Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Bieg Kazików 2018

marzec 2018

Zawodnik na Biegu Kazików 2017, Opel MOKKA X

Grzegorz Krawczyk z Błasiu Team, medalista XI Biegu Kazików przy Oplu Mokka.

Bieganie w Radomiu staje sie naprawdę popularne, skoro w XI Biegu Kazików wydano ponad tysiąc numerów startowych. A mówimy o dystansie 10 kilometrów i kategorii open, czyli bez taryfy ulgowej.

Dixi-Car tradycyjnie sponsorował bieg (zobacz foto z edycji 2017, 2015 Biegu Kazików) i reprezentował team Opel i Mitsubishi.

XI Bieg Kazików odbył się w wyjątkowo ciepłą niedzielę, 11 marca 2018. Zobacz fotoreportaż.

 

Zawodnicy XI Bieg Kazików Radom

Jedenaste Kaziki przeszły do historii. Było ciepło, a numery startowe przebiły magiczny 1000.

 

 

Srebrny Opel Astra V. Bieg Kazików

Radomski bestseller, czyli srebrna Astra V. Rocznik 2017. Najstarszy startujący w XI Biegu Kazików urodził się w 1941 r. Gratulujemy formy!

 

 

Start, meta biegu. Opel Grandland X

Grandland X, duży crossover, premiera sprzed zaledwie miesiąca, świecił się w okolicach mety.

 

Radom siła w precyzji

Radom - siła w precyzji.

 

Park samochodowy Opel na Biegu Kazików

Corsa, Astra, Mokka, Mitsubishi ASX. Po ceny tego ostatniego googluj "mitsubishi radom" lub "mitsubishi kielce".

 

Opel Mokka X, biegaczka

Opel Mokka - przebój nie do zajechania. W Polsce SUV nr 1 wśród klientów indywidualnych. Z jakich danych to wynika?. Ultra przyciągający wzrok pośladek biegaczki.

 

 

Zobacz także

 

 

Dixi-Car drugim dealerem w Polsce!

01.2025

Duży dealer samochodowy w Polska, laureat konkursu

Dixi-Car drugim największym dealerem KGM - SsangYong - BAIC w Polsce. Mieszkańcy Warszawy i Mazowsza kupują nasze samochody. Ile? W 2024 roku tylko z naszego salonu wyjeżdżało po 20-50 sztuk miesięcznie. Marki motoryzacyjne nowe w Polsce. Ale czy tyle osób mogłoby się mylić?

Gwarancja 5 lat na auta z Chin i Korei to jedno. Jednak wybór człowiek podejmuje po dotknięciu samochodu w salonie i po jeździe próbnej. Były to w 2024 roku decyzje na 'Tak'.

W Warszawie jest już cztrech dealerów BAIC. W 2024 roku byliśmy Top 1 dealerem w stolicy. Jako pierwsi wchodziliśmy na Mazowszu w nasze marki. Słyszeliśmy od klientów, że "z wami przynajmniej jest o czym porozmawiać".

Stoimy na pudle - z wymagającym (bariera językowa), nowym w Polsce produktem. Który jednak możemy z czystym sumieniem polecić.

Więcej statystyk



 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

BAIC Beijing 7 w Leasingu 103% lub z ubezpieczeniem za 1 zł