Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Nowy Crossland vs Crossland X

Opel Crossland vs. Opel Crossland X

Czerwony to nowy Crossland Elegance Ultimate. Granatowy - przedliftingowy Crossland X Elite. Obydwa egzemplarze z topowymi poziomami wyposażenia.

Więcej niż lifting. Nowy Crossland model roku 2021 ma ciekawszy przód (panel Opel Vizor), udoskonalone zawieszenie i układ kierowniczy oraz opcje niedostępne w przedliftingowym Oplu Crosslandzie X (2017‑2020), jak układ napędowy IntelliGrip. Najatrakcyjniej wyceniony oplowski crossover przeskakuje o półkę wyżej. Co zmienia się w Crosslandzie wraz z wypadnięciem z nazwy litery X?

 

Daty produkcji i kiedy był face-lifting?

W salonach Opel Crossland X pojawił się wiosną 2017 r. Głęboki face lifting, i odjęcie litery X, czyli zmiana nazwy na 'Crossland', miały miejsce jesienią 2020 roku. Lift zbiega się w czasie z premierą nowej Mokki, powszechnie chwalonej za nietuzinkowy design. Crossland wyraźnie czerpie z większej Mokki. Zobacz, gdzie produkowany jest Crossland.

 

Przód Crosslanda: przed i po liftingu

Grill przedliftingowego Crosslanda X został zastąpiony panelem Opel Vizor. Zmienił się zderzak przedni i reflektory. Reflektory LED są po liftingu standardem w trzech z czterech poziomów wyposażeniania (w Edition, GS Line, Elegance), w praktyce w niemal wszystkich Crosslandach sprzedawanych w Dixi-Car, bo bazowej wersji Crosslanda sprzedajemy niewiele.

Przód Opel Crossland X Elite przed liftingiem

Przód Crossland X przed liftingiem - produkcja 2017-2020.

Przód Opel Crossland Elegance Ultimate po face-liftingu

Przód Crossland po face-liftingu, produkcja 2020-. Panel Opel Vizor, nowy zderzak, nowe reflektory główne, okrągłe reflektory przeciwmgielne.

 

Opinia o poliftingowym Crosslandzie

Deska nowego Crosslanda, centrum Warszawy, PKiN

 

Śpiące dziecko na tylnej kanapie Opla Crosslanda

—Bardzo miło nas zaskoczył, dzieci namawiają tatę, aby kupił – o tym może później… ;)
Moje postrzeżenia: odświeżony wygląd = zaciekawieni produktem gapie, elastyczny silnik, dobre przełożenia automatycznej skrzyni biegów, dobrze sprawujące się multimedia, pewne prowadzenie w warunkach zimowych, spalanie nieduże – ok. 7 l w cyklu miejsko-zimowym.
Samochód na dzień i noc; na pogodę i niepogodę; auto ze względu na optymalne gabaryty, stwierdzamy, uniwersalne: rodzinne, ale i do firmy, na codzienne dojazdy służbowe.
Byliśmy w Parku Szczęśliwickim, objazdem w centrum Warszawy, aby pokazać stolicę najmłodszym z opowiastką i wspomnieniami. Gdy zgłodnieliśmy, zajechaliśmy do McDrive, aby posilić się w słynnej restauracji pod "Złotymi Kłoskami" – było tak miło, że najmłodszy członek rodziny zaraz po posiłku przysnął w ciepełku, jak to później nazwał, Crossika ;) a zaufanie dziecka jest chyba najlepszym świadectwem dobrego produktu.

Sławek

 

 

Bok

Zmienia się minimalny rozmiar felg. Poliftingowy Crossland, ma co najmniej felgi 16-calowe (16x6,5" z oponami 195/60 R16). Przedliftingowy Crossland X, w bazowej wersji Essentia, miał obręcze kół 15-calowe (15x6,5" z oponami 195/65 R15). Bogatsze wersje obydwu generacji Crosslanda mogły mieć koła nawet 17-calowe. Wzory felg też się zmieniają wraz ze zmianą roku modelowego z 2020 na 2021. W sieci Opla funkcjonuje powiedzenie "element koła jest ważny", bo nowe wzory felg potrafią odmienić samochód.

Nowy Crossland mr 2021 vs dotychczasowy Crossland

Wraz z modernizacją Crosslanda zmienia się font i Corporate Identity Opla. Po lewej, na nowym Crosslandzie, font Opel Next i Slash w nowym, jaśniejszym żółtym kolorze firmowym Opla. Po prawej, na niebieskim Crosslandzie X - font Opel Sans Condensed.

 

Opel Crossland X przed liftem, bok

Przed liftingiem chromowane listwy były dostępne tylko w linii okien.

Opel Crossland po lifcie

Dwie chromowane listwy: w linii okien i na dole drzwi. Ta druga to znak rozpoznawczy pakietu Ultimate. Zmienia się, in plus, pozycjonowanie rynkowe Crosslanda.

 

 

Tył

Crossland czerpie tu z nowej Mokki. Zwraca uwagę czarny pas, na którym mniejszy znaczek Opla. Emblemat 'CROSSLAND' przesunięto z lewego dolnego narożnika na środek klapy bagażnika. Ciekawszy design mają skid plate'y. Tył Crossland nabrał muskulatury typowej dla SUV-a/crossovera.

Nowy Crossland mr 2021 vs dotychczasowy Crossland

Zmodernizowane skid-plate'y - srebrne panele na zderzakach. W samochodach terenowych służą one do ześlizgiwania się z muldy, piaszczystej skarpy, czy hałdy śniegu.

 

Tył Crosslanda X przed liftingiem

To, że Crossland X był następcą Merivy, widać najbardziej z tyłu.

Tył Opel Crossland FL

Poliftingowy Crossland, ma mniejsze logo (blitz) Opla, wycentrowany emblemat CROSSLAND (bez litery X) i bardziej wyrafinowane skid-plate'y. Czarny pas między lampami występuje z czarnym dachem. Bez czarnego dachu tył wygląda tak.

 

 

Deska rozdzielcza

Deska rozdzielcza Opel Crossland

Z którego z dwóch obfotografowanych Crosslandów pochodzi to zdjęcie? Zegary zmieniły się niewiele. Za to zmieniły się kolorystyka i materiały deski rozdzielczej, a jeszcze bardziej tapicerki - zdjęcia poniżej.

 

Kabina Opel Crossland X przed liftingiem

Przedliftingowy Crossland X z manualną skrzynią 6-biegową.

Kabina nowy Opel Crossland

Szlachetniejsze wykończenie drzwi pasażera w Crosslandzie po modernizacji. Lewarek 6-biegowego automatu.

 

Tapicerka

Rzut oka na topowe tapicerki - widać, że poliftingowy Crossland pozycjonowany jest wyżej. Natomiast tapicerki zmieniły się również w niższych poziomach wyposażenia. Więc jeśli masz Crosslanda X, jest sens wymienić go na poliftingowego Crosslanda - zobaczysz w środku różnice.

Tapicerka Florey Opel Crossland X

Tapicerka Florey, materiałowa z elementami ze sztucznej skóry. Standard w topowej wersji Elite.

Tapicerka Alcantara Opel Crossland

Poliftingowa tapicerka z Alcantary, trwałego materiału z mikrowłókien spotykanego na jachtach i w samolotach. Również tu z elementami ze sztucznej skóry. Tapicerka Alcantara jest w topowej wersji Elegance Ultimate. Widać, że Crossland po liftingu pozycjonowany jest wyżej.

 

Prześwit Opel Crossland

Spory prześwit, w połączeniu z rozstawem osi 2604 mm i krókimi zwisami tylnym i przednim, pozwalają Crosslandowi zjeżdżać w leśne dukty, nadrzeczne łąki, czy pokonywać brody na bieszczadzkich potokach.

 

 

Co zmienił face lifting w mechanizmach?

Czarne dachy Crosslandów salon Opel zima

Klimatyzacja jest w standardzie w każdym poliftingowym poziomie wyposażenia. Przed liftingiem klimatyzacji brakowało w Essentii.

Zmieniło się m.in. zawieszenie i układ kierowniczy. Wszystkie silniki poliftingowego Crosslanda spełniają nową normę emisji Euro 6d. Dodano opcje, których wcześniej w Crosslandach nie było, jak system OpelConnect, fotele AGR, off-roadowy układ napędowy IntelliGrip na błoto, śnieg i piach, czy reflektory AFL LED (adaptacyjne). Opcje znane z modeli Astra, Insignia - argument za tezą, że Opel pozycjonuje poliftingowego Crosslanda wyżej.

Zobacz pełną listę zmian.

 

Silniki i dane

Dane techniczne po liftingu - wymiary karoserii, silniki, osiągi

Dane techniczne przed liftingiem

Parametry bagażnika

 

 

Porównanie reflektorów

Design reflektorów jest atutem nowego, poliftingowego Crosslanda. Nowe reflektory obniżają wizualnie samochód upodabniając go do pojazdów segmentów C i D.

Są trzy rodzaje reflektorów w Crosslandach, zarówno przed-, jak i poliftingowych:

 • reflektory EcoLED - czyli w pełni LED-owe (światła do jazdy w dzień/mijania/długie), jednak brak tu funkcji adaptacji (np. doświetlania zakrętów). Z takimi reflektorami Crosslandów jeździ w Polsce i sprzedaje się w polskich salonach Opla najwięcej,
 • reflektory AFL LED - również w pełni LED-owe, ale dodatkowo adaptacyjne. Nazwa handlowa: IntelliLux. Matryca diód LED pozwala na sterowanie wiązką światła, np. doświetlanie zakrętów,
 • reflektory tradycyjne, z żarówkami H7, i światłami dziennymi LED - stosunkowo rzadko występujące, bo w Polsce i Europie klienci prawie nie kupują najuboższego poziomu wyposażenia Crossland/Essentia, a po liftingu tylko w nim takie reflektory występują. Przed liftingiem reflektory z żarówkami były w Essentii i Enjoy.

Granatowy Crossland X na zdjęciach ma reflektory EcoLED. Czerwony Crossland ma reflektory AFL LED IntelliLux.

Osoba postronna dostrzeże różnice w wyglądzie między reflektorem żarówkowym (którego nie ma na zdjęciach) a reflektorem EcoLED. Natomiast różnice między reflektorami EcoLED a AFL LED są zauważalne przede wszystkim dla kierowcy, w czasie jazdy nocnej, natomiast dla obserwatora, który patrzy na samochód z zewnątrz, różnice są marginalne.

Lewy reflektor EcoLED Opel Crossland X przed liftingiem

Przedliftingowy reflektor EcoLED. Standard w dwóch bogatszych poziomach wyposażenia - Edition 2020 i Elite.

Prawy reflektor AFL LED nowy Crossland lift

Po liftingu reflektory EcoLED są już standardem w trzech z czterech poziomów wyposażenia, czyli w Edition, GS Line i Elegance. Na fot. jednak opcjonalne reflektory adaptacyjne AFL LED IntelliLux.

 

Lampy tylne

Na poniższych zdjęciach widać nie tylko różnice w lampach tylnych między Crosslandem przed- i poliftingowym, ale również różnice między lampą z żarówkami, a lampą LED. Dwie brewki w nowym, czerwonym Crosslandzie oznaczają, że to lampa LED. Z kolei granatowy Crossland X ma lampę tradycyjnymi żarówkami, na co wskazuje pojedyncza, za to szeroka brewka. Lampy tylne LED występują zarówno w Crosslandzie przed-, jak i poliftingowym.

Lampy poliftingowe, niezależnie czy LED-owe, czy żarówkowe, mają czarny bok. Przedliftingowa lampa tylna ma czerwony/bordowy bok.

Lewa lampa tylna, żarówki, przedliftingowy Crossland X

Przedliftingowa lampa tylna. Czerwony bok lampy. Tu wersja z żarówkami (pojedyncza czerwona szeroka brewka). LED-owe lampy tylne również były dostępne przed liftingiem.

Poliftingowa lampa tylna LED, lewa

Poliftingowa lampa tylna. Czarny bok lampy. Tu wersja LED (dwie czerwone brewki). Żarówkowe lampy tylne również są dostępne po liftingu.

 

Cena Crosslanda

Poniżej cena nowego Crosslanda, natomiast bardziej miarodajne są oferty od ręki z naszego placu, bo na placu mamy wersje wyposażeniowe takie, jakie kupują polscy klienci.

Poliftingowy Crossland ma w standardzie klimatyzację i cena najuboższej wersji odzwierciedla ten fakt. Przed liftingiem w bazowej Essentii klimatyzacja była opcją, stąd podawana przez dealerów "cena od" samochodu mogła wydawać się niższa.

Używane Crosslandy zobacz w naszym komisie.

 

 

Nowy SsangYong Tivoli przód po liftingu

Deska rozdzielczaFoto

Nowy Tivoli 1.5 T‑GDi 163KM 4‑cylindrowa benzyna

W każdym samochodzie:

 • Mocny, ekonomomiczny silnik benzynowy 4‑cylindrowy Turbo 1.5 T‑GDi 163KM
 • Silnik napędzany łańcuchcem rozrządu!
 • Skrzynia 6-biegowa manualna
 • Opcja Automatyczna skrzynia biegów (korzystna cena)
 • Możliwość przystowowania do zasilania LPG (z poparciem importera, zachowujesz gwarancję)
 • 5 Lat Gwarancji
 • Opcja Napęd 4x4 (przystępna cena)

 

Cena wersji Joy CENOWY HIT

od 87 400 zł 91 900 zł

Wyprzedaż Rocznika 2023. Poliftingowe Tivoli. Poziom wyposażenia Joy. W standardzie m. in.:

 • Klimatyzacja
 • Szyby sterowane elektrycznie (przód i tył)
 • Radio 2DIN MP3 USB Bluetooth, 6 głośników + tuner cyfrowy DAB
 • Tempomat
 • Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane
 • Centralny zamek sterowany pilotem
 • Elektryczne wspomaganie kierownicy
 • Kierownica wielofunkcyjna regulowana góra-dół z przyciskami sterowania
 • Regulacja wysokości fotela kierowcy
 • Podłokietnik centralny ze schowkiem
 • Systemy bezpieczeństwa: Asystent pasa ruchu + alert o niebezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego, Asystent zmęczenia kierowcy + TSR (rozpoznawanie znaków drogowych) + AEBS (autonomiczne hamowanie), ESP + ABS + ARP (ochrona przed dachowaniem), TCS - System kotroli trakcji, HDC (kontrola zjazdu ze wzniesienia) + HSA (asystent wjazdu na wzniesienie), Monitorowanie ciśnienia w oponach
 • Światła LED do jazdy dziennej
 • Czujnik zmierzchu i czujnik deszczu
 • 6 poduszek powietrznych (przednie, boczne w przednich fotelach, kurtyny powietrzne)
 • Mocowania fotelików dziecięcych Isofix
 • Tylna kanapa składana i dzielona 60:40
 • Immobilizer + Alarm
 • Zderzaki i klamki zewnętrzne w kolorze nadwozia
 • Klamki wewnętrzne srebrne
 • 16" felgi stalowe z kołpakami. Opony 205/65R16

 

Wybierz w/w rabat lub Instalację LPG za 2000 PLN 6 500 zł do poliftingowego Tivoli '2023. WięcejZobacz auta od ręki

lub

Rata kredytu od 599 zł /miesiąc. Więcej

Głośnik, dźwięk Tivoli od 599 zł/mc (reklama)

 

Kredyt 50/50 Prawdziwe 0%. 50% płacisz przy odbiorze samochodu, 50% za rok. Nie ma prowizji bankowej! W inflacyjnym otoczeniu jest to de facto rabat na poziomie 5 000 zł.

Rata leasingu od 658 zł netto/miesiąc
Dostępny również Promocyjny Leasing od 104,9%.

Wynajem na firmę od 1089 zł +vat/mc z Assistance i samochodem zastępczym


Cena wersji AdventurePOPULARNY

od 97 400 zł 101 900 zł

Poziom wyposażenia Adventure. Wszystko to, co w wersji Joy, a dodatkowo m. in.:

 • Klimatyzacja dwustrefowa automatyczna
 • Audio z 8" wyświetlaczem Smart Audio, Android Auto / Apple CarPlay
 • Poduszka kolanowa kierowcy (razem 7 airbagów)
 • Czujniki parkowania z przodu i z tyłu
 • Kierownica i dźwignia zmiany biegów pokryte skórą
 • Kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach
 • Szyby boczne w drzwiach przednich atermiczne
 • Szyba kierowcy z zabezpieczeniem przed przycięciem palców
 • Osłony przeciwsłoneczne z lusterkami i oświetleniem
 • Kamera cofania
 • Relingi dachowe w kolorze srebrnym
 • Roleta bagażnika
 • Podwójna podłoga bagażnika
 • 16" felgi aluminiowe z oponami 205/65R16

 

5 lat gwarancji. Made in Korea. Opcja LPG

Opcje Automat i 4x4 - pytaj o cenę

Oszczędność, banknoty, portfel  Oferta specjalna - Grupy zawodowe i przedsiębiorcy


Dzwoń! Salon Raszyn/Warszawa (22) 716‑30‑20
Jazda próbna Zadaj pytanie

Na fot. mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego.

 

 

Co z literą X i podsumowanie

Nowy Crossland (bez litery X) jest w naszej ocenie pojazdem dojrzalszym, godnym roli pierwszego samochodu w rodzinie. Bardziej udany jest design. Po liftingu dostępne są elementy wyposażenia charakterystyczne dla samochodów klasy wyższej, np. fotele AGR (niemiecka Akcja na Rzecz Zdrowych Pleców) czy off-roadowy układ napędowy IntelliGrip. Reflektory LED weszły praktycznie do standardu (wyjątkiem jest rzadko kupowana w Polsce wersja bazowa).

Obydwa sfotografowane egzemplarze mają silnik benzynowy 1.2 Turbo 130KM. Uważamy tę jednostkę za optymalną.

Dlaczego litera X zniknęła z nazwy Crosslanda? Nie wiemy, oto nasze przypuszczenia:

 • Litera X wskazywała na terenowe przeznaczenie i napęd 4x4, co mogło spychać Crosslanda do niszy rynkowej. Tymczasem jest to mainstreamowy, uniwersalny, rodzinny model w gamie Opla, podobny pod kilkoma względami do Astry.
 • Litera X niejako dublowała coś, co już zaszyte jest w nazwie modelu - "cross" i "land".
 • Litera X została wprowadzona do nazw trzech modeli (Mokka, Grandland, Crossland) w 2016 r., gdy marka Opel należała jeszcze do General Motors. Nowy właściciel - PSA - może mieć inne zapatrywania.
 • X dodawało dwa znaki do już i tak długiej, 9-literowej, nazwy modelu. Dodatkowo, wraz z pojawieniem się gamy elektryków i związanego z nią przyrostka '-e', wartość litery X mogła być wątpliwa z marketingowego punktu widzenia.

 

Ople Crosslandy porównanie

Literę X Opel usunął z nazwy modelu być może po to, żeby zrobić miejsce dla sufiksu -e, który na zdjęciu widać na boku zasypanej śniegiem elektrycznej Zafiry Life.

 

 

 

Używane

Opel Crossland X 1,2 Turbo 110KM, salon PL, Vat23%

benzyna , 2022 , skrzynia manualna 6-bieg. , kolor bordowy metallic

od 82900 cena brutto

Zobacz

Opel Crossland X 1,2 Turbo 130KM, Salon Polska Bezwypadkowy

benzyna , 2019 , skrzynia manualna , kolor szary met.

od 69900 cena brutto (faktura vat-marża)

Zobacz

Opel Crossland X 1,2 Turbo 130KM, Salon Polska Bezwypadkowy

benzyna , 2020 , skrzynia manualna , kolor stalowy metallic

od 69900 cena brutto (faktura vat-marża)

Zobacz

Więcej samochodów używanych

 

 

 

 

Nowe od ręki w Dixi‑Car

SsangYong Tivoli Crystal 1.5 163KM MT6

SsangYong Tivoli Crystal 1.5 163KM MT6

benzyna, skrzynia manualna, kolor Dandy Blue, '2023

Cena 90 890  zł

Rata od  918 zł/mc   Kredyt z ratą stałą, 35% wpłaty, okres finansowania 96 miesięcy

Zobacz

SsangYong Tivoli Joy 1.5 163KM MT6 2WD

SsangYong Tivoli Joy 1.5 163KM MT6 2WD

benzyna, skrzynia manualna, kolor Grand White, '2023

Cena 92 400  zł

Rata od  933 zł/mc   Kredyt z ratą stałą, 35% wpłaty, okres finansowania 96 miesięcy

Zobacz

SsangYong Tivoli Joy 1.5 163KM MT6 2WD

SsangYong Tivoli Joy 1.5 163KM MT6 2WD

benzyna, skrzynia manualna, kolor Grand White, '2023

Cena 92 400  zł

Rata od  933 zł/mc   Kredyt z ratą stałą, 35% wpłaty, okres finansowania 96 miesięcy

Zobacz

SsangYong Tivoli Joy 1.5 163KM MT6 2WD

SsangYong Tivoli Joy 1.5 163KM MT6 2WD

benzyna, skrzynia manualna, kolor Grand White, '2023

Cena 92 400  zł

Rata od  933 zł/mc   Kredyt z ratą stałą, 35% wpłaty, okres finansowania 96 miesięcy

Zobacz

SsangYong Tivoli Adventure 1.5 163KM MT6 2WD

SsangYong Tivoli Adventure 1.5 163KM MT6 2WD

benzyna, skrzynia manualna 6-bieg., kolor Iron Metal, '2023

Cena 100 300  zł

Rata od  1013 zł/mc   Kredyt z ratą stałą, 35% wpłaty, okres finansowania 96 miesięcy

Zobacz

Więcej samochodów od ręki

 

 

 

Kup samochód

bez wychodzenia z domu

3. Przygotujemy ofertę, wszystkie formalności zdalnie

Oferta, formalności

4. Dostarczymy samochód do Ciebie

Oferta, formalności

 

 

Zobacz także

 

 

Zgadnij, kto wygrał...

Test Auto Świat: Opel Crossland X, Mazda CX-3, Renault Captur

pdf Czytaj Test: Crossland X

"Auto Świat" nr 34/2017 z 21.08.2017 testuje: Opel Crossland 1.2 Turbo 130KM, Renault Captur TCe 120 118KM, Mazda CX-3 Skyactiv-G 120KM. Zobacz, kto wygrał (tabelka na ostatniej stronie testu).

 

 

48% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka SUV‑a. Mamy to!

02.2023

SUVy i crossovery SsangYong. Made in Korea. 5 lat gwarancji

48% Kupujących nowe auto wg Otomoto szuka SUV‑a. Mamy to! SsangYong to najstarszy producent SUV‑ów i crossoverów z Korei. Na wyprzedaży rocznika 2023 rabat do 25 000 zł.

I mamy te samochody - są w salonie Dixi-Car od ręki. SsangYong odnotował w Polsce w 2022 roku 400-procentowy wzrost sprzedaży. Co ciekawe, premiera 2023 - nowy Torres - został pokazany w Polsce jako pierwszym kraju w Europie.

Trzecia duża marka koreańska w Polsce. Na dodatek specjalizująca się w SUV-ach i crossoverach. Zgodnie z preferencjami kupujących nakreślonymi przez Otomoto na podstawie wyszukiwań w tym portalu.

SsangYong to najstarszy producent SUV-ów i crossoverów z Korei, a samochody nowe mają korzystne ceny i 5 lat gwarancji (na Torresa - 10 Lat Gwarancji). Dodatkowo opcje 4WD, Automatyczna skrzynia, LPG (instalacja dedykowana do samochodu przez importera).

Źródło: Szukamy tanich, używanych samochodów i marzymy o nowych SUVach - OTOMOTO prezentuje motoryzacyjne trendy z 2022 roku. Otomoto.pl


Ogłoszenie, tuba
Czy kupić nowy samochód w 2024, czy czekać do 2025? [Taniej nie będzie] Wywiad

Ile się czeka na nowy samochód? Tłumaczymy

Więcej o Crosslandzie:

Wyprzedaż
Nowy Crossland
Porównanie: przed i po liftingu
Zdjęcia GS Line
Zdjęcia Enjoy
Zdjęcia Elite
Zdjęcia
Filmy
Dane techniczne
Bagażnik
Kolory
Opinie

 

pdf Katalog

 

Zainteresowany Crosslandem?

Wpisz dane, nasz sprzedawca odpisze/oddzwoni.

 

Wypełnij formularz

 

Konsultant sprzedaży nowych samochodów:
Raszyn - 22 716 30 20
Radom - 48 360 98 26

Umowy Serwisowe Opel
Gwarancja do 8 Lat.
Stały koszt serwisu. Zobacz
Opel Corsa kontra Crossland X
Najtańsze nowe Ople: Corsa i Crossland.

Który wybrać?

Ocenili nas

"

Chciałbym razem z żoną bardzo podziękować Panu Łukaszowi Sosińskiemu za bardzo profesjonalną i miłą obsługę. Od 22.04 jestem posiadaczem Opla Asty V właśnie dzięki dobrym radom pana Łukasza. Od naszej pierwszej wizyty w salonie Dixi-Car Raszyn do momentu wyjazdu z salonu nowym samochodem (a nawet później) Pan Łukasz zawsze był do naszej dyspozycji, służył nam radą i pomocą nie tylko w sprawie nowego samochodu ale również w sprawie kontaktu z działami sprzedaży samochodów używanych oraz finansowania i ubezpieczeń. Jesteśmy bardzo zadowoleni z całościowej obsługi w Państwa salonie (przede wszystkim przez Pana Łukasza ale również przez pozostałe osoby z którymi mieliśmy kontakt) co na pewno spowoduje że w przyszłości w momencie decyzji o zakupie kolejnego nowego samochodu pierwsze kroki skierujemy do Dixi-Car Raszyn.

"

Więcej opinii 

 

Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Wyprzedaż rocznika 2023 SsangYong