Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Święto Papryki Klwów 2014

 

 

Klwów, powiat Przysucha, województwo mazowieckie, 23 sierpnia 2014

 

Okrągłe, dziesiąte Święto Papryki w Klwowie odbyło się latoś wyjątkowo późno. Prawdopodobnie deszczowy i chłodny początek lata spowolnił dojrzewanie pieprzowca Capsicum, i to pomimo dopieszczonych inspektów.

Dość, że w końcu zebrali się - zarząd gminy, pleban, członkowie OSP, a także ci najważniejsi - producenci papryki - z gospodarek towarowych i nietowarowych - oraz członkowie ich rodzin. Pomaszerowali na błonia, gdzie czekały lśniące samochody z Dixi-Car, kilka zespołów muzycznych.

 

Opel Adam, scena, balon

Terenowy Opel Antara dla Gospodarza, Opel Adam - dla córki.

 

 

Nmiot w kształcie papryki

Nasz namiot nawiązywał kształtem od kawałka odwróconej papryki - z wyciętymi ściankami - bramami garażowymi. W środku schronienie przed słońcem znalazł Opel Adam.

 

Pochmurno, Opel Mokka

Wszystkie drzwi stały otworem - Opel Astra, mały SUV Opel Mokka i funcar Adam zapraszają na jazdę próbną. Ładnie wypielęgnowany angielski trawnik - gratulujemy!

 

 

Kobieta z aparatem fotograficznym

Dostawcze Vivaro idealne do transportu papryki - zobacz nową generację Vivaro.

 

 

Klwowska impreza

Pierwsze od lewej - białe Combo - mały samochód dostawczy dla rlonika.

 

 

Inne relacje z imprez

 

 

 

 

78% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka Automatu. Mamy to!

02.2023

Lewarek zmiany biegów automatu, podgrzewane fotele, usb, start stop, ładowarka indukcyjna

78% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka auta z automatyczną skrzynią biegów. Mamy to! SsangYong to producent SUV‑ów i crossoverów z Korei. Każdy z modeli jest dostępny z automatem. Na wyprzedaży rocznika 2023 rabat do 25 000 zł.

I mamy te samochody - są w salonie Dixi-Car od ręki. SsangYong odnotował w Polsce w 2022 roku 400-procentowy wzrost sprzedaży. Co ciekawe, premiera 2023 - nowy Torres - został pokazany w Polsce jako pierwszym kraju w Europie.

Duża marka koreańska w Polsce. Na dodatek specjalizująca się w samochodach z automatycznymi skrzyniami biegów. Zgodnie z preferencjami kupujących nakreślonymi przez Otomoto na podstawie wyszukiwań w tym portalu.

SsangYong to najstarszy producent SUV-ów i crossoverów z Korei, a samochody nowe mają korzystne ceny i 5 lat gwarancji (na Torresa - 10 Lat Gwarancji). Dodatkowo opcje 4WD, Automatyczna skrzynia, LPG (instalacja dedykowana do samochodu przez importera).

Źródło: Szukamy tanich, używanych samochodów i marzymy o nowych SUVach - OTOMOTO prezentuje motoryzacyjne trendy z 2022 roku. Otomoto.pl 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Wyprzedaż rocznika 2023 SsangYong