Warszawa (22) 716 30 20

Radom (48) 360 98 26

Nowy Opel na Raty. Czym to się je?

Jeśli chcesz tylko poznać ratę oplowskiego kredytu, przejdź niżej, do symulacji na Corsę i Astrę - dwa najczęściej kupowane w kredycie modele Opla. Dla cierpliwych - przybliżamy zakup nowego Opla na raty i czy się opłaca...

 

Jakie kredyty ma Opel?

 • kredyt 50/50 - czyli przy odbiorze nowego auta połowa ceny, po roku - druga połowa, jest prowizja, szczegóły w promocjach
 • kredyt 3x33% - j.w., czyli przy zakupie 34% ceny, po roku 33%, po kolejnym roku - znów 33%, ale tu już jest prowizja
 • kredyt 4x25% - j.w. tylko niższa rata i dłużej
 • tradycyjny ratalny na od 6 do 120 miesięcy - sprawdź ratę
 • tradycyjny ratalny, ale z ratą balonową 50% na końcu - Drive new Opel

 

Który kredyt się najbardziej opłaca?

Szybka rata!
Zostaw to pole pus-te


Naciskając przycisk "Wyślij" potwierdzasz zapoznanie się z treścią Informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych.

Wg tradycyjnego liczenia, najtańszy jest kredyt 50/50. Nominalnie najmniej trzeba w nim bowiem dopłacić, w porównaniu do zakupu za gotówkę. RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania) też wypadnie raczej najniższa.

Natomiast "tradycyjne liczenie" może dziś zawieść z powodu specyficznej sytuacji gospodarczej w Polsce, tzn. lawinowego wzrostu płac. W takiej sytuacji - paradoksalnie - być może warto wybrać kredyt o jak najdłuższym okresie spłaty, szczególnie jeśli ktoś dziś zarabia 2 tys. zł, a spodziewa się, że za kilka lat będzie zarabiał 4 tys. zł, bo np. w jego branży brak rąk do pracy.

Wszystko się rozbija o okres kredytowania i wysokość wpłaty własnej. Uważamy, że zwykły kredyt 50/50 (z prowizją), kredyt 3x33% i 4x25%, oraz Opel Kredyt ratalny - tu sprawdź jego ratę - są podobnie opłacalne, oczywiście przy takim samym okresie kredytowania. Zawsze warto poprosić o wyliczenie raty w kilku konfiguracjach.

 

Z jakim bankiem Opel współpracuje?

Z BGŻ BNP Paribas. Oraz z Getin Bankiem, czyli... polskim bankiem. Dla klienta praktycznie bez znaczenia. Ważniejsze, że ten drugi to średniej wielkości bank, a średnie i małe banki dają kredyty na lepszy - czytaj niższy - procent. Druga rzecz - Getin Bank wyspecjalizowany jest w obsłudze klienta detalicznego i jest jednym z pierwszych banków w Polsce pod względem sprzedaży kredytów samochodowych...

Wcześniej Opel współpracował GMAC Bankiem (zwanym również Opel Bankiem), wywodzącym się z USA. W następstwie kryzysu w 2008 r. i restrukturyzacji korporacji General Motors, GMAC Bank został wykupiony w Polsce przez Getin i przekształcił się w Idea Bank, czyli markę Getin Noble.

W salonach spotkasz się z nazwą "Opel Kredyt", ale są to właśnie kredyty w/w banków.

Ponadto poszczególni dealerzy Opla mogą współpracować z innymi bankami, już bez pośrednictwa importera, np. my - Dixi-Car - z PKO.

 

Kredyt 50/50, czy kredyt z comiesięczną ratą?

Faktem jest, że w salonach Opla forsowane były kredyty 50/50, 3x33% i 4x25%. Dlaczego? Powodów było kilka:

 1. Bywają marginalnie bardziej opłacalne dla banku. Przy zwykłym ratalnym, klient już po miesiącu spłaciłby pierwszą ratę, np. 500 zł, więc "uwolniłby się" od części zobowiązania, pozbawiając jednocześnie bank możliwości dalszego pobierania odsetek od tych 500 zł.
 2. W rzeczywistości jest to część prawdy. Bo już w wersji "Prawdziwe 0%" kredytu balonowego 50/50 to bank był "stratny": klient sobie obracał przez rok kapitałem rzędu 20-30 tys. zł, nie płacąc za to grosza, mógł wpłacić na lokatę i zainkasować odsetki, a po roku spłacić bank.
 3. Dla importera kredyt 50/50 jest korzystny, bo w reklamie można zastosować trik: napis wielkim fontem "Corsa już od [i tu pada 50% ceny nowego samochodu]", a niżej mniejszym fontem "w kredycie 50/50". Niby jasne dla każdego, ale marketingowo działa.
 4. Mniej zamieszania. Prostsza obsługa takiego kredytu to też zaleta, i to dla obydwu stron: i klienta, i banku - o racie pamiętamy raz na rok, a nie co miesiąc.

Natomiast obecnie sytuacja się zmienia i kredyty z ratą comiesięczną wróciły, znów są na nagłówkach, jednak kredyty balonowe 50/50, 3x33 i 4x25 pozostają w ofercie. Na stronie Finansowanie listujemy wszystkie kredyty.

 

Czy kredyt z ratą doroczną, np. 4x25% bardzo różni się od ratalnego?

Wbrew pozorom niewiele się dla klienta różni. Jeżeli ktoś chce kredyt ratalny na 36 miesięcy, z ratą co miesiąc, i wpłatą własną np. 25% ceny, to kredyt 4x25% jest z grubsza odpowiednikiem, tzn. 25% ceny płaci się przy odbiorze, a pierwsza rata jest po roku (zbiorcza, za cały rok), kolejna po dwóch latach, ostatnia - po trzech. Efekt: i tu, i tu samochód jest spłacony po trzech latach.

Natomiast jeszcze raz podkreślamy, że kredyt ratalny z płatnością co miesiąc, też mamy w ofercie - zoabcz raty.

Dział kredytów służy - poproś o wyliczenie obydwu.

 

Dlaczego importer dopłaca do kredytów?

Bo mu zależy na sprzedaży nowych samochodów. Stąd się biorą kredyty promocyjne (czytaj: na lepszych warunkach niż rynkowe). Promocyjne to te, które opisujemy w dziale promocje.

 

Przykład z życia

Nasz klient zapragnął Astry. Miał ją kupować na raty. A naprawdę: nie zapragnął, tylko myślał, że go stać na Astrę. Dopiero w Dixi uświadomiony został, że stać go na Insignię.

 

Komu polecamy zakup na raty?

Sytuacja 1

Pani Iwona ma stałą pracę - zajęcie na klika lat - bo jest specjalistką i trudno znaleźć kogoś na zastępstwo, nawet gdyby pracodawca chciał. Nie odłożyła na samochód, o którym marzy. Samochód to dla niej zabawka, przyjemność. Dla takiej osoby jest kredyt 50/50, 3x33% czy 4x25%.

Sytuacja 2

Pan Rafał ma 24 lata i właśnie zaczyna pierwszą pracę. Oszczędności nie ma, na samochodach się średnio zna i niekoniecznie lubi rajdy używanym po warsztatch. Dla takiej osoby jest albo:

 • Opel Kredyt, może być bez wpłaty własnej i niska rata co miesiąc - to dla osób, które jednak się przywiązują do samochodu i chcą mieć na własność,
 • albo Najem Konsumencki - samochód na 3-4 lata. Abonament miesięczny jeszcze niższy niż rata kredytu i jeśli p. Rafał nie będzie miał na koniec umowy na ratę balonową, odda pojazd dealerowi i są kwita. Po czym pan Rafał może wziąć w użytek kolejny model Opla - nowy, lepszy.

Sytuacja 3

Pan Janusz ma 50 lat, pracę na etacie i marzy o własnym biznesie, ale nie ma jeszcze pomysłu. Może czeka na wenę, a może na okazję. Natomiast ma oszczędności, ale i marzy o nowym samochodzie. Takiej osobie polecamy kredyty 50/50 czy 4x25%. Dlaczego? Gotówka p. Janusza zostaje na jego koncie - ma na rozkręcenie biznesu. Niewielki koszt kredytu (subsydiowanego przez importera), to opłata za "bezpieczeństwo mienia na koncie kwoty w razie jakiejś okazji".

Sytuacja 4

Pani Irena przychodzi do Dixi z gotówką i przeświadczeniem, że stać ją na nową Corsę. I nie chce kredytu, bo nie chce dać zarobić bankowi. Ale lepszy samochód w sumie by chciała. Takiej osobie pokażemy kredyt 50/50 - niski koszt kredytu, druga połowa ceny płatna po roku. I już klientka może wybrać dużo fajniejszą Astrę.

 

Czy jest u Opla kredyt bez wpłaty własnej?

Jest. Albo tradycyjny Opel Kredyt ratalny (na od pół roku do 10 lat), albo Drive New Opel (z ratą balonową na końcu). Zobacz też poradnik: Opel w abonamencie.

 

Jaki procent klientów kupuje samochód na raty?

W salonach Dixi z oplowskiego finansowania korzysta ok. 40% klientów. Przy czym połowa tej grupy to kredyty, a druga połowa leasingi.

W kredycie kupuje się samochody tańsze - Corsy, Astry, Crosslandy, Tivoli, Mokki. W leasingu droższe - Insignie, bardziej wypasione Astry hatchback, i kombi, Zafiry Life, Grandlandy.

 

Czy mogę kupić Opla na raty w Toyota Bank?

Można, ale się nie opłaci. Banki mające w nazwie VW, Toyota, a także francuskobrzmiący, powiązany z pewnym francuskim koncernem samochodowym, udzielają, owszem, korzystnych kredytów, ale na ich samochody. Jeśli chcesz Opla, przypuszczamy, że kredyt najtaniej wyjdzie u nas.

 

 

Nowe auta najczęściej kupowane na raty

 

Nowy Opel Astra 6 hatchback

Deska rozdzielczaFoto

Nowa Astra VI Turbo 110KM Edition HatchbackCENOWY HIT

Wyposażenie standardowe, czyli m.in.:

 • Klimatyzacja sterowana elektronicznie, jednostrefowa
 • Reflektory + lampy tylne LED
 • Cyfrowy zestaw wskaźników Pure Panel drugiej generacji - dwa ekrany 10-calowe extra-wide, dotykowe
 • System Multimedia Plus Bluetooth USB DAB, 6 głośników, Android Auto, Apple CarPlay, Opel Connect
 • Sportowe koło kierownicy pokryte skórą
 • Elektryka szyb przód/tył i lusterek
 • Pakiet Bezpieczeństwa (rozpoznawanie znaków, ostrzeganie przed kolizją, automatyczne hamowanie, utrzymanie w pasie ruchu, tempomat)
 • Pakiet Dobrej Widoczności (światłoczułe lusterko wewnętrzne, czujnik deszczu, automatyczne sterowanie światłami)
 • Czujniki parkowania z przodu i z tyłu
 • Elektrycznie sterowany hamulec postojowy
 • ESP + ABS + TC + wspomaganie ruszania na pochyłościach
 • Obręcze kół ze stopów lekkich 16x6,5" Phantom, z oponami 205/55R16
 • Lakier metaliczny żółty Kult bez dopłaty!
 • "Autobahnproofness" - oplowski nacisk na prowadzenie się auta przy jeździe autostradowej
 • Designed & made in Germany

 

CENA

od 100 900 zł 105 900 zł

Szósta generacja Astry. Silnik benzynowy. Wyprzedaż Rocznika 2022.

Czy mogę kupić po niższej cenie? Zobacz

Finansowanie

Rata od 995 zł netto/miesiąc w Opel Light Leasing
Promocyjny Leasing od 106%

Rata od 1311 zł /miesiąc w Opel Light Kredyt
Dostępne również kredyty 3x33% i 4x25%.

Promocyjny kredyt 50/50 zero procent od 50 450 zł

Abonament z serwisem od 1479 zł +vat/mc w wynajmie Opel Free2Move na firmę


Dzwoń! Salon Raszyn/Warszawa (22) 716‑30‑20 • Radom 603‑750‑325, (48) 360‑98‑26
Zadaj pytanie

Na fot. mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego.

Nowy SsangYong Tivoli

Deska rozdzielczaFoto

Nowy Tivoli 1.5 Turbo 163KM 4-cylindrowa benzyna

W każdym samochodzie:

 • Mocny, ekonomomiczny silnik benzynowy 4-cylindrowy Turbo 163KM
 • Silnik napędzany łańcuchcem rozrządu!
 • Skrzynia 6-biegowa manualna
 • Możliwość przystowowania do zasilania LPG (z poparciem importera, zachowujesz gwarancję)
 • 5 Lat Gwarancji
 • Opcja Automatyczna skrzynia biegów (korzystna cena)
 • Opcja Napęd 4x4 (przystępna cena)

 

Cena wersji Crystal CENOWY HIT

od 80 990 zł

Poziom wyposażenia Crystal. W standardzie m. in.:

KlimatyzacjaSzyby sterowane elektrycznie (przód i tył)Radio 6 głośników + tuner cyfrowy DAB • Zestaw głośnomówiący Bluetooth • USB • Tempomat • Komputer pokładowy 3,5" LCD • 2 tryby jazdy (Normal, Sport) • Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane • Centralny zamek zdalnie sterowany • Kierownica wielofunkcyjna regulowana góra-dół • Centralny podłokietnik ze schowkiem • Systemy bezpieczeństwa: Asystent pasa ruchu + alert o niebezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego, Asystent zmęczenia kierowcy + TSR (rozpoznawanie znaków drogowych) + AEBS (autonomiczne hamowanie), ESP + ABS + ARP (ochrona przed dachowaniem), HDC (kontrola zjazdu ze wzniesienia) + HSA (asystent wjazdu na wzniesienie), Monitorowanie ciśnienia w oponach • Światła LED do jazdy dziennej • 6 poduszek powietrznych • Mocowania fotelików dziecięcych Isofix • Immobilizer + Alarm • Osłony przeciwsłoneczne z lusterkami • Klamki zewnętrzne w kolorze nadwozia • Klamki wewnętrzne srebrne • Tylna kanapa dzielona 60:40 • 16" felgi stalowe z kołpakami. Opony 205/65R16

Rata leasingu od 658 zł netto/miesiąc

Rata kredytu od 966 zł /miesiąc

Wynajem na firmę od 1089 zł +vat/mc z Assistance i samochodem zastępczym


Cena wersji Quartz + pakiet Elegance POPULARNY

od 99 490 zł 101 990 zł

Poziom wyposażenia Quartz + pakiet Elegance (polecamy!). Wszystko to co w wersji Crystal, a dodatkowo m. in.:

Klimatyzacja dwustrefowa automatyczna • Audio z 8" wyświetlaczem Smart audio, Android Auto/ Apple CarPlay • 18" felgi aluminiowe "diamentowe", opony 215/50R18 • Kierownica i lewarek skrzyni biegów skórzane • Podgrzewane fotele przednie • Podgrzewana kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach • Lusterka składane elektrycznie • Fotele z bokami ze skóry TPU • Klamki wewnętrzne chromowane • Podłokietnik z uchwytami na kubki w drugim rzędzie siedzeń • Relingi dachowe + spojler tylny • Przyciemniane szyby tylne • Oświetlenie nastrojowe wewnętrzne • Podświetlenie lusterek w daszkach • Kierunkowskazy LED w lusterkach • 7 airbagów (w tym kolana kierowcy) • System monitorowania martwego pola • Elektrochromatyczne lusterko wewnętrzne + czujnik zmierzchu i deszczu • Kamera cofania • Automatyczne przełączanie świateł mijania/drogowe • Światła przeciwmgielne • Podwójna podłoga bagażnika

5 lat gwarancji. Made in Korea. Opcja LPG

Opcje Automat i 4x4 - pytaj o cenę

Oszczędność, banknoty, portfel  Oferta specjalna - Grupy zawodowe i przedsiębiorcy


Dzwoń! Salon Raszyn/Warszawa (22) 716‑30‑20
Jazda próbna Zadaj pytanie

Na fot. mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego.

 

 

Gotowy? Poproś o ofertę

Kredyty / leasingi salon W­wa / Raszyn

603 920 182,   605 900 860

609 822 122 - leasing PKO

tel. (22) 716 30 20 wew. 7

Dział finansowania Salon Radom

605 992 834

tel. (48) 360 98 26 wew. 7

 

 

Zmiany podatkowe od 2022 - Wykup w Leasingu - Polski Ład / Nowy Ład

1 stycznia 2022 zmienią się zasady wykupu leasingowanego auta do majątku prywatnego. Przedsiębiorca chcący wykupić samochód, a następnie przenieść go do majątku prywatnego, zobowiązany będzie do zapłaty zarówno podatku dochodowego jak i podatku VAT (do tej pory przedsiębiorca mógł wykupić pojazd na siebie jako osobę prywatną i nie płacił podatku, jeśli przetrzymał auto co najmniej 6 miesięcy).

Ponadto:

 1. Nowe przepisy wydłużają dotychczas obowiązujący okres, w którym sprzedaż auta jest obciążona podatkami – z 6 miesięcy do aż 5 lat - licząc od roku, po którym została opłacona ostatnia rata leasingowa.
 2. Nowe zasady leasingu będą miały zastosowanie do rzeczy nabytych dopiero od 1 stycznia 2022 r. Przedsiębiorca, który zdąży z wykupem samochodu z leasingu do majątku prywatnego do 31.12.2021, a następnie sprzeda go po sześciu miesiącach – uniknie konieczności zapłaty podatku. Należy pamiętać, że wykup jest możliwy dopiero, gdy zostanie przekroczony minimalny okres trwania umowy leasingu – 24 miesiące. Klienci dzwonią teraz (jesień 2021) w sprawie wcześniejszego zakończenia umowy leasingu. Leasingodawcy uruchamiają nawet w tym celu nowy produkt „zamień leasing na pożyczkę” – klient wykupuje samochód, a leasingodawca dalej go refinansuje w ramach umowy pożyczki.
 3. Nowy Ład zakłada, że VAT będzie płacony od wartości pojazdu a nie od ostatniej raty wykupu, czyli w większości przypadków od symbolicznego 1%. Część klientów już podwyższa sobie wykup.
 4. Zapewne większym zainteresowaniem będzie cieszył się teraz wynajem długoterminowy. Polski Ład zniechęca przedsiębiorców do włączania samochodu firmowego do majątku prywatnego.

Informacje nie są doradztwem podatkowym. Opracowano na podstawie informacji z PKO Leasing.

 

 

Promocyjne finansowanie

 

HALOOO! Specjalna oferta finansowania na obecne czasy:

 

Używane auto na raty a nowy samochód?

Na nowy samochód kredyt będzie tańszy. Do kredytu na nówkę dopłaca importer, a na używkę, jest to kredyt na warunkach rynkowych.

Co nie znaczy, że klienci nie zaciągają kredytów na używane. U nas w salonie ok. 40% klientów kupuje używany na kredyt (nasz oplowski), typowo rozłożony na 3-5 lat.

 

Wpis do dowodu

Coraz rzadziej, ale przy niektórych kredytach banki życzą sobie wpisu do dowodu rejestracyjnego. Kłopot niewielki, ale małe mankamenty są:

 • nie każdy chce się chwalić takim wpisem
 • przy sprzedaży samochodu wpis trzeba usunąć, potrzebne zaświadczenie z banku i wizyta w wydziale komunikacji
 • podobnie przy wymianie dowodu, bo np. skończyły się miejsca na badanie techniczne

U nas od kilku lat nie zdarzyło się, żeby bank zażądał wpisu do dowodu.

 

Czy warto kupować samochód na raty?

Warto poprosić nas o koszt kredytu, a potem zapytać się: "Czy posiadanie nowego samochodu dziś, zamiast za dwa lata jest dla mnie warte 1300 zł [załóżmy, że tyle kosztuje kredyt]?".

Jeśli porównać kredyt w czasach niskich stóp procentowych i relatywnie wysokiego wzrostu gospodarczego (a więc i rosnących płac) - a taką sytuację mamy w Polsce obecnie, to zakup na raty jest mniej ryzykowny niż gdybyśmy mieli zastój gospodarczy i wysokie stopy procentowe.

 

Mam firmę, jednoosobową działalność. Kredyt, czy leasing?

Prawie zawsze leasing. Można "odliczyć" samochód w ciągu dwóch lat. Przy kredycie - w ciągu 5 lat, bo obowiązuje amortyzacja. Więcej w poradniku. Ew. porozmawiaj z naszymi konsultantami ds. obsługi małych firm.

Opel ma firmowy Opel Leasing - we współpracy z Masterlease.

 

Leasing na osobę fizyczną?

Tzw. Najem Konsumencki. Jest tu pewna bariera mentalna, tzn. "nie jestem właścicielem". Ale pojawiają się już u nas osoby, które nie chcą mieć samochodu na własność. Opłacalność - podobna kredyt vs leasing dla osoby fizycznej. Zdolność kredytowa - lepsza nawet przy leasingu. Właścicielem można zostać po spłaceniu samochodu w leasingu. Więc?

 

 

Gotowy? Poproś o ofertę

Kredyty / leasingi salon W­wa / Raszyn

603 920 182,   605 900 860

609 822 122 - leasing PKO

tel. (22) 716 30 20 wew. 7

Dział finansowania Salon Radom

605 992 834

tel. (48) 360 98 26 wew. 7

 

 

Zmiany podatkowe od 2022 - Wykup w Leasingu - Polski Ład / Nowy Ład

1 stycznia 2022 zmienią się zasady wykupu leasingowanego auta do majątku prywatnego. Przedsiębiorca chcący wykupić samochód, a następnie przenieść go do majątku prywatnego, zobowiązany będzie do zapłaty zarówno podatku dochodowego jak i podatku VAT (do tej pory przedsiębiorca mógł wykupić pojazd na siebie jako osobę prywatną i nie płacił podatku, jeśli przetrzymał auto co najmniej 6 miesięcy).

Ponadto:

 1. Nowe przepisy wydłużają dotychczas obowiązujący okres, w którym sprzedaż auta jest obciążona podatkami – z 6 miesięcy do aż 5 lat - licząc od roku, po którym została opłacona ostatnia rata leasingowa.
 2. Nowe zasady leasingu będą miały zastosowanie do rzeczy nabytych dopiero od 1 stycznia 2022 r. Przedsiębiorca, który zdąży z wykupem samochodu z leasingu do majątku prywatnego do 31.12.2021, a następnie sprzeda go po sześciu miesiącach – uniknie konieczności zapłaty podatku. Należy pamiętać, że wykup jest możliwy dopiero, gdy zostanie przekroczony minimalny okres trwania umowy leasingu – 24 miesiące. Klienci dzwonią teraz (jesień 2021) w sprawie wcześniejszego zakończenia umowy leasingu. Leasingodawcy uruchamiają nawet w tym celu nowy produkt „zamień leasing na pożyczkę” – klient wykupuje samochód, a leasingodawca dalej go refinansuje w ramach umowy pożyczki.
 3. Nowy Ład zakłada, że VAT będzie płacony od wartości pojazdu a nie od ostatniej raty wykupu, czyli w większości przypadków od symbolicznego 1%. Część klientów już podwyższa sobie wykup.
 4. Zapewne większym zainteresowaniem będzie cieszył się teraz wynajem długoterminowy. Polski Ład zniechęca przedsiębiorców do włączania samochodu firmowego do majątku prywatnego.

Informacje nie są doradztwem podatkowym. Opracowano na podstawie informacji z PKO Leasing.

 

 

Promocyjne finansowanie

 

HALOOO! Specjalna oferta finansowania na obecne czasy:

 

 

Masz pytanie?
Potrzebujesz ofertę?
Prosimy - Wypełnij formularz!
Czekamy niecierpliwie!


Jeśli odpowiesz na poniższe pytania, otrzymasz bardziej precyzyjną odpowiedź lub korzystniejszą ofertę:

Prowadzę działalność gospodarczą
Czy należysz do jednej z preferowanych grup (np. lekarz, policjant, wojskowy, taksówkarz, niepełnosprawny - lista)?
Czy chcesz pozostawić używany samochód w rozliczeniu?
Czy chciałbyś odbyć jazdę testową?
Czy planujesz skorzystać z kredytu/leasingu?
 
Cyfra lub słownie. Pole obowiązkowe.

Naciskając przycisk "Wyślij" potwierdzasz zapoznanie się z treścią Informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych.

 

 

 

Dixi‑Car pierwszym dealerem Opla w Warszawie!

Opel Insignia, Zachęta Warszawa tęcza

W 2021 Dixi‑Car urósł do roli czołowego dealera Opla w Warszawie. Wcześniej byliśmy kojarzeni z przedmieściami stolicy, kupowali samochody u nas właściciele podmiejskich willi i przedsiębiorcy. Sytuacja się zmienia - w marcu 2021 jesteśmy już pierwszym dealerem w Warszawie, pod względem sprzedaży nowych samochodów.

Nowa Insignia z Dixi-Car pod Narodową Galerią Sztuki Zachęta i pod Warszawską Nike ma nie tylko symbolizować związki Dixi‑Car z Warszawą. To przede wszystkim symbol otwarcia marki Opel zarówno na prących do przodu innowatorów, jak i czerpiących siłę z chlubnej przeszłości.

Opel ma propozycje dla obydwu grup - choćby nową Mokkę i Crosslanda. Zapraszamy!

 

Salon Warszawa / Raszyn

(22) 716 30 20 wew. 1

Salon Radom

(48) 360 98 26 wew. 2

 

Warszawska Nike pomnik, samochód demonstracyjny

Demonstracyjny Opel Insignia Sports Tourer z Dixi-Car pod Pomnikiem Bohaterów Warszawy. Nike - bogini zwycięstwa. 

 

Podziel się:
Przejdź na górę strony Powrót do góry

 

 

Promocja serwisu Opel wiosna 2023