Oplowa Kraina FLEX

 

Flex to giętki, fajne słowo, prawda? Giętki to taki totalnie łatwy, elastyczny, dopasowujący się i tak to dokładnie u nas w Dixi-Car jest.

Modele Opel wyposażone są w różne flex - poniżej Rodzina Oplowej Krainy Flex.

 

 

PowerFlex®

Moduł PowerFlex na konsoli środkowej

Po raz pierwszy zaoferowany w Astrze V. Element mocowany na konsoli środkowej (fot.). Uchwyt na smartfon z kabelkiem z boku, rozszerza się w szerokość i długość, wiec da się podłączyć i duże Samsungi i male iPhony.

PowerFlex może dodatkowo rozpylać zapachy w kabinie.

 

 

FlexConnect®

Stolik FlexConnect

Akcesoria mocowane do przedniego zagłówka. Zaczynamy od zakupu haka, którego potrzebujemy sztuk 1. Mocujemy go na zagłówku.

Do haka możemy następnie przymocować:

  • składany stolik
  • uchwyt na iPad lub na iPad Mini
  • wieszak na ubrania
  • hak na torbę

Akcesoria możemy przenosić między samochodami, np. mamy dwa Ople, oba wyposażamy w uchwyt FlexConnect, kupujemy jeden stolik i wpinamy go do tego samochodu, którym akurat wybieramy się w podróż.

Kup w sklepie internetowym Dixi-Car

 

 

FlexOrganizer® - porządek w bagażniku

Na system Flex Organizer składają się haki, przegrody, siatki i pudełka. Wszystko to do bagażnika i po to, żeby nic się nie toczyło, nie rozsypało, nie wymieszało i nie uszkodziło. System pojawił się w Oplu Vectra C i jest obecny w późniejszych modelach Opla (Meriva, Astra III, IV, itd.). Elementy systemu FlexOrganizer są naprawdę tanie. Sprawdź sam w naszym sklepie internetowym:

Elementy systemu FlexOrganizer w sklepie internetowym "Części Opel"

 

System FlexOrganzier, bagaznik Opla Vectra C

 

FlexFix® - łatwy transport rowerów

Fajnie pojechać na weekend albo wakacje samochodem, ale mieć też rowery, prawda? No i proszę nasz Opel proponuje zintegrowany bagażnik rowerowy FlexFix®"  - zintegrowany, bo jest to część wyposażenia fabrycznego - ten system zamów razem z samochodem - dwa rowery lub pojemnik bagażowy mocujesz z tyłu - prosto, łatwo, bez wysiłku, nawet ja sobie spokojnie radzę.

Bagażnik rowerowy FlexFix, Opel Corsa
Bagażnik Flex Fix w Oplu Corsa

 

System drzwi portalowych FlexDoors®

Duża innowacja, nowość nowego Opla Meriva - system FlexDoors® wita Cię szeroko otwartymi drzwiami. Usadzanie dziecka w foteliku, przejażdżka z babcią (nawet po operacji biodra) jeszcze nigdy nie były tak proste - drzwi otwierają się pod kątem niemal 90 stopni i to zarówno przednie, jak i tylne - wreszcie masz dostęp i wygodę - wsiadanie, wysiadanie, mocowanie fotelika, zapinanie dzieci, pomaganie starszym jest teraz super wygodne; nie masz dzieci, a starszym nie musisz pomagać  -  jest po prostu wygodniej.

 

Drzwi otwierane do tyłu Opel Meriva

Drzwi FlexDoors Opla Meriva

 

Ceny używanych Meriv i porównanie przed/po liftingu

 

 

FlexSpace® - Inteligentny system siedzeń

Dla spontanicznych i nawet zwariowanych pomysłów dobrym partnerem będzie Opel Meriva i jego system FlexSpace®  -  elastyczny niezwykle, giętki niebywale. Z łatwością dopasujesz wnętrze do swoich potrzeb, a jeśli zmienisz plany...  bez problemów i szybko zmienisz aranżację wnętrza swojego samochodu! Miejsce dla 5 osób zamieniasz w chwilę na dużą przestrzeń bagażową i to bez wyjmowania choćby jednego fotela.

 

 

 

Flex w Nowym Oplu Zafira Tourer:

Fotele typu Flex7 - 7-osobowa Zafira (choć dostępna również w wersji 5-osobowej), oddzielne fotele w drugim i trzeci rzędzie umożliwiają maksymalną elastyczność. Komfortowe fotele zapewniają pasażerom dużą przestrzeń, którą możesz zarządzać - wystarczy wcisnąć jeden przycisk, a trzy fotele w drugim rzędzie zmianiają się w dwa super-komfortowe siedzenia, które dają jeszcze więcej przestrzeni.

FlexCover w Zafirze Tourer, to stabilna roleta bagażnika. Zdejmujesz ją, aby powiększyć przestrzeń ładunkową, możesz ją przechowywać na płaskiej podłodze bagażnika, chroni ona fotele szóstego i siódmego fotela przed zabrudzeniem.

 

FlexRail® - organizuj przestrzeń jak lubisz

Kolejna innowacja, nowiutki system FlexRail® to modułowy system konsoli centralnej, miejsca pomiędzy przednimi fotelami możesz teraz dopasować do swoich upodobań - dwie aluminiowe szyny stanowią bazę - sam wybierz czy to będzie podłokietnik, schowek na płyty CD, uchwyty na napoje, telefon komórkowy ...  wszystko?

 

 

Flex Floor - optymalne pakowanie

Dwie osoby i duży bagaż? Nowa Astra IV - dzielone, składane oparcie tylnego siedzenia zwiększa twoją przestrzeń bagażową z 370 do 1235 litrów. Dodaj do tego unikalny system FlexFloor - podłogę FlexFloor zamontuj na wybranej wysokości: na samym dole - masz wtedy maksymalną objętość bagażową,  na równi ze złożonymi oparciami tylnych siedzeń - masz wtedy równiutko lub na poziomie tylnego progu bagażnika - masz wygodę przy załadunku. Całość możesz też złożyć, masz wtedy dostęp do koła zapasowego i dodatkowych schowków.

Ruchoma podłoga bagażnika FlexFloor w Oplu Astra IV
Trzy poziomy podłogi bagażnika FlexFloor - Opel Astra IV

 

 

FlexFold - Przestrzeń za naciśnięciem guzika

Opel Astra Sports Tourer - maksymalna giętkość - stoisz przy tylnej klapie i po prostu jednym palcem składasz tylne siedzenie - po prostu naciśnij przyciski FlexFold - cpyk i siedzenie złożone, a pojemność Twojego bagażnika urosła z 500 do 1 550 litrów. Proste i praktyczne i po raz pierwszy dostępne w tym segmencie - Oplowa Kraina Flex

 

 

FlexRide - adaptacyjne zawieszenie

Wystepuje w Oplu Insignia, Oplu Astra IV, Oplu Zafira Tourer - personalizacja ustawień zawieszenia, system FlexRide umożliwia kierowcy wybór rodzaju zawieszenia, który najbardziej odpowiada mu pod względem stylu jazdy, który preferuje - FlexRide oferuje trzy tryby prowadzenia - Standard, Tour i Sport.

Wybierasz się na wakacje? - Tryb Tour - umożliwia wybór relaksacyjnego stylu podróżnego, samochód staje się miękki - idealny na długie podróże, zwiększa komfort jazdy.

Lubisz dynamiczną, sportową jazdę? - Tryb Sport - zapewni Ci jeszcze większe wrażenia z jazdy, samochód szybciej reaguje na pedał gazu, robi się "twardy", jeszcze pewniej trzyma się drogi, a układ kierowniczy staje się bardziej wrażliwy na to, co mu dyktujesz. Sportowy charakter tej wersji podkreśla również zmiana oświetlenia deski rozdzielczej na czerwony.

System FlexRide jest dostęny opcjonalnie w Oplu Insignia, Oplu Astra IV i Oplu Zafira Tourer. Wybierasz Insignia z napędem 4x4? - FlexRide idzie z nim w parze!

 

 

 

FlexCargo® - elastyczna przegroda w samochodzie dostawczym

 

Przegroda FlexCargo

W zwykłym samochodzie dostawczym typu "blaszak" przegroda za przednim rzędem siedzeń jest stała. Przegroda FlexCargo® pozwala przewozić np. bardzo długie rury. Opcja wprowadzona w Vivaro B, dostępna też w Vivaro C.

 

 

FlexDock® - uchwyt na smartfon

 

Uchwyt FlexDock

Niedroga opcja z wysokiej jakości tworzyw. Smartfon w uchwycie pozwala nam kontrolować sytuację w naszym świecie telefonii komórkowej na bieżąco, a także używać telefonu jako nawigacji, odtwarzacza mp3, itp. Nasz test FlexDock'u dostępnego w nowym Vivaro.

 

 

 

Kończąc naszą opowieść o systemach Flex Opla wypada jeszcze wspomnieć o... ecoFlex. Nie jest to jakiś konkretny, ułatwiający życie system, lecz nazwa handlowa najbardziej ekonomicznych, spalających najmniej paliwa modeli Opla.

Ople ecoFlex

 

 

 

Dixi-Car drugim dealerem w Polsce!

12.2020

Salon Opel Corsa F, sprzedawcy, maseczki

W roku 2020 Dixi‑Car przeskoczył z czwartej na drugą pozycję wśród dealerów OPEL w Polsce, pod względem liczby sprzedanych nowych samochodów (osobom prywatnym i klientom firmowym - auta osobowe i dostawcze). Są to dane za styczeń‑listopad 2020.

Po 11 miesiącach 2020 Dixi‑Car jest również:

  • drugim dealerem w Polsce pod względem sprzedaży do dużych flot
  • trzecim dealerem w Polsce w kategorii samochody dostawcze

Stoimy na pudle - w trudnym roku ;)

Więcej statystyk

Warszawa

Radom 

 

Podziel się:
Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Promocja serwisu klimatyzacji, cena, rabat