Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Piknik Off-Road Koniówka

Off-roadowe szaleństwa na wybojach Koniówki przyciągnęły radomian, którzy mogli wesprzeć 3-latka walczącego z rzadką chorobą. Oprócz Teamu 4x4 Radom, dziesiątek pojazdów off roadowych, były SUV-y z naszego salonu (większość też 4x4).

10 czerwca 2018

Opel Frontera 3-drzwiowa, tor Koniówka

3-drzwiowa Frontera na muldach Koniówki. 500 m od salonu Dixi-Car Radom.

 

Wystawiała się też Komenda Wojewódzka Policji z Radomia, straż pożarna, służba celna, byli wojowie z Drużyny Grodu Piotrówka (w tym ich kowal Niemir) i grała dobra muzyka. Uczniowie V L.O. malowali chętnym twarze. Był przedstawiwiciele Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Występowała młodzież ze Szkoły Rocka.

 

Star 266 oliwka teren muldy

Star 266, następca modelu 660, na muldach Koniówki.

 

Opel Grandland X, Mitsubishi Eclipse Cross

Opel Grandland, Mitsubishi Eclipse Cross - na Koniówce wystawiliśmy nasze flagowce. Zapraszamy na weekendowe jazdy testowe.

 

Opel Frontera 4x4 5-drzwiowy

Off roadowe tradycje Opla reprezentowały Frontery 4x4 5- i 3-drzwiowe.

 

Frontera 3d Monster spełza z muldy

 

Opel Astra V Kombi służba celno-skarbowa

Służba celno-skarbowa potrafi zjechać w teren Oplem Astrą V SportsTourer.

 

Tor Koniówka

Nasza ekspozycja na torze Koniówka. Od lewej Opel Insignia, MOKKA X, Grandland X, Mitsubishi Eclipse Cross, L200.

 

 

Zobacz także

 

 

48% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka SUV‑a. Mamy to!

02.2023

SUVy i crossovery SsangYong. Made in Korea. 5 lat gwarancji

48% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka SUV‑a. Mamy to! SsangYong to najstarszy producent SUV‑ów i crossoverów z Korei. Na wyprzedaży rocznika 2023 rabat do 20 000 zł.

I mamy te samochody - są w salonie Dixi-Car od ręki. SsangYong odnotował w Polsce w 2022 roku 400-procentowy wzrost sprzedaży. Co ciekawe, premiera 2023 - nowy Torres - został pokazany w Polsce jako pierwszym kraju w Europie.

Trzecia duża marka koreańska w Polsce. Na dodatek specjalizująca się w SUV-ach i crossoverach. Zgodnie z preferencjami kupujących nakreślonymi przez Otomoto na podstawie wyszukiwań w tym portalu.

SsangYong to najstarszy producent SUV-ów i crossoverów z Korei, a samochody nowe mają korzystne ceny i 5 lat gwarancji (na Torresa - 10 Lat Gwarancji). Dodatkowo opcje 4WD, Automatyczna skrzynia, LPG (instalacja dedykowana do samochodu przez importera).

Źródło: Szukamy tanich, używanych samochodów i marzymy o nowych SUVach - OTOMOTO prezentuje motoryzacyjne trendy z 2022 roku. Otomoto.pl 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Premiery SsangYonga 2023