Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Premiera nowy Opel Meriva 2014

 

Meriva 2014 w salonie Radom

Czerwony dywan kieruje gości do mocno akcentowanych w minivanie Meriva drzwi prowadzących na tylną kanapę. 8 marca za oknem +10 stopni C - kwiaty dorodne.

 

Radom, 8 marca 2013

 

Ani się obejrzeliśmy, jak Meriva doczekała się face-liftingu. Premiera odnowionego minivana odbyła się dokładnie 8 marca, co zapowiada do kogo Meriva będzie adresowana. Choć nie jest to samochód damski, lecz rodzinny, decyzje zakupowe, zdaje się, mają podejmować kobiety.

Kilka zdjęć wykonanych 8 marca w radomskim salonie Dixi-Car - zwróć uwagę na innowacyjne drzwi tylne Merivy - nazywają się FlexDoors - otwierane "odwrotnie" ułatwiają wsiadanie z dziećmi, osobami starszymi.

 

A do tego Super Cena Merivy!

 

 

Nowa Meriva 2014  w czasie premiery

 

Opel Meriva, premiera, salon Dixi-Car Radom

Nowa Meriva 2014 - model z tych kupowanych w czasie jednej wizyty w salonie - cena zachęcająca - od niecałych 50 tys. zł (w dniu premiery). Dostępne promocyjne kredyty 50/50, 3x33%, 4x25%. Słowem - model dla Kowalskiego.

 

Meriva w salonie, drzwi FlexDoors

Fot. Handlowcy zapraszają, a szef oddziału prezentuje to, z czego Meriva słynie, czyli drzwi FlexDoors, kapitalne przy podróżowaniu z dziećmi lub osobami starszymi.

 

Konsultanci

Frekwencja w dni otwarte ok. Parytet płci prawie zachowany. Rozmowy handlowe trwają.

 

Szefostwo i handlowcy

Goście premiery potwierdzają rangę modelu. Choć to "tylko" face-lifting Merivy, w premierze w Radomiu udział wzięli, od lewej: Artur Kucharski - szef salonu, Paweł Kuna - konsultant ds. sprzedaży samochodów nowych, Agata Raniecka - prezes Dixi-Car, Paweł Zwierzyk - szef oddziału Dixi-Car w Radomiu.

 

Inne fotorelacje

 

Tagi: nowy opel meriva, premiera, face-lifting, dni otwarte, dzień kobiet, 8 marca 2014, salon, radom

 

 

48% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka SUV‑a. Mamy to!

02.2023

SUVy i crossovery SsangYong. Made in Korea. 5 lat gwarancji

48% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka SUV‑a. Mamy to! SsangYong to najstarszy producent SUV‑ów i crossoverów z Korei. Na wyprzedaży rocznika 2023 rabat do 25 000 zł.

I mamy te samochody - są w salonie Dixi-Car od ręki. SsangYong odnotował w Polsce w 2022 roku 400-procentowy wzrost sprzedaży. Co ciekawe, premiera 2023 - nowy Torres - został pokazany w Polsce jako pierwszym kraju w Europie.

Trzecia duża marka koreańska w Polsce. Na dodatek specjalizująca się w SUV-ach i crossoverach. Zgodnie z preferencjami kupujących nakreślonymi przez Otomoto na podstawie wyszukiwań w tym portalu.

SsangYong to najstarszy producent SUV-ów i crossoverów z Korei, a samochody nowe mają korzystne ceny i 5 lat gwarancji (na Torresa - 10 Lat Gwarancji). Dodatkowo opcje 4WD, Automatyczna skrzynia, LPG (instalacja dedykowana do samochodu przez importera).

Źródło: Szukamy tanich, używanych samochodów i marzymy o nowych SUVach - OTOMOTO prezentuje motoryzacyjne trendy z 2022 roku. Otomoto.pl

Fotoreportaże z życia firmy
Fotoreportaże z życia firmy

Zobacz fotoreportaże
Blog
Blog menedżerów Dixi-Car

co słychać na blogu
Linki
Linki do stron partnerskich

linki
Media
Dla mediów

Informacje prasowe


 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

SsangYong Torres, rabat, suma korzyści 23 000 zł