Samochód został SPRZEDANY.
Zobacz dostępne samochody używane
Sprzedaż zakończona 2024-04 .
cena brutto (faktura vat-marża) . Cena do negocjacji. Kupując w Dixi jesteś zwolniony z podatku od czynności cywilnoprawnych. Oferta ważna do czasu sprzedaży samochodu.
👉 Zobacz Specjalną ofertę finansowania
Świeżo sprowadzony z Niemiec, zarejestrowany w Polsce.
Ekonomiczny i dynamiczny silnik 2,0 CDTI o mocy 170KM (symbol silnika B20DTH),
Kompletna dokumentacja: 2 kluczyki, książka serwisowa, faktury .
Pena historia obsługi w bazie centralnej Opla
Samochód bezwypadkowy
AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGÓW
Rozrząd wymieniny w 2022roku
Po przeglądzie na naszym serwisie
Wysoka wersja wyposażenia Innovation : reflektory BiXenonowe AFL, kamera cofania, podgrzewane fotele + kierownice, fotele sportowe AGR, nawigacja, bluetooth, 4x elektryczne szyby, elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka boczne, pakiet chrom, czujniki ciśnienia w oponach, multifunkcyjna kierownica, czujnik deszczu, czujnik zmierzchu, felgi strukturalne 17", ABS, ESP, TC, 6xAirbag itp.
Możliwy zakup w kredycie, możliwa zamiana - zostaw swój samochód w rozliczeniu.
3 miesięczna Ochrona serwisowa z możliwością przedłużenia za dodatkową opłatą.
POLECAMY !!!
Każde auto używane zakupione w Dixi-Car
Dodatki do samochodu
Strona nie stanowi oferty w rozumieniu zapisów art. 66. Kodeksu Cywilnego.
Dixi-Car drugim dealerem w Polsce!
01.2025
Dixi-Car drugim największym dealerem KGM - SsangYong - BAIC w Polsce. Mieszkańcy Warszawy i Mazowsza kupują nasze samochody. Ile? W 2024 roku tylko z naszego salonu wyjeżdżało po 20-50 sztuk miesięcznie. Marki motoryzacyjne nowe w Polsce. Ale czy tyle osób mogłoby się mylić?
Gwarancja 5 lat na auta z Chin i Korei to jedno. Jednak wybór człowiek podejmuje po dotknięciu samochodu w salonie i po jeździe próbnej. Były to w 2024 roku decyzje na 'Tak'.
W Warszawie jest już cztrech dealerów BAIC. W 2024 roku byliśmy Top 1 dealerem w stolicy. Jako pierwsi wchodziliśmy na Mazowszu w nasze marki. Słyszeliśmy od klientów, że "z wami przynajmniej jest o czym porozmawiać".
Stoimy na pudle - z wymagającym (bariera językowa), nowym w Polsce produktem. Który jednak możemy z czystym sumieniem polecić.