Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Święto Papryki Klwów 2014

 

 

Klwów, powiat Przysucha, województwo mazowieckie, 23 sierpnia 2014

 

Okrągłe, dziesiąte Święto Papryki w Klwowie odbyło się latoś wyjątkowo późno. Prawdopodobnie deszczowy i chłodny początek lata spowolnił dojrzewanie pieprzowca Capsicum, i to pomimo dopieszczonych inspektów.

Dość, że w końcu zebrali się - zarząd gminy, pleban, członkowie OSP, a także ci najważniejsi - producenci papryki - z gospodarek towarowych i nietowarowych - oraz członkowie ich rodzin. Pomaszerowali na błonia, gdzie czekały lśniące samochody z Dixi-Car, kilka zespołów muzycznych.

 

Opel Adam, scena, balon

Terenowy Opel Antara dla Gospodarza, Opel Adam - dla córki.

 

 

Nmiot w kształcie papryki

Nasz namiot nawiązywał kształtem od kawałka odwróconej papryki - z wyciętymi ściankami - bramami garażowymi. W środku schronienie przed słońcem znalazł Opel Adam.

 

Pochmurno, Opel Mokka

Wszystkie drzwi stały otworem - Opel Astra, mały SUV Opel Mokka i funcar Adam zapraszają na jazdę próbną. Ładnie wypielęgnowany angielski trawnik - gratulujemy!

 

 

Kobieta z aparatem fotograficznym

Dostawcze Vivaro idealne do transportu papryki - zobacz nową generację Vivaro.

 

 

Klwowska impreza

Pierwsze od lewej - białe Combo - mały samochód dostawczy dla rlonika.

 

 

Inne relacje z imprez

 

 

 

 

Tylu zamówień polski importer się nie spodziewał - i inne opinie o Torresie

08.2023

Opinia liczba zamówień SsangYong Torres, tablica rejestracyjna WN

Aż trudno uwierzyć w pojemność bagażnika, która według katalogu wynosi 703 l. Po złożeniu foteli możemy dostać ponad 1600 l. To są możliwości, którymi Koreańczycy w tej kwestii dosłownie pozamiatali

– pisze na:Temat, 24.07.2023.

 

Wnętrze również zachwyca. Wygląda na czyste i nowoczesne. Po prawej stronie widoczny jest całkiem spory multimedialny ekran o przekątnej 12,3 cala. Poniżej – podobnie jak w Audi, 8-calowy wyświetlacz przeznaczony do sterowania klimatyzacją czy podgrzewaniem foteli.

– pisze WRC Premium. Motorsport & Beyond, 20.07.2023.

 

Torres zaskakuje komfortem jazdy (z przodu kolumny resorujące, z tyłu wielowahacz Multi-Link). Kabina pasażerska jest dobrze wyciszona zaś układ kierowniczy precyzyjnie reaguje na wykonywane manewry. Parkowanie ułatwiają przednie i tylne czujniki oraz kamera cofania, która wyróżnia się dobrą jakością obrazu.

– pisze Nowoczesna Flota, 27.07.2023.

 

Zobacz opinie 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

SsangYong Professional Pick-up dla przedsiębiorcy