Nowy serwis Opel Mitsubishi Radom w budowie

Kwiecień 2016

Wygodniej będziesz serwisował w Radomiu swojego Opla, Chevroleta, a także japońskie Mitsubishi. Od kiedy? Od połowy 2016 r., gdy Dixi-Car uruchomi nową halę serwisową, obecnie w budowie. Gdzie? Przy "obwodnicy" Radomia (trasa Warszawa-Kielce), ul. Czarnieckiego 108.

Wycofanie się marki Chevrolet z polskiego rynku zmotywowało nas do poszukiwania nowego "brandu", którym uzupełnimy malejącą liczbę Chevroletów w naszym warsztacie. I oto jest - japońskie Mitsubishi - od jesieni 2016 będziemy - oprócz autoryzacji Opla i Chevroleta - salonem, serwisem i sklepem z częściami Mitsubishi.

Dixi będzie reprezentowało w Radomiu jakość niemiecko-japońską.

Przyjrzyjmy się budowie od tyłu, od zaplecza, czyli tam, gdzie większość klientów na co dzień nie zagląda.

 

Stalowy szkielet hali warsztatu Opel Mitsubishi Radom

Stara hala serwisu została wyburzona, w jej miejscu od podstaw budujemy dla radomian, a także mieszkańców Kozienic, Starachowic, Skarżyska-Kamiennej, Warki, Puław - nową, wiekszą halę warsztatową Opel, Chevrolet, Mitsubishi. Technologia: szkielet stalowy z wypełnieniem z betonu komórkowego.

 

 

Zagęszczanie podbudowy pod halę warsztatową

Stara hala, pamiętająca firmę Auto-Plus, była ok. 2x mniejsza. Tu, gdzie na fot. widać bramy serwisowe - wjazdy do myjni - był podwórzec. Z czterech stanowisk serwisowych zrobi się osiem, twój samochód będzie obsłużony bezzwłocznie. Pracują na zdjęciu zbrojarz, "zagęszczacz", a także monter odciągów konstrukcji stalowej - na drabinie.

 

 

Montaż zbrojenia

Montaż zbrojenia. W tle Selgros.

 

 

Budowa warsztatu w technologii stalowego szkieletu

Płytami OSB odcięliśmy od pyłów budowy...

 

 

Wnętrze salonu Radom Dixi-Car

... normalnie działający salon Opla, serwis Opla, Chevroleta. Na pierwszym planie nowa Astra V. Piątkowo-popołudniowe klimaty przedweekendowe.

 

 

Tajemnicza luka

Zagadkowa przerwa między nową halą warsztatową, a dawnym salonem Chevrolet (w którym za chwilę otworzymy salon Mitsubishi). Do czego będzie służyć owa tajemnicza luka, na pewno wie kierownik budowy... Sądząc po wystającej z podłoża rurze kanalizacji, zostanie czymś zabudowana. Może uda nam się coś ustalić.

 

Inne fotorelacje

 

 

 

Dixi‑Car pierwszym dealerem Opla w Warszawie!

Opel Insignia, Zachęta Warszawa tęcza

W 2021 Dixi‑Car urósł do roli czołowego dealera Opla w Warszawie. Wcześniej byliśmy kojarzeni z przedmieściami stolicy, kupowali samochody u nas właściciele podmiejskich willi i przedsiębiorcy. Sytuacja się zmienia - w marcu 2021 jesteśmy już pierwszym dealerem w Warszawie, pod względem sprzedaży nowych samochodów.

Nowa Insignia z Dixi-Car pod Narodową Galerią Sztuki Zachęta i pod Warszawską Nike ma nie tylko symbolizować związki Dixi‑Car z Warszawą. To przede wszystkim symbol otwarcia marki Opel zarówno na prących do przodu innowatorów, jak i czerpiących siłę z chlubnej przeszłości.

Opel ma propozycje dla obydwu grup - choćby nową Mokkę i Crosslanda. Zapraszamy!

 

Salon Warszawa / Raszyn

(22) 716 30 20 wew. 1

Salon Radom

(48) 360 98 26 wew. 2

 

Warszawska Nike pomnik, samochód demonstracyjny

Demonstracyjny Opel Insignia Sports Tourer z Dixi-Car pod Pomnikiem Bohaterów Warszawy. Nike - bogini zwycięstwa.

Fotoreportaże z życia firmy
Fotoreportaże z życia firmy

Zobacz fotoreportaże
Blog
Blog menedżerów Dixi-Car

co słychać na blogu
Linki
Linki do stron partnerskich

linki
Media
Dla mediów

Informacje prasowe


 

 

Podziel się:
Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Wyprzedaż nowy Opel Corsa czerwony przed salonem, zalety