Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Meriva II w ZOO

 

 

Warszawa, ogród zoologiczny, 14-19 sierpnia 2010

 

Tym razem dni otwarte odbyły się nie w salonie, lecz w ZOO. Nowy Opel Meriva II wystawiany był w całej Polsce w ogrodach zoologicznych. Czy przypadkowo? Prosimy przyjrzeć się obrazkowi na winiecie strony...

W każdym razie maskotką ekspozycji był słoń (indyjski - bez kłów), a dealerem, któremu przypadła w udziale ekspozycja Merivy w warszawskim zoo był Dixi-Car. Z kolei sama ekspozycja sąsiadowała ze stoiskiem dla hipopotamów. Co zadecydowało o takiej lokalizacji? Czyżby zmęczone upałem, chowające się w wodzie hipopotamy, miały w zamyśle organizatorów nie odwracać uwagi od nowej Merivy? Na wszelki wypadek pracownicy salonu Opel przygotowali dodatkowe atrakcje, ale o tym już na zdjęciach poniżej.

 

 

Fotografia z Oplem Meriva - dziecko małe Główną atrakcją była możliwość zrobienia sobie zdjęcia. Pozowały dzieci małe ...

 

 

Zdjęcie z Oplem Meriva - dzieci większe ... większe ...

 

 

Fotografia z Oplem Meriva - młodzież ... i całkiem duże. Choć te już w towarzystwie hostessy, a nie słonika.

 

 

Drukowanie zdjęcia na miejscu Fotograf od razu drukował zdjęcia i wręczał modelom.

 

 

Fotograf Meriva miała takie powodzenie, że czasem na zdjęciach widoczna była tylko jej niewielka część.

 

 

Drzwi Opel Meriva II Goście ogrodu zoologicznego zwracali uwagę na charakterystyczne, otwierające się do tyłu drzwi drugiego rzędu siedzeń Opla Meriva II. Taki układ pozwala wsiadać do samochodu naprawdę łatwo. Szczególnie docenią to osoby z obolałym kręgosłupem, czy ze schorzeniami narządów ruchu.

 

 

Hipopotamy Niektórzy naprawdę woleli hipopotamy...

 

 

Krówki ... ale wtedy nasz słonik wkraczał do akcji z krówkami w papierkach z wizerunkiem nowego Opla Meriva II.

 

 

 

Inne relacje z imprez

 

 

 

 

78% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka Automatu. Mamy to!

02.2023

Lewarek zmiany biegów automatu, podgrzewane fotele, usb, start stop, ładowarka indukcyjna

78% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka auta z automatyczną skrzynią biegów. Mamy to! SsangYong to producent SUV‑ów i crossoverów z Korei. Każdy z modeli jest dostępny z automatem. Na wyprzedaży rocznika 2023 rabat do 20 000 zł.

I mamy te samochody - są w salonie Dixi-Car od ręki. SsangYong odnotował w Polsce w 2022 roku 400-procentowy wzrost sprzedaży. Co ciekawe, premiera 2023 - nowy Torres - został pokazany w Polsce jako pierwszym kraju w Europie.

Duża marka koreańska w Polsce. Na dodatek specjalizująca się w samochodach z automatycznymi skrzyniami biegów. Zgodnie z preferencjami kupujących nakreślonymi przez Otomoto na podstawie wyszukiwań w tym portalu.

SsangYong to najstarszy producent SUV-ów i crossoverów z Korei, a samochody nowe mają korzystne ceny i 5 lat gwarancji (na Torresa - 10 Lat Gwarancji). Dodatkowo opcje 4WD, Automatyczna skrzynia, LPG (instalacja dedykowana do samochodu przez importera).

Źródło: Szukamy tanich, używanych samochodów i marzymy o nowych SUVach - OTOMOTO prezentuje motoryzacyjne trendy z 2022 roku. Otomoto.pl

Fotoreportaże z życia firmy
Fotoreportaże z życia firmy

Zobacz fotoreportaże
Blog
Blog menedżerów Dixi-Car

co słychać na blogu
Linki
Linki do stron partnerskich

linki
Media
Dla mediów

Informacje prasowe


 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Nowy Torres EVX z napędem elektrycznym