Crossover ADAM ROCKS

 

ADAM ROCKS w Dixi - obejrzyj i zamów

Co ma "ROCKS" czego nie mają inne ADAMy? Podwyższone o 15 mm zawieszenie, odsuwany, brezentowy dach, widoczną końcówkę układu wydechowego oraz ochronne nadkola i nakładki na zderzaki.

Poręczna terenówka - można wjechać na drogę gruntową, do lasu, a na codzień odlot w mieście i łatwe parkowanie (krawężniki). Foto przed salonem Dixi-Car w Raszynie.

 

Żółty Opel Adam Rocks
Crossover, suv ADAM
Tylna klapa Adam Rocks
Odsuwany dach
Plastikowe nadkola ADAM Rocks
Deska rozdzielcza

 

Ciekawy cen i wyposażenia? Zajrzyj do cennika PDF w prawej kolumnie.

 

 

 

Używane

NOWA LOKALIZACJA Opel Adam 1.4 16V ROCKS AUTOMAT Bogata Opcja Niski Przebieg

Benzyna , 2017 , skrzynia automat , kolor Fioletowo - biały

od 38900 cena brutto (faktura vat-marża)

Zobacz

Opel Adam 1.2 16V Serwis ASO Gwarancja

Benzyna , 2015 , skrzynia manualna , kolor biały

od 32900 cena brutto (faktura vat-marża)

Zobacz

Opel Adam 1.2 Jam Bogata Opcja 2 kolorowy Serwis Gwarancja

Benzyna , 2017 , skrzynia manualna , kolor niebiesko - czarny

od 35900 cena brutto (faktura vat-marża)

Zobacz

Więcej samochodów używanych

 

 

Zielony ADAM

Oryginalne ADAMy: galeria 1, galeria 2, galeria 3, galeria 4

 

 

 

Masz pytanie?
Potrzebujesz ofertę?
Prosimy - Wypełnij formularz!
Czekamy niecierpliwie!

Jeśli odpowiesz na poniższe pytania, otrzymasz bardziej precyzyjną odpowiedź lub korzystniejszą ofertę:

Prowadzę działalność gospodarczą
Czy należysz do jednej z preferowanych grup (np. lekarz, policjant, wojskowy, nauczyciel, taksówkarz - lista)?
Czy chcesz pozostawić używany samochód w rozliczeniu?
Czy chciałbyś odbyć jazdę testową?
Czy planujesz skorzystać z kredytu/leasingu?
 
Cyfrą. Pole obowiązkowe.

Naciskając przycisk "Wyślij" potwierdzasz zapoznanie się z treścią Informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych.

 

 

 

Szare Baic 5 - nie znaczy, że nudne!

07.2026

Baic 5 szaroniebieski metalik
BAIC 5 szary metalizowany

Wydaliśmy dwa samochody Baic 5, obydwa w kolorze "szarym". Publikujemy fotografie z tych wydań, by pokazać, jak ciekawie lakierowane są samochody z Chin - żaden z nich nie przypomina klasycznego srebrnego metalika.

Pierwszy egzemplarz polakierowano na kolor zwany szaroniebieskim (NDK, GAR), a po czarnych słupkach i dachu widać, że jest to bogatsza wersja Luxury. Drugi Baic 5 ze zdjęć to szary metalik (NDE, GAN) - wariant Business, z dachem w kolorze nadwozia. Obydwa pojechały do powiatu legionowskiego.

Tel. 22 716 30 20. Autoryzowany dealer BAIC Warszawa. Zapraszamy!

Ceny BAIC 5



Więcej o Oplu Adam

Dane techniczne
Foto 1, Foto 2, Foto 3, Foto 4
Opis
IntelliLink
Adam Rocks
Adam S

 

pdf Katalog ADAMa

 

Konsultant sprzedaży nowych samochodów:
Raszyn - 22 716 30 20
Radom - 48 360 98 26

Umowy Serwisowe Opel
Gwarancja do 8 Lat.
Stały koszt serwisu. Zobacz

Nagrody dla Adama

Auto Motor Sport

1. miejsce w kategorii "Mini" plebiscytu Best Cars dwutygodnika "Auto Motor und Sport", Niemcy.

Ocenili nas

"

Szanowna Pani Prezes. Na Pani ręce chciałabym złożyć serdeczne podziękowania dla Pani pracownika Pana Marcina za okazaną pomoc oraz fachową obsługę podczas dokonywania wyboru oraz zakupu auta w Waszym salonie. Niewątpliwie profesjonalizm Pana Marcina oraz kompetencje zawodowe przyczyniły się do podjęcia decyzji zakupu auta właśnie u Państwa. Od samego początku współpraca z Panem Marcinem układała się doskonale, wręcz na najwyższym poziomie. Pan Marcin bardzo rzetelnie oraz z dużym zaangażowaniem przedstawiał ofertę zakupu mojego auta, odpowiadał na wszystkie pytania oraz na bieżąco rozwiewał wątpliwości, jeśli takowe się pojawiły podczas rozmowy. Wysoka kultura osobista, komunikatywność oraz taktowność Pana Marcina sprawiły, że proces nabycia samochodu przebiegał dynamicznie i przyjemnie. Życzę Pani Prezes jak najwięcej tak profesjonalnych i miłych pracowników na swoim pokładzie jakim jest Pan Marcin. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Również chciałabym przekazać słowa uznania dla Pani Agnieszki za pomoc w załatwianiu formalności związanych z ubezpieczeniem i kredytem pojazdu.

"

Więcej opinii



 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Nowy BAIC 5 od 199 zł netto/mies.