Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Premiera nowy Opel Meriva 2014

 

Meriva 2014 w salonie Radom

Czerwony dywan kieruje gości do mocno akcentowanych w minivanie Meriva drzwi prowadzących na tylną kanapę. 8 marca za oknem +10 stopni C - kwiaty dorodne.

 

Radom, 8 marca 2013

 

Ani się obejrzeliśmy, jak Meriva doczekała się face-liftingu. Premiera odnowionego minivana odbyła się dokładnie 8 marca, co zapowiada do kogo Meriva będzie adresowana. Choć nie jest to samochód damski, lecz rodzinny, decyzje zakupowe, zdaje się, mają podejmować kobiety.

Kilka zdjęć wykonanych 8 marca w radomskim salonie Dixi-Car - zwróć uwagę na innowacyjne drzwi tylne Merivy - nazywają się FlexDoors - otwierane "odwrotnie" ułatwiają wsiadanie z dziećmi, osobami starszymi.

 

A do tego Super Cena Merivy!

 

 

Nowa Meriva 2014  w czasie premiery

 

Opel Meriva, premiera, salon Dixi-Car Radom

Nowa Meriva 2014 - model z tych kupowanych w czasie jednej wizyty w salonie - cena zachęcająca - od niecałych 50 tys. zł (w dniu premiery). Dostępne promocyjne kredyty 50/50, 3x33%, 4x25%. Słowem - model dla Kowalskiego.

 

Meriva w salonie, drzwi FlexDoors

Fot. Handlowcy zapraszają, a szef oddziału prezentuje to, z czego Meriva słynie, czyli drzwi FlexDoors, kapitalne przy podróżowaniu z dziećmi lub osobami starszymi.

 

Konsultanci

Frekwencja w dni otwarte ok. Parytet płci prawie zachowany. Rozmowy handlowe trwają.

 

Szefostwo i handlowcy

Goście premiery potwierdzają rangę modelu. Choć to "tylko" face-lifting Merivy, w premierze w Radomiu udział wzięli, od lewej: Artur Kucharski - szef salonu, Paweł Kuna - konsultant ds. sprzedaży samochodów nowych, Agata Raniecka - prezes Dixi-Car, Paweł Zwierzyk - szef oddziału Dixi-Car w Radomiu.

 

Inne fotorelacje

 

Tagi: nowy opel meriva, premiera, face-lifting, dni otwarte, dzień kobiet, 8 marca 2014, salon, radom

 

 

Tylu zamówień polski importer się nie spodziewał - i inne opinie o Torresie

08.2023

Opinia liczba zamówień SsangYong Torres, tablica rejestracyjna WN

Aż trudno uwierzyć w pojemność bagażnika, która według katalogu wynosi 703 l. Po złożeniu foteli możemy dostać ponad 1600 l. To są możliwości, którymi Koreańczycy w tej kwestii dosłownie pozamiatali

– pisze na:Temat, 24.07.2023.

 

Wnętrze również zachwyca. Wygląda na czyste i nowoczesne. Po prawej stronie widoczny jest całkiem spory multimedialny ekran o przekątnej 12,3 cala. Poniżej – podobnie jak w Audi, 8-calowy wyświetlacz przeznaczony do sterowania klimatyzacją czy podgrzewaniem foteli.

– pisze WRC Premium. Motorsport & Beyond, 20.07.2023.

 

Torres zaskakuje komfortem jazdy (z przodu kolumny resorujące, z tyłu wielowahacz Multi-Link). Kabina pasażerska jest dobrze wyciszona zaś układ kierowniczy precyzyjnie reaguje na wykonywane manewry. Parkowanie ułatwiają przednie i tylne czujniki oraz kamera cofania, która wyróżnia się dobrą jakością obrazu.

– pisze Nowoczesna Flota, 27.07.2023.

 

Zobacz opinie

Fotoreportaże z życia firmy
Fotoreportaże z życia firmy

Zobacz fotoreportaże
Blog
Blog menedżerów Dixi-Car

co słychać na blogu
Linki
Linki do stron partnerskich

linki
Media
Dla mediów

Informacje prasowe


 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Wyprzedaż rocznika 2023 SsangYong