Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Opel na targach Bruksela 2013

Bruksela, Belgia, 11-20 stycznia 2013

Okazała ekspozycja firmy OPEL na targach w Brukseli.

 

Stoisko Opla na targach motoryzacyjnych w Brukseli, styczeń 2013

 

Czy po obejrzeniu poniższych zdjęć będziesz miał podobne jak my wrażenie, że Opel idzie w dwóch nowych kierunkach? Po pierwsze samochody designerskie z Adamem na czele, ale do tej grupy liczy się i Mokka. Po drugie - samochody dostawcze.

Czy to oznacza, że Europejczycy nie chcą już jeździć zwykłymi samochodami? Stare, praktyczne kombi odchodzi do lamusa? Może do pracy mają słuzyć samochody dostawcze, a na niedzielne zakupy - auta o spektakularnym wyglądzie?

Takiej liczby designerskich opcji wyposażenia, jaką ma Adam, nie miał dotąd żaden model Opla. Dotychczas, jeśli już można było wybrać tapicerkę, to na zasadzie zakupu droższej wersji wyposażenia. Teraz staniesz przed tablicą w salonie i pokażesz palcem - taką atrapę przednią, takie lusterka i taki kolor deski rozdzielczej. Patrz zdjęcia Adama poniżej.

 

 

Opel Adam

Opel Adam SLAM z rowerem

Bagażnik rowerowy Flex Fix Opel Adam

 

Opel Adam SLAM - czyli sportowiec (typologia Adama). Łatwo to poznać po felgach z ramionami w kształcie bumerangów, przy czym jedno ramię ma inny kolor. Z tylnego zderzaka mamy tu wysunięty bagażnik rowerowy FlexFix, a na nim designerski rower miejski.

A tu opcje wyposażenia Adama JAM. Oczywiście twórcom chodziło o kolorowy dżem, a nie o traffic jam. Jak widać, w JAMie nacisk położony jest przede wszystkim na wyjątkowe zestawienia kolorów. Inaczej niż w SLAMie (sporty look) i GLAMie (galmour, elegancja).

Więcej zdjęć Adama na blogu Dixi-Car: http://www.dixi-car.pl/blog/2013/01/22/opel-targi-samochodowe-bruksela-2013/

 

Opel Adam Jam - opcje wyglądu, wyposażenia

 

Opcje wyposażenia Adama SLAM - sportowca.

Opel Adam Jam - opcje wyglądu, wyposażenia

 

 

Opel Vivaro - zabudowa dla narciarzy

Zabudowa dla narciarzy i snowboardzistów na Oplu Vivaro. Nienasiąkające tapicerki siedzeń do nazuwania botów, półka na grzane piwo, skrzynia na sprzęt i wieszaki na ochraniacze. Wykończone ładnym lakierowanym drewnem. Podłoga antypoślizgowa. Przegroda z widocznym z daleka logo Opla.

 

 

Opel Mokka

Miejski SUV Opel Mokka. Poniżej Mokka z bagażnikiem rowerowym FlexFix - szufladą wysuwaną z tylnego zderzaka.

 

Opel Mokka z bagażnikiem rowerowym FlexFix

 

 

Opel Corsa Van wymiary naklejone na karoserię

Niby zwykła Corsa, ale... Jest to odmiana VAN, dwuosobowa, o znacznych możliwościach przewozowych. Długość przestrzeni bagażowej aż 1,3 m, a udźwig prawie pół tony. Spalanie tej ciężarówki jak w zwykłej Corsie, czyli przy silniku Diesla ok. 4 litrów/100 km. Corsa Vat w Dixi.

 

 

Opel Movano wywrotka

Opel Movano wywrotka + kabina załogowa - co ciekawe taką skrzynię z kiprem i wywrotem na trzy strony możesz mieć tu, w Polsce. Fabryczne paki znajdziesz w cenniku Opla Movano. Zobacz też inne zabudowy na samochodach dostawczych Opla.

 

Combo i inne samochody dostawcze Opla

Opel mocno wszedł w segment samochodów dostawczych. Na pierwszym planie Combo, dalej wieksze Vivaro. O tym zaangażowaniu świadczy też zaprezentowanie serwisowych zabudów wnętrz, jak ta na Oplu Vivaro.

 

Regał serwisowy na dostawczym Oplu

Zabudowa na Oplu Vivaro - regał serwisowy.

 

Kabina załogowa Opel Movano Van

Opel Movano Van z kabiną załogową.

 

 

Inne relacje z imprez

 

 

 

 

78% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka Automatu. Mamy to!

02.2023

Lewarek zmiany biegów automatu, podgrzewane fotele, usb, start stop, ładowarka indukcyjna

78% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka auta z automatyczną skrzynią biegów. Mamy to! SsangYong to producent SUV‑ów i crossoverów z Korei. Każdy z modeli jest dostępny z automatem. Na wyprzedaży rocznika 2023 rabat do 25 000 zł.

I mamy te samochody - są w salonie Dixi-Car od ręki. SsangYong odnotował w Polsce w 2022 roku 400-procentowy wzrost sprzedaży. Co ciekawe, premiera 2023 - nowy Torres - został pokazany w Polsce jako pierwszym kraju w Europie.

Duża marka koreańska w Polsce. Na dodatek specjalizująca się w samochodach z automatycznymi skrzyniami biegów. Zgodnie z preferencjami kupujących nakreślonymi przez Otomoto na podstawie wyszukiwań w tym portalu.

SsangYong to najstarszy producent SUV-ów i crossoverów z Korei, a samochody nowe mają korzystne ceny i 5 lat gwarancji (na Torresa - 10 Lat Gwarancji). Dodatkowo opcje 4WD, Automatyczna skrzynia, LPG (instalacja dedykowana do samochodu przez importera).

Źródło: Szukamy tanich, używanych samochodów i marzymy o nowych SUVach - OTOMOTO prezentuje motoryzacyjne trendy z 2022 roku. Otomoto.pl

Fotoreportaże z życia firmy
Fotoreportaże z życia firmy

Zobacz fotoreportaże
Blog
Blog menedżerów Dixi-Car

co słychać na blogu
Linki
Linki do stron partnerskich

linki
Media
Dla mediów

Informacje prasowe


 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Promocja serwisu Opel wiosna 2024