Siatki, pudełka, zaczepy do bagażnika

 

Zamów wyposażenie bagażnika do swojego Opla!

Kupujesz oryginalne oplowskie siatki bagażnika, torby, skrzynki!

Jak kupować?

Wystarczy złożyć zamówienie przez nasz sklep z częściami.

http://sklep.dixi-car.pl

 

siatka bagażnika boczna opel vectraoryginał GM
zdjęcie 2 | zdjęcie 3 | zdjęcie 4 | zdjęcie 5

Siatki mocowane z boku bagażnika
z ich pomocą zamocujesz drobiazgi, które inaczej turlałyby się po bagażniku w czasie jazdy. Zabezpieczysz w pozycji pionowej cieknącą butelkę. A zimą odseparujesz od reszty bagażu saperkę, która musi być w pogotowiu. Zwróć uwagę, że siatka ta składa się z dwóch warstw - jest to więc rodzaj elastycznej torby, w którą można włożyć przedmioty o różnej objętości - siatka się rozciągnie. W zestawie z większością oferowanych tu siatek są zaczepy. Wyjątkiem jest siatka o nr kat. 17 07 886, do której haczyki trzeba dokupić oddzielnie. Osobom, które mają samochody z bocznymi szynami Flex Organizer w bagażniku polecamy specjalne, eleganckie adaptery nr kat. 17 07 963 oferowane poniżej. Pasują one do każdej z niżej wymienionych siatek.

Vectra C sedan, hatchback 
nr kat. 17 07 873,

Vectra C kombi, Insignia kombi, Astra III kombi, Zafira B 
nr kat. 17 07 886,

Uwaga! Przy zakupie siatki o nr kat. 17 07 886 zamów dodatkowo zestaw 4 szt. zaczepów, nr kat. 17 07 931, Zaczepy te są konieczne do zaczepienia siatki w bagażniku do Vectra C kombi, w innych przypadkach potrzebne są adaptery mocowane do szyn Flex organizer.

Astra III hatchback 
nr kat. 17 32 838

Zamów albo dzwoń do nas po siatki do innych modeli!

siatka na podłogę bagażnika Opeloryginał GM
zdjęcie 2 | zdjęcie 3 | zdjęcie 4

Siatka na podłogę bagażnika
zapobiega turlaniu, przesuwaniu sie przedmiotów po podłodze. No bo jak inaczej zamocować torbę z laptopem? Albo piłkę do gry? Albo klatkę ze zwierzątkiem? Lub nawet pudełko z szachami, czy torbę z zakupami, które mają się nie wysypać? No jak? Proponowana tu siatka nadaje się do tego celu idealnie. Polecamy!

Vectra C sedan, hatchback, Meriva, Antara 
nr kat. 17 07 874

Zafira B, Vectra B, C kombi 
nr kat. 17 32 830, 

Vectra B sedan, hatchback
nr kat. 17 32 831, 

Omega B sedan 
nr kat. 17 07 843, 

Omega B kombi, Zafira A 
nr kat. 17 07 844, 

Combo 
nr kat. 17 32 832,

Zamów albo dzwoń do nas po siatki do innych modeli!

siatka grodzeniowa - oryginalna Opeloryginał GM
zdjęcie 2 | zdjęcie 3 (siatka na zdjęciach przeznaczona jest do modelu Combo Tour prod. od 2001 r.)

Siatki grodzeniowe
Idealne, gdy przewozisz psa albo przedmioty, które mogłyby polecieć do przodu przy gwałtownym hamowaniu. Siatka ma metalowe elementy, a między nimi rozpięty wkład z cienkiego, ale wytrzymałego i dość elastycznego sznurka. Siatki pasują do zaczepów, w które wyposażony jest fabrycznie Twój samochód. A więc - kupujesz siatkę i montujesz ją sam. Siatkę można łatwo wymontować z samochodu, gdy nie jest potrzebna.

Combo Tour (2001-), siatkę mocujemy za drugim rzędem siedzeń - zdjęcie 
nr kat. 17 07 809

Corsa C (siatka do Corsy jest cała metalowa, mocujemy ją za przednim rzędem siedzeń) - zdjęcie 
nr kat. 17 07 800

Zafira A (-06.2001), siatkę mocujemy za drugim rzędem siedzeń - zdjęcie
nr kat. 17 07 869

Zamów albo dzwoń do nas po siatki do innych modeli!

pudełko do bagażnika, składane, Opeloryginał GM
zdjęcie 2 | zdjęcie 3 | zdjęcie 4

Składane pudełko do bagażnika
Pomieści sporo drobnych, turalających się normalnie po bagażniku przedmiotów. Pudełko można wyjać z samochodu i przenieść dzięki uchwytom w bocznych ściankach. Na czas jazdy mocujemy pudełko do bocznej ściany bagażnika - otwory służące do mocowania widać na zdjęciu 3. A gdy pudełko nie jest potrzebne, można je złożyć na płasko. Przydatna rzecz w bagażniku, szczególnie gdy wozimy drobiazgi, które trzeba zanieść po zakończonej jeździe do domu, pracy. Ścianki pudełka są sztywne, ale pokryte miękkim plastikiem.

Vectra C kombi, Corsa D, Agila B 
nr kat. 67 22 229

pudełko Flex Organizer, Opeloryginał GM

Pudełko Flex Organizer
Pudełka Opla Flex Organizer są szczególnie dobre do przewożenia w bagażniku brudnych przedmiotów, jak np. ubłocone buty. Pudełko jest sztywne, szczelne a potem można je wyjąć z samochodu w celu umycia. Pudełko ma gumy zabezpieczające przewożoną rzecz przed wypadnięciem. Pudełka te mocujemy do bocznych ścian bagażnika.

Pudełko pasuje do: Astra III kombi, Insignia Sports Tourer (kombi), Zafira B (tylko do wersji wymienionych modeli wyposażonych w szyny Flex Organizer w bagażniku) - zdjęcie 1 | zdjęcie 2 | zdjęcie 3 | zdjęcie 4 | zdjęcie 5
nr kat. 67 22 263,

Uwaga: żeby zamocować pudełko Flex Organizer do ściany bagażnika potrzebne są oferowane niżej "haki na torbę" o numerze katalogowym 17 07 964. Najlepiej zamów cztery takie haki na jedno pudełko Flex Organizer. No, minimum dwa uchwyty, ale wtedy pudełko jest mniej stablilne.

hak do wieszania torby w bagażniku - Opeloryginał GM
zdjęcie 2 | zdjęcie 3 | zdjęcie 4 | zdjęcie 5 | zdjęcie 6

Hak na torbę (do bagażnika)
Hak pasuje do wersji wyposażonych w specjalne szyny Flex Organizer w bagażniku. Szyny te pokazaliśmy na zdjęciu. Hak jest naprawdę mocny i sporo można na nim powiesić. W pozycji pionowej przewieziesz newralgiczne zakupy, jak torba kiszonej kapusty... Zachęcamy do zakupów więcej niż jednego haka, przyda się ich więcej w samochodzie.

Antara, Astra III, Insignia, Zafira B 
nr kat. 17 07 964

klips do mocowania siatek w bagażniku Opeloryginał GM
zdjęcie 2 | zdjęcie 3 | zdjęcie 4 | zdjęcie 5 | zdjęcie 6

Adaptery do mocowania w bagażniku siatek (oferowanych powyżej)
Adaptery te pasują do samochodów wyposażonych w szyny do mocowania (pokazane na zdjęciu nr 2). Klipsy te przesuwają się po szynach, więc można regulować napięcie siatki w zależności od potrzeb.

Antara, Astra III, Insignia, Zafira B 
nr kat. 17 07 963. Podajemy cenę za jeden klips.

 

Nie znalazłeś akcesoriów do bagażnika do swojego samochodu?


Poproś nas o wycenę rzeczy do Twojego modelu za pomocą formularza wyceny części. Lub zadzwoń, tel. (022) 716 30 20 w.7.

 

 

Zamów wybrane akcesoria w naszym sklepie

sklep.dixi-car.pl/akcesoria

 

 

Strona główna katalogu akcesoriów

 

 

 

 

OPEL Tychy i Gliwice: miękka hybryda i produkcja dostawczych 2021-2022

11.2020

Polskie fabryki Opla w Tychach i Gliwicach odpowiadają za trzon oferty Opla - produkują najpopularnieszy model w gamie - Opla Astrę V. Od września 2020 r. Tychy pracują na trzecią zmianę, ale naprawdę ciekawie dla polskiego klienta zapowiadają się lata 2021-2022.

Fabryka Opla w Gliwicach

Fabryka Opla w Gliwicach.

Fabryka w Tychach przygotowuje produkcję miękkiej hybrydy. W popularnych modelach osobowych Opla będzie dostępne wspomaganie jazdy prądem. Układ składa się z maszyny elektrycznej 48V (zastępującej alternator) i dodatkowego akumulatora 48V. Zaletą jest atrakcyjna cena takiego "elektryka". Miękka hybryda będzie opcją dostępną do popularnych silników benzynowych. Obecnie napęd elektryczny miękkiej hybrydy wspomaga przyspieszanie oraz pozwala "żeglować" na silniku elektrycznym (gdy zdejmujemy nogę z gazu). Docelowo miękkimi hybrydami będzie można jeździć w trybie zeroemisyjnym na określonym dystansie. Miękka hybryda nie wymaga ładowania - jest to więc rozwiązanie dla właścicieli mieszkań w budynkach wielorodzinnych.

Fabryka w Gliwicach - trwają przygotowania do produkcji dużych samochodów dostawczych OPEL w Polsce. Prace budowlane są na zaawansowanym, końcowym, etapie. Rozpoczął się montaż technologii, maszyn i urządzeń. Dzięki temu od połowy 2022 r. poprawi się dostępność Opli Movano w polskich salonach. Skróci się czas oczekiwania, gdy zamawiasz Movano do produkcji.

Jak zmienia się rynek i Opel?

Zobacz FILM! Nasi pracownicy, z którymi rozmawiasz przez telefon.
Etykieta oryginalnej części GM z numerem katalogowym i hologramem a także napisem Made in Germany
Oryginał - jak go rozpoznać?

Oto fragment opakowania oryginalnych akcesoriów GM. Akcesoria te są doskonale dopasowane do Twojego Opla, wykonane z trwałych materiałów. Polecamy!


 

 

Podziel się:
Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Nowy Opel Mokka od ręki, kredyt 50/50