Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Poznaj Opla i okolice Dixi‑Car: Mazury pod Warszawą

Opel Corsa F w lesie

Opel Corsa F na parkingu Zimne Doły w Żabieńcu. Stąd przechodzimy kładką nad rzeką Czarną na teren dawnego Ośrodka Wisła w Zalesiu Górnym.

Jeśli obudziłeś/-aś się w sobotę rano, że za późno na Mazury, nic straconego - Mazury są pod Warszawą. Odkrywamy must-see, czyli Zalesie Górne, ale też mało znaną perełkę Ursynowa - Jezioro Zgorzała. Dystanse skromne, więc jedziemy na weekend zwinną Corsą. Powinniśmy - Corsą elektrykiem.

 

 

 

A. Wyruszamy nową Corsą na weekend spod OPEL Dixi-Car Raszyn

 

B. Zalesie Górne, Ośrodek Wisła

Zalesie Górne - Mazury pod Warszawą, magia miasta-ogrodu, być może ostatni rok reliktu Ośrodka Wisła w formacie z lat 60-70. Trzeba tu być latem, dojechaliśmy nową Corsą. Dzień kończymy paląc ognisko na polanie Zimne Doły. Zalesie Górne to pierwszy przystanek na ten weekend. Drugi zaskakujący - jeszcze bliżej Warszawy.

 

 

C. Jezioro Zgorzała (zielony Ursynów)

Niegdyś największe jezioro Warszawy, sekret zielonego Ursynowa. Ulica Trombity atrakcją samą w sobie: nowe wille mieszają się z dawnymi gospodarstwami rolnymi, latają mewy, ale i samoloty. Warszawa Jeziorki - kraina małych jeziorek.

 

 

Insignia dla Rodziny / off-road

Opel Insignia kombi dla rodziny off-road, wieża widokowa, Mazowiecki Park Krajobrazowy

Insignia może pełnić rolę samochodu rodzinnego i do off-road'u. Samochód nie tylko do firmy. Sprawdziliśmy to w Mazowieckim Parku Krajobrazowym.

Nowa Insignia z Dixi-Car w weekend pojechała przez Górę Kalwarię za Wisłę, w mniej znane rejony Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Jeden z wilgotniejszych okołowarszawskich parków rzucił Insigni wyzwanie w dżdżyste przedwiośnie 2021 roku. Off-roadowy test Insignia zaliczyła, i podtrzymujemy zdanie, że stosunek właściwości jezdnych, pojemności nadwozia do kosztu zakupu i utrzymania jest tu jeden z najlepszych w gamie Opla.

Zobacz oferty Insigni w wirtualnym salonie. Zapraszamy!

 

Salon Warszawa

(22) 716 30 20

 

 

Atrakcje wokół Dixi-Car

 

 

Nowe od ręki w Dixi‑Car Plaza

KGM ACTYON 1.5 Turbo 163KM AT6 4x4 Adventure

KGM ACTYON 1.5 Turbo 163KM AT6 4x4 Adventure

Benzyna, skrzynia automat 6-bieg., kolor Royal Copper 2Tone, '2025

WYPRZEDAŻ ROCZNIKA! / Mogę być wyposażony w LPG

Cena 183 300  zł   199 300 zł cena brutto

Zobacz

KGM Torres 1.5 Turbo 163KM AT6 2WD ADVENTURE

KGM Torres 1.5 Turbo 163KM AT6 2WD ADVENTURE

Benzyna, skrzynia automat 6-bieg., kolor Forest Green 2Tone, '2025

WYPRZEDAŻ ROCZNIKA! / Mogę być wyposażony w LPG

Cena 142 300  zł   155 300 zł cena brutto

Zobacz

Więcej samochodów od ręki

 

 

 

Używane

CHEVROLET ORLANDO 1,8 16V LPG

Benzyna , 2013 , skrzynia manualna , kolor szary met

od 25900 cena brutto (faktura vat-marża)

Zobacz

NOWA LOKALIZACJA Opel Crosland X Automat Kamera SalonPL Niski Przebieg Gwarancja

Benzyna , 2023 , skrzynia automat , kolor bordowo-czarny

od 65900 cena brutto (faktura vat-marża)

Zobacz

Więcej samochodów używanych

 

 

 

Kolejne wydania za nami!

03.2026

Biały BAIC 5 wydany klientowi. Odbiór przed salonem BAIC Warszawa
BAIC 7 granatowy wydany klientowi. Odbiór w salonie BAIC Warszawa

BAIC 5 oraz BAIC 7, trafiły do swoich nowych właścicieli. Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że rodzina Dixi-Car Plaza wciąż się powiększa!

Nowym kierowcom życzymy samych bezpiecznych kilometrów, wielu motoryzacyjnych przygód i ogromnej satysfakcji z jazdy. Szerokiej drogi!

Tel. 22 716 30 20. Autoryzowany dealer BAIC Warszawa. Zapraszamy!

Ceny BAIC

Warszawa

Radom



 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Wyprzedaż BAIC Beijing 7 w kredycie 3x33%