10 Zaskakujących zdjęć Merivy

 

Nowa Meriva: 10 FOTEK, które sprawią, że będziesz chciał ją mieć [ZDJĘCIA]

 

Meriva wydłużona przez obiektywZdjcie 1: Zniekształcona przez obiektyw aparatu wygląda jak autobus. W rzeczywistości Meriva ma zgrabniejsze kształty

 

Podświetlana klamka MerivyFotka 2: Brak dźwigni hamulca pomocniczego. Jest za to przycisk, bo ręczny jest tu elektryczny. Dzięki temu możliwy jest również system wspomagania ruszania pod górę - koniec ze stresującym ruszaniem "z ręcznego".

 

Meriva, nowoczesne miastoZdjęcie 3: Poza tym, że wygodny van, to idealny samochód do miasta. Poręczne rozmiary pozwalają zaparkować tam, gdzie nie zmieści się większy sedan.

 

Bagażnik na rowery FlexFixFotka 4: Bagażnik rowerowy FlexFix®. Wysuwany z tylnego zderzaka. Zalety? Przewozi dwa rowery bez oporów powietrza (zwiększających konsumpcję paliwa) charakterystycznych dla bagażników dachowych. Ma oświetlenie wymagane przepisami. Nie wymaga "wnoszenia" roweru na dach. W awaryjnych sytuacjach pozwala przewieżć "coś jeszcze", np. donicę z palmą...

 

Deska podświetlana diodami LEDZdjęcie 5: Deska podświetlana diodami LED, zwróć uwagę na czerwone poświaty...

 

Szyba panoramicznaFota 6: Ano właśnie. Na parkingu wychodzą zalety odwrotnie otwieranych drzwi. Łatwiej wysiąść. Zwróć uwagę na przyciemnione szyby,tworzące bardziej przytulne wnętrze, ale i nieco chłodniejszy klimat w środku.

 

Wsiadanie parami do MerivyFoto 7: Załóżmy, że dwaj młodzi dżentelmeni chcą usadzić swoje wybranki w Merivie. Par nie rozdzielą tylne drzwi.

 

Astra SportsTourer z bagażnikiem FlexFixFotka 8: Chłodzony schowek w podłokietniku Opla Meriva. Pyszny zimy sok latem, niepsujące się owoce w czasie wakacyjnych wojaży...

 

Meriva, testy zimoweZdjęcie 9: Nie tylko sielankowe, prowansalskie lato. Meriva zaliczyła zimowe testy. Na fotce mamy samochód jeszcze w maskowaniu, dla ochrony przed paparazzi, etap przed wprowadzeniem do salonów...

 

Zespół projektantów Opla MerivaObraz 10: Zdjęcie z Naszej Klasy? Nie, zespół projektantów Merivy na czele z Markiem Adamsem, zastępcą europejskiego działu projektowego Opel/Vauxhall. Zdjęcie wykonano w czasie ceremonni wręczania nagród niemieckiego tygodnika "Auto Bild" za najlepszy design.

 

Ceny + porównanie przed i po liftingu

 

 

Zobacz także

 

Meriva - najczęściej kupowany minivan w Polsce!

Czerwony Opel Meriva B

Dane CEP (Centralnej Ewidencji Pojazdów) nie kłamią. Meriva jest najczęściej kupowanym minivanem segmentu B w Polsce.

Ranking za styczeń-luty 2016 i dotyczy klientów detalicznych (bez zakupów na firmę). Opel sprzedał w tym czasie w Polsce 533 Merivy! Gratulujemy nabywcom!

Ceny Merivy

 

 

Tagi: nowa meriva, foty, ciekawe ujęcia, 10 zaskakujących zdjęćWięcej o Oplu Meriva

Ceny
Ceny LPG
Dane techniczne
O modelu
10 zaskakujących zdjęć
Promocje
 

Cenniki

pdf Meriva, prod. 2017

 

Cennik Opel Drive Plan

pdf Meriva

 

pdf Katalog Meriva

 

Konsultant sprzedaży nowych samochodów:
Raszyn - 22 716 30 20
Radom - 48 360 98 26

Fabryczna instalacja
Które modele objęte ofertą?

zobacz
Opel Drive Plan
Opel w abonamencie

Zobacz raty

Ocenili nas

"

Jestem bardzo zadowolony z zakupu samochodu u Państwa. Pan Marcin Hoffman jest doskonałym sprzedawcą. Z pewnością polecę Państwa salon innym osobom. Pozdrawiam, :)

"

Więcej opinii 

 

Podziel się:
Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Wyprzedaż 2018 Opel. WyprzedZaż