Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Wyprzedaż Opel Crossland. Oferty od ręki

Wyprzedaż Opli Crosslandów

2021 to pierwszy rok, w którym mamy wreszcie do czynienia z sytuacją sprzyjającą Wyprzedaży Opli Crosslandów. Wcześniej najkorzystniej wyceniony SUV Opla był zbyt nowy i zbyt konkurencyjny, by można było mówić o prawdziwie wyprzedażowych okazjach u dealerów. Sytuacja ewoluuje; coraz częściej będziemy obserwowali rabaty od cen Crosslanda na iście wyprzedażowych poziomach. Dlaczego?

O tym dlaczego Opel Crossland staje się modelem, który coraz częściej będziemy spotykać w salonach na wyprzedażach, piszemy poniżej. Warto mieć Crosslanda na oku, jeśli polujesz na okazje. Oto 0 ofert z Dixi‑Car plus ew. samochody po jazdach próbnych.

 

 

Używane

Opel Crossland X 1,2 Turbo 110KM, salon PL, Vat23%

benzyna , 2022 , skrzynia manualna 6-bieg. , kolor bordowy metallic

od 82900 cena brutto

Zobacz

Opel Crossland X 1,2 Turbo 130KM, Salon Polska Bezwypadkowy

benzyna , 2019 , skrzynia manualna , kolor szary met.

od 69900 cena brutto (faktura vat-marża)

Zobacz

Opel Crossland X 1,2 Turbo 130KM, Salon Polska Bezwypadkowy

benzyna , 2020 , skrzynia manualna , kolor stalowy metallic

od 69900 cena brutto (faktura vat-marża)

Zobacz

Opel Crossland X 1,2 Turbo 130KM, Salon Polska, 1 właściciel

benzyna , 2017 , skrzynia manualna , kolor biały

od 56900 cena brutto (faktura vat-marża)

Zobacz

Opel Crossland X 1,2 Turbo 110KM, salon Polska, 1 właściciel ROCZNA GWARANCJA

benzyna , 2017 , skrzynia manualna , kolor niebieski metalic

od 56900 cena brutto (faktura vat-marża)

Zobacz

Więcej samochodów używanych

 

 

 

Dlaczego jest więcej wyprzedaży Crosslanda?

Powiesz: wyprzedaż rocznika odbywa się rokrocznie, i Crossland był jej częścią odkąd istnieje. To prawda, jednak rabaty wyprzedażowe na Crosslanda w latach 2017-2020 były umiarkowane ;) Model był zbyt nowy, był najtańszym SUV-em Opla, nie miał konkurencji. Sprzedawał się na pniu. Od 2021 roku sytuacja się zmienia:

Wszystko to sprawia, że możemy być świadkami promocji Crosslanda na poziomie satysfakcjonującym klientów bardziej niż dotychczas. Dodatkową wskazówką jest Meriva B. Jej ceny wzięły w roku premiery (2010) wysokie C, natomiast w 2017 r., gdy kończyła się produkcja Merivy, model był na permanentnej wyprzedaży, wyceniony niezwykle atrakcyjnie. Podobnie może wyglądać story Crosslanda. Zobacz listę aktualnych promocji Crosslanda poniżej.

 

Porównanie Opel Crossland po i przed liftingiem

Crossland po liftingu (po lewej) i przed liftingiem (po prawej) na placu z samochodami od ręki Dixi‑Car S.A. w Raszynie k. Warszawy.

 

 

Skoro Crossland staje się hitem wyprzedaży, czy jest atrakcyjny dla klienta?

Tak. Design poliftingowego Crosslanda jest dojrzalszy, przód wzorowano na nowej Mokce, która zbiera entuzjastyczne opinie. Zdarza się, że samochody tracą wizualnie na liftingu, chociaż intencja designerów była inna. Nie spotykamy się z takim zarzutem w przypadku Crosslanda - chwalimy się tym modelem w wersji po liftingu.

Doszła klimatyzacja. W poliftingowym Crosslandzie jest zawsze w standardzie; model awansował do wyższej ligii.

Doszedł napęd IntelliGrip - wreszcie jest napęd na piach, błoto, śnieg.

 

 

Dla kogo jest Crossland?

Tropów, dla kogo Opel wymyślił Crosslanda, trzeba szukać w nazwie modelu i na poniższym reklamowym zdjęciu, które było eksploatowane w latach 2019-2020 w kontekście akcesoriów i ofert serwisowych.

Model pierwotnie nazywał się 'Crossland X'; litera iks zniknęła z nazwy w trakcie liftingu. Zestawiany był w przekazie marketingowym z Mokką A i Grandlandem X. Na przedpremierowej grafice były ślady terenowych opon. Ewidentnie model z aspiracjami do jazdy poza utartymi szlakami, choć podkreśla się jego korzystną wycenę ("value for money"), w porównaniu z bardziej sportową Mokką i większym Grandlandem X.

Warto zauważyć wiek dziewczynki na zdjęciu - Crossland jest rodzin z mniejszymi dziećmi. Oddzielnym rynkiem docelowym są seniorzy, ze względu na wysoką pozycje za kierownicą, łatwiejsze wsiadanie niż do Astry.

 

Kto jest klientem docelowym Crosslanda

Rodzina - klienci docelowi Crosslanda.

 

 

Czy warto czekać na wyprzedaż rocznika?

Wyprzedaż rocznika w Oplu tradycyjnie rozpoczynała się ok. 1 stycznia. Tak było w pierwszej dekadzie XXI wieku. W latach nastych wyprzedaż rozpoczynała się już jesienią, a nawet we wrześniu. Obecnie otoczenie zmieniło się na tyle, że można mówić o permanentnej wyprzedaży.

Jeśli jesteś zwolennikiem tezy 'Za wszelką cenę wyczekać do wyprzedaży rocznika', przejrzyj nasz poradnik 'Jak wyciągnąć z Wyprzedaży jak najwięcej dla siebie'. Pisaliśmy go w szczycie popularności klasycznych wyprzedaży rocznika.

Dlaczego obecnie wyprzedaż trwa cały rok? Pandemia, i jej przerwy produkcyjne, uwydatniły zjawiska, które tliły się już od jakiegoś czasu. Pełzające podwyżki cen nowych samochodów, powodowane zaostrzającymi się normami emisji i wyposażenia obowiązkowego samochodu, powodowały, że co zwinniejsi dealerzy rejestrowali nowe samochody na siebie zaraz po ich dotarciu z fabryki na przysalonowy plac, by zagwarantować sobie cenę i możliwość rejestracji samochodu o danym poziomie emisji. W tej sytuacji klient, który przybywał do salonu, miał do czynienia z wyprzedażą o każdej porze roku. Mógł co prawda wybrać samochód z cennika, ale znacznie atrakcyjniej cenowo prezentowała się oferta aut od ręki, nowych, bez przebiegu, ale już zarejestrowanych na dealera (dodatkowa korzyść - przerejestruj do 30 dni od zakupu).

Rozjechały się też promocje dealera z promocjami importera. Podczas, gdy np. na Crosslanda importer reklamował upust 6 000 zł, Dixi-Car mógł oferować dwa razy więcej. Nie dlatego, że salon tyle zarabia na samochodach. Narastająca interwencja UE i państwa na wielu frontach, doprowadza do sytuacji, które wcześniej nie były nawet przedmiotem rozważań na uniwersytetach ekonomicznych.

 

Akcesoria do Crosslanda w promocyjnych cenach!

 • Belki dachowe. Mamy też przystawki rowerowe i do nart/snowboardu,
 • Komplety opon zimowych, np. Fulda 195/65R16. Montaż i wyważenie w serwisie Dixi‑Car w cenie.

Na fot. wnętrze salonu Dixi‑Car w Radomiu. Zapraszamy.

Belki dachowe, bagażnik, Opel Crossland bez relingóew. Cena

Na fot. belki dachowe do Crosslanda bez relingów. Mamy też bagażnik dachowy do samochodów z relingami i oryginalne przystawki rowerowe i narciarskie.

Opony zimowe nowy Opel Crossland. Cena kompletu 4 sztuk

Komplet 4 szt. jakościowych opon zimowych Fulda 195/65R16 do Crosslanda. Montaż i wyważenie w cenie.

 

Zobacz też:

Wyprzedażowe rabaty wg modelu

 

 

Ogłoszenie

Update: maj 2024

Jak kupować nowy samochód Wiosną i Latem 2024?

Kilka obserwacji szefa sprzedaży:

—Wróciły Rabaty - w wyprzedaży rocznika 2023 u SsangYonga korzyść do 33 000 zł.

Samochody z 4‑cylindrowymi silnikami, ale w budżecie, są u nas od ręki. Żeby mieć cztery cylindry (sprawdzony, trwały napęd) od konkurencji, praktycznie trzeba szukać u marek premium.

 • Jeśli utrzyma się inflacja, samochody będą drożały. Nie ma co odkładać zakupu.
 • Od 1 maja 2024 mamy nowe, lepsze warunki wyprzedaży SsangYonga:
  • Wyższy Upust - do 12 000 zł na Tivoli - cena fabrycznie nowego samochodu od 85 900 zł.
  • Lepszy upust - do 14 000 zł - na Torresa. Cena tego dużego SUV-a już od 125 900 zł. Fabryczna instalacja LPG za 0 zł.
  • 20 sztuk Korando do wyboru i odbioru od ręki w Dixi-Car. Cena modelu nie jest przeszacowana.
 • Obserwujemy pozytywne zaskoczenia klientów po jeździe testowej, organoleptycznej ocenie samochodu (dotknięciu auta), analizie oferty (ile kosztuje na przykład napęd 4x4 w SsangYongu, a ile u konkurencji; ile kosztuje Automat u nas, ile w innych markach). Wyjechać, zobaczyć, dotknąć - Made in Korea, 5 Lat Gwarancji. W przypadku Torresa - nawet 10 lat.
 • Silniki koreańskiego SsangYonga można doposażyć w instalację LPG – pełna aprobata producenta, zachowanie gwarancji na samochód. Fabryczne LPG jest w promocji - od 0 PLN.
 • Crossovery SsangYong, nawet gdyby doliczyć cenę instalacji gazowej, są korzystnie wycenione. A przecież do Korando, Torresa, Tivoli i Tivoli Grand instalacja LPG jest za 0 PLN - na Wyprzedaży Rocznika 2023.

Lista samochodów

Wywiad: Czy kupować w 2024 czy może czekać do 2025 [Taniej nie będzie]?

 

 

Masz pytanie?
Potrzebujesz ofertę?
Prosimy - Wypełnij formularz!
Czekamy niecierpliwie!


Jeśli odpowiesz na poniższe pytania, otrzymasz bardziej precyzyjną odpowiedź lub korzystniejszą ofertę:

Prowadzę działalność gospodarczą
Czy należysz do jednej z preferowanych grup (np. lekarz, policjant, wojskowy, nauczyciel, taksówkarz - lista)?
Czy chcesz pozostawić używany samochód w rozliczeniu?
Czy chciałbyś odbyć jazdę testową?
Czy planujesz skorzystać z kredytu/leasingu?
 
Cyfrą. Pole obowiązkowe.

Naciskając przycisk "Wyślij" potwierdzasz zapoznanie się z treścią Informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych.

 

 

48% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka SUV‑a. Mamy to!

02.2023

SUVy i crossovery SsangYong. Made in Korea. 5 lat gwarancji

48% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka SUV‑a. Mamy to! SsangYong to najstarszy producent SUV‑ów i crossoverów z Korei. Na wyprzedaży rocznika 2023 rabat do 25 000 zł.

I mamy te samochody - są w salonie Dixi-Car od ręki. SsangYong odnotował w Polsce w 2022 roku 400-procentowy wzrost sprzedaży. Co ciekawe, premiera 2023 - nowy Torres - został pokazany w Polsce jako pierwszym kraju w Europie.

Trzecia duża marka koreańska w Polsce. Na dodatek specjalizująca się w SUV-ach i crossoverach. Zgodnie z preferencjami kupujących nakreślonymi przez Otomoto na podstawie wyszukiwań w tym portalu.

SsangYong to najstarszy producent SUV-ów i crossoverów z Korei, a samochody nowe mają korzystne ceny i 5 lat gwarancji (na Torresa - 10 Lat Gwarancji). Dodatkowo opcje 4WD, Automatyczna skrzynia, LPG (instalacja dedykowana do samochodu przez importera).

Źródło: Szukamy tanich, używanych samochodów i marzymy o nowych SUVach - OTOMOTO prezentuje motoryzacyjne trendy z 2022 roku. Otomoto.pl 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Nowy Torres EVX z napędem elektrycznym już dostępny