Józefów k. Otwocka, dzięki Południowej Obwodnicy Warszawy - ma teraz szybkie połączenie z autoryzowanym serwisem OPEL. Świdry Małe, Michalin, Nowa Wieś - prawie cały 30‑minutowy dojazd do warsztatu Dixi‑Car przebiega trasą ekspresową. Na miejscu salon Opla, samochody nowe i używane, części zamienne. Zapraszamy z Józefowa!
Można mówić o nas OPEL Józefów - jesteśmy tak blisko. Zapraszamy do Autoryzowanej Stacji Obsługi OPEL oraz po nowe i używane samochody. Także - serwis blacharsko-lakierniczy.
Zobacz nasz sklep internetowy z częściami Opel - wysyłamy do paczkomatów w Józefowie nad Świdrem; jest też możliwość odbioru osobistego oraz ew. dopasowania akcesoriów do samochodu na miejscu. Jedziesz z rodziną? Sprawdź atrakcje dla dzieci w okolicach Dixi‑Car.
OPEL Dixi-Car - Autoryzowany Serwis
Raszyn, Al. Krakowska 24A
tel. (22) 716 30 20
pon-pt 7:30 - 18:30
sob 9-14 (w soboty tylko salon i używane)
4,3 (w oparciu o 1204 opinie z Google)
stan na maj 2025
Spod Pomnika Łączniczki ulicą Marszałka Józefa Piłsudskiego dojeżdżamy do węzła trasy S2 przy Patriotów. Przekraczamy Wisłę Mostem Południowym im. Anny Jagiellonki i z drogi ekspresowej zjeżdżamy w Raszynie na aleję Krakowską. Stąd już tylko krótki odcinek do serwisu Opel Dixi‑Car.
Usługi i promocje serwisu
Nowość: Więcej mechaników -> Szybkie terminy. Umów teraz.
Serwis wg modelu: Astra, Corsa, Grandland X, Insignia, Mokka, Dostawcze Opel, Elektryki, Berlingo/Doblo/Partner
Z usług Dixi-Car korzysta kilkadziesiąt osób z Józefowa. Naprawiamy starsze i nowe samochody osobowe i dostawcze na tablicach rejestracyjnych WOT. Mieszkasz na terenie osiedli Dębinka, Emilianów, Górki, Jarosław, Kolonia Błota, Michalin, Nowa Wieś, Rycice, Świdry Małe?
Dzięki nowej przeprawie na Wiśle, rzeka przestała być barierą dla Józefowa w korzystaniu ze stacji Opla południowej Warszawy. Serwisujemy Ople od 1998 r. i zamierzamy w sieci pozostać. Rozwijamy się - zobacz Premiery, np. w 2021 r. wchodzi do sprzedaży nowy Opel Astra VI, a gama oplowskich elektryków i hybryd rozwija się skokowo. Mamy modele z '-e' wśród samochodów demo. Zapraszamy.
Serwis i salon Opla Dixi-Car - 30 minut od Urzędu Miasta Józefów / Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
Mogę być wyposażony w instalację LPG!
OFERTA DNIA
ubezpieczenie za 1 zł
BAIC 7 - już umawiamy jazdy testowe. Zapraszamy!
03.2024
Jest samochód demonstracyjny! Zarejestrowaliśmy BAIC Beijing 7 Turbo 177KM z 7‑biegową skrzynią DSG. Gotowy do jazdy testowej.
A dlaczego warto odbyć jazdę próbną przed podpisaniem umowy zakupu samochodu? Klienci, którzy byli u konkurencyjnej marki MG, zauważają zrywność Baików i szybszą automatyczną skrzynię dwusprzegłową, względem modeli konkurencji. Więcej w materiale BAIC czy MG.
Tel. 22 716 30 20. Autoryzowany dealer BAIC Warszawa. Zapraszamy!