Większość pojazdów operacyjnych straży miejskiej i radiowozów policji kupowanych jest w przetargu. Jeśli jednak przepisy pozwalają Ci na zakup samochodu z wolnej ręki, albo reprezentujesz firmę typu agencja ochrony, prywatna policja, zapraszamy na zakupy do salonu samochodów dostawczych Dixi-Car.
Nasi handlowcy mają doświadczenie w trudnych przypadkach, specyficznych zabudowach - nie ma rzeczy niemożliwych - współpracujemy z renomowanymi polskimi firmami wykonującymi adaptacje - zamówienie składasz w naszym salonie, my martwimy sie o resztę.
Nasi specjaliści ds. zabudów lub wypełnij formularz.
6-miejscowy, uniwersalny samochód operacyjnych - realizacja na fot. dla straży miejskiej w Miedzyzdrojach. Silnik: ekonomiczny Diesel - zobacz spalanie.
DOBRA CENA RADIOWOZU
Służby mundurowe mogą liczyć na naprawdę dobre "deale" na:
Ceny ustalamy w czasie indywidualnych negocjacji. Spore rabaty.
Silniki - w Vivaro dostępne są tylko Diesle (CDTi) - bardzo ekonomiczne i o dużym zakresie mocy - dane techniczne - również stukikudziesięciokonne, które czynią z Vivaro samochód pościgowy. Okleiny z folii odblaskowej, kogut, montowane są w ramach adaptacji.
Samochód dla straży miejskiej zbudowany na bazie Vivaro Van kabina załogowa L2 (6-osobowy, wydłużony).
Odsuwane drzwi boczne, przyciemniane szyby z tyłu. Nowe Vivaro Van kabina załogowa wymaga tylko minimalnych adaptacji na potrzeby straży miejskiej, policji, agencji ochrony.
Nowe Vivaro z zabudową 'Samochód operacyjny uprzywilejowany' pojechało z Dixi‑Car do Ochotniczej Straży Pożarnej w Lgocie Wielkiej (łódzkie).
Chrzest szampanem odbył się tuż przed godz. 20, a 9-osobowe Vivaro z silnikiem 120KM będzie służyło w ramach Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego (KSRG). Dlaczego Opel do służby pełnej wyzwań? Nowe Vivaro ma zaskakująco dużą ładowność wyrażoną w kilogramach, a oplowski serwis jest powszechnie dostępny w Polsce i do tego przystępny cenowo.
Piotr Damaziak
Menedżer ds. sprzedaży. Samochody nowe osobowe i dostawcze.
Przemysław Zimnicki
Specjalista ds. sprzedaży samochodów dostawczych
Piotr Orłowski
Specjalista ds. sprzedaży samochodów dostawczych
Agnieszka Rospędowska
Specjalista ds. sprzedaży samochodów użytkowych
Zobacz też: Samochód operacyjny straży pożarnej
lub wypełnij formularz (Twoje pytanie trafi do specjalisty od samochodów dostawczych):
Streszczenie: radiowóz, samochód operacyjny, kogut, straż miejska, policja, van, odsuwane drzwi
Tylu zamówień polski importer się nie spodziewał - i inne opinie o Torresie
08.2023
Aż trudno uwierzyć w pojemność bagażnika, która według katalogu wynosi 703 l. Po złożeniu foteli możemy dostać ponad 1600 l. To są możliwości, którymi Koreańczycy w tej kwestii dosłownie pozamiatali
– pisze na:Temat, 24.07.2023.
Wnętrze również zachwyca. Wygląda na czyste i nowoczesne. Po prawej stronie widoczny jest całkiem spory multimedialny ekran o przekątnej 12,3 cala. Poniżej – podobnie jak w Audi, 8-calowy wyświetlacz przeznaczony do sterowania klimatyzacją czy podgrzewaniem foteli.
– pisze WRC Premium. Motorsport & Beyond, 20.07.2023.
Torres zaskakuje komfortem jazdy (z przodu kolumny resorujące, z tyłu wielowahacz Multi-Link). Kabina pasażerska jest dobrze wyciszona zaś układ kierowniczy precyzyjnie reaguje na wykonywane manewry. Parkowanie ułatwiają przednie i tylne czujniki oraz kamera cofania, która wyróżnia się dobrą jakością obrazu.
– pisze Nowoczesna Flota, 27.07.2023.