Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Nowy serwis Opel Mitsubishi Radom w budowie

Kwiecień 2016

Wygodniej będziesz serwisował w Radomiu swojego Opla, Chevroleta, a także japońskie Mitsubishi. Od kiedy? Od połowy 2016 r., gdy Dixi-Car uruchomi nową halę serwisową, obecnie w budowie. Gdzie? Przy "obwodnicy" Radomia (trasa Warszawa-Kielce), ul. Czarnieckiego 108.

Wycofanie się marki Chevrolet z polskiego rynku zmotywowało nas do poszukiwania nowego "brandu", którym uzupełnimy malejącą liczbę Chevroletów w naszym warsztacie. I oto jest - japońskie Mitsubishi - od jesieni 2016 będziemy - oprócz autoryzacji Opla i Chevroleta - salonem, serwisem i sklepem z częściami Mitsubishi.

Dixi będzie reprezentowało w Radomiu jakość niemiecko-japońską.

Przyjrzyjmy się budowie od tyłu, od zaplecza, czyli tam, gdzie większość klientów na co dzień nie zagląda.

 

Stalowy szkielet hali warsztatu Opel Mitsubishi Radom

Stara hala serwisu została wyburzona, w jej miejscu od podstaw budujemy dla radomian, a także mieszkańców Kozienic, Starachowic, Skarżyska-Kamiennej, Warki, Puław - nową, wiekszą halę warsztatową Opel, Chevrolet, Mitsubishi. Technologia: szkielet stalowy z wypełnieniem z betonu komórkowego.

 

 

Zagęszczanie podbudowy pod halę warsztatową

Stara hala, pamiętająca firmę Auto-Plus, była ok. 2x mniejsza. Tu, gdzie na fot. widać bramy serwisowe - wjazdy do myjni - był podwórzec. Z czterech stanowisk serwisowych zrobi się osiem, twój samochód będzie obsłużony bezzwłocznie. Pracują na zdjęciu zbrojarz, "zagęszczacz", a także monter odciągów konstrukcji stalowej - na drabinie.

 

 

Montaż zbrojenia

Montaż zbrojenia. W tle Selgros.

 

 

Budowa warsztatu w technologii stalowego szkieletu

Płytami OSB odcięliśmy od pyłów budowy...

 

 

Wnętrze salonu Radom Dixi-Car

... normalnie działający salon Opla, serwis Opla, Chevroleta. Na pierwszym planie nowa Astra V. Piątkowo-popołudniowe klimaty przedweekendowe.

 

 

Tajemnicza luka

Zagadkowa przerwa między nową halą warsztatową, a dawnym salonem Chevrolet (w którym za chwilę otworzymy salon Mitsubishi). Do czego będzie służyć owa tajemnicza luka, na pewno wie kierownik budowy... Sądząc po wystającej z podłoża rurze kanalizacji, zostanie czymś zabudowana. Może uda nam się coś ustalić.

 

Inne fotorelacje

 

 

 

BAIC 5 już w salonie Warszawa/Raszyn. Sprawdź sam tę jakość!

01.2024

BAIC Beijing 5, włączone reflektory LED

Awangardowy design Baików widać i na fotografiach. Jednak zdjęcia to za mało, by wyrobić sobie zdanie na temat jakości wykonania samochodu. Mamy już Baika 5 w salonie w Warszawie/Raszynie. Zapraszamy na oględziny samochodu, bez umawiania się.

Na miejscu warto porozmawiać z handlowcem o warunkach ew. zakupu samochodu, czasie oczekiwania na odbiór.

My jesteśmy zbudowani jakością samochodów BAIC. I ergonomią – wypada przymierzyć się do crossovera poprzez zajęcie miejsca za kierownicą, położyć łokieć na podłokietniku, objąć lewarek automatu.

Zdjęcia BAIC 5 w salonie

Godziny pracy salonu BAIC Dixi‑Car

Fotoreportaże z życia firmy
Fotoreportaże z życia firmy

Zobacz fotoreportaże
Blog
Blog menedżerów Dixi-Car

co słychać na blogu
Linki
Linki do stron partnerskich

linki
Media
Dla mediów

Informacje prasowe


 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Promocja serwisu Opel wiosna 2024