Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Opel na targach Bruksela 2013

Bruksela, Belgia, 11-20 stycznia 2013

Okazała ekspozycja firmy OPEL na targach w Brukseli.

 

Stoisko Opla na targach motoryzacyjnych w Brukseli, styczeń 2013

 

Czy po obejrzeniu poniższych zdjęć będziesz miał podobne jak my wrażenie, że Opel idzie w dwóch nowych kierunkach? Po pierwsze samochody designerskie z Adamem na czele, ale do tej grupy liczy się i Mokka. Po drugie - samochody dostawcze.

Czy to oznacza, że Europejczycy nie chcą już jeździć zwykłymi samochodami? Stare, praktyczne kombi odchodzi do lamusa? Może do pracy mają słuzyć samochody dostawcze, a na niedzielne zakupy - auta o spektakularnym wyglądzie?

Takiej liczby designerskich opcji wyposażenia, jaką ma Adam, nie miał dotąd żaden model Opla. Dotychczas, jeśli już można było wybrać tapicerkę, to na zasadzie zakupu droższej wersji wyposażenia. Teraz staniesz przed tablicą w salonie i pokażesz palcem - taką atrapę przednią, takie lusterka i taki kolor deski rozdzielczej. Patrz zdjęcia Adama poniżej.

 

 

Opel Adam

Opel Adam SLAM z rowerem

Bagażnik rowerowy Flex Fix Opel Adam

 

Opel Adam SLAM - czyli sportowiec (typologia Adama). Łatwo to poznać po felgach z ramionami w kształcie bumerangów, przy czym jedno ramię ma inny kolor. Z tylnego zderzaka mamy tu wysunięty bagażnik rowerowy FlexFix, a na nim designerski rower miejski.

A tu opcje wyposażenia Adama JAM. Oczywiście twórcom chodziło o kolorowy dżem, a nie o traffic jam. Jak widać, w JAMie nacisk położony jest przede wszystkim na wyjątkowe zestawienia kolorów. Inaczej niż w SLAMie (sporty look) i GLAMie (galmour, elegancja).

Więcej zdjęć Adama na blogu Dixi-Car: http://www.dixi-car.pl/blog/2013/01/22/opel-targi-samochodowe-bruksela-2013/

 

Opel Adam Jam - opcje wyglądu, wyposażenia

 

Opcje wyposażenia Adama SLAM - sportowca.

Opel Adam Jam - opcje wyglądu, wyposażenia

 

 

Opel Vivaro - zabudowa dla narciarzy

Zabudowa dla narciarzy i snowboardzistów na Oplu Vivaro. Nienasiąkające tapicerki siedzeń do nazuwania botów, półka na grzane piwo, skrzynia na sprzęt i wieszaki na ochraniacze. Wykończone ładnym lakierowanym drewnem. Podłoga antypoślizgowa. Przegroda z widocznym z daleka logo Opla.

 

 

Opel Mokka

Miejski SUV Opel Mokka. Poniżej Mokka z bagażnikiem rowerowym FlexFix - szufladą wysuwaną z tylnego zderzaka.

 

Opel Mokka z bagażnikiem rowerowym FlexFix

 

 

Opel Corsa Van wymiary naklejone na karoserię

Niby zwykła Corsa, ale... Jest to odmiana VAN, dwuosobowa, o znacznych możliwościach przewozowych. Długość przestrzeni bagażowej aż 1,3 m, a udźwig prawie pół tony. Spalanie tej ciężarówki jak w zwykłej Corsie, czyli przy silniku Diesla ok. 4 litrów/100 km. Corsa Vat w Dixi.

 

 

Opel Movano wywrotka

Opel Movano wywrotka + kabina załogowa - co ciekawe taką skrzynię z kiprem i wywrotem na trzy strony możesz mieć tu, w Polsce. Fabryczne paki znajdziesz w cenniku Opla Movano. Zobacz też inne zabudowy na samochodach dostawczych Opla.

 

Combo i inne samochody dostawcze Opla

Opel mocno wszedł w segment samochodów dostawczych. Na pierwszym planie Combo, dalej wieksze Vivaro. O tym zaangażowaniu świadczy też zaprezentowanie serwisowych zabudów wnętrz, jak ta na Oplu Vivaro.

 

Regał serwisowy na dostawczym Oplu

Zabudowa na Oplu Vivaro - regał serwisowy.

 

Kabina załogowa Opel Movano Van

Opel Movano Van z kabiną załogową.

 

 

Inne relacje z imprez

 

 

 

 

Dixi‑Car pierwszym dealerem Opla w Warszawie!

Opel Insignia, Zachęta Warszawa tęcza

W 2021 Dixi‑Car urósł do roli czołowego dealera Opla w Warszawie. Wcześniej byliśmy kojarzeni z przedmieściami stolicy, kupowali samochody u nas właściciele podmiejskich willi i przedsiębiorcy. Sytuacja się zmienia - w marcu 2021 jesteśmy już pierwszym dealerem w Warszawie, pod względem sprzedaży nowych samochodów.

Nowa Insignia z Dixi-Car pod Narodową Galerią Sztuki Zachęta i pod Warszawską Nike ma nie tylko symbolizować związki Dixi‑Car z Warszawą. To przede wszystkim symbol otwarcia marki Opel zarówno na prących do przodu innowatorów, jak i czerpiących siłę z chlubnej przeszłości.

Opel ma propozycje dla obydwu grup - choćby nową Mokkę i Crosslanda. Zapraszamy!

 

Salon Warszawa / Raszyn

(22) 716 30 20 wew. 1

Salon Radom

(48) 360 98 26 wew. 2

 

Warszawska Nike pomnik, samochód demonstracyjny

Demonstracyjny Opel Insignia Sports Tourer z Dixi-Car pod Pomnikiem Bohaterów Warszawy. Nike - bogini zwycięstwa.

Fotoreportaże z życia firmy
Fotoreportaże z życia firmy

Zobacz fotoreportaże
Blog
Blog menedżerów Dixi-Car

co słychać na blogu
Linki
Linki do stron partnerskich

linki
Media
Dla mediów

Informacje prasowe


 

 

Podziel się:
Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Wyprzedaż rocznika, Rabat, SsangYong