlaczego wysłaliśmy nasz personel w domagającą się spoczynku niedzielę na X Bieg Kazików w samo centrum Radomia?

Biegacze, rozumiemy, mają czas i pieniądze, by kupować nasze samochody. Ale też uważamy zawodników za ludzi praktycznych. Z czystym sumieniem możemy polecić nasze samochody (stosunek wyposażenie/cena).

X Bieg Kazików odbył się w ciepłą niedzielę, 5 marca 2017. Zobacz fotoreportaż.

 

Opel, biegacze, sepia

Jubileuszowe, dziesiąte Kaziki, przeszły do historii. Sepia wskazana. Po wyczerpującym biegu przyszedł czas na zakupy - od lewej nowa Astra V Kombi, SUV Opel MOKKA X.

 

 

Medal X Biegu Kazików, pomarańczowa maska samochodu

Ileż tu sensów? Medal X jubileuszowego Biegu Kazików, z pomarańcową wstęgą na pomarańczowej perłowej masce nowej MOKKI X. Nagrody dla ducha i dla oka.

 

Start, meta zawodów biegowych, Radom

Start i meta w centrum Radomia. Na pierwszym planie SUV Opel MOKKA X, za nią nowa Astra V Kombi. Zobacz też ceny hatchbacka.

 

Na finiszu

Na finiszu.

 

Czarno ubrany biegacz przy Mokce X

Czarny obcisły ubiór - w sam raz na marcowy początek sezonu biegowego.

 

Czarno ubrany biegacz przy Mokce X

Radom - siła w precyzji. "Opel, siła w precyzji" też potwierdzamy.

 

Inne fotorelacje

 

 

 

 

OPEL Tychy i Gliwice: miękka hybryda i produkcja dostawczych 2021-2022

11.2020

Polskie fabryki Opla w Tychach i Gliwicach odpowiadają za trzon oferty Opla - produkują najpopularnieszy model w gamie - Opla Astrę V. Od września 2020 r. Tychy pracują na trzecią zmianę, ale naprawdę ciekawie dla polskiego klienta zapowiadają się lata 2021-2022.

Fabryka Opla w Gliwicach

Fabryka Opla w Gliwicach.

Fabryka w Tychach przygotowuje produkcję miękkiej hybrydy. W popularnych modelach osobowych Opla będzie dostępne wspomaganie jazdy prądem. Układ składa się z maszyny elektrycznej 48V (zastępującej alternator) i dodatkowego akumulatora 48V. Zaletą jest atrakcyjna cena takiego "elektryka". Miękka hybryda będzie opcją dostępną do popularnych silników benzynowych. Obecnie napęd elektryczny miękkiej hybrydy wspomaga przyspieszanie oraz pozwala "żeglować" na silniku elektrycznym (gdy zdejmujemy nogę z gazu). Docelowo miękkimi hybrydami będzie można jeździć w trybie zeroemisyjnym na określonym dystansie. Miękka hybryda nie wymaga ładowania - jest to więc rozwiązanie dla właścicieli mieszkań w budynkach wielorodzinnych.

Fabryka w Gliwicach - trwają przygotowania do produkcji dużych samochodów dostawczych OPEL w Polsce. Prace budowlane są na zaawansowanym, końcowym, etapie. Rozpoczął się montaż technologii, maszyn i urządzeń. Dzięki temu od połowy 2022 r. poprawi się dostępność Opli Movano w polskich salonach. Skróci się czas oczekiwania, gdy zamawiasz Movano do produkcji.

Jak zmienia się rynek i Opel?

Warszawa

Radom 

 

Podziel się:
Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Wyprzedaż Opel Grandland X