Samochód został SPRZEDANY.
Zobacz dostępne samochody używane
ul. Malownicza 29, Warszawa Sprzedaż zakończona 2024-06 .
cena brutto (faktura vat-marża) . Cena do negocjacji. Kupując w Dixi jesteś zwolniony z podatku od czynności cywilnoprawnych. Oferta ważna do czasu sprzedaży samochodu.
👉 Zobacz Specjalną ofertę finansowania
Samochód sprowadzony z Niemiec w 2019r.
Od 5 lat jeden właściciel.
Kompletna dokumentacja (książka serwisowa, instrukcje , 2 kluczyki)
Fabryczna instalacja gazowa - ważnosć zbiornika do 2031r.
Trwały bezproblemowy silnik 1,6 MPI 82 KM .
Niski przebieg tylko 117 000 km !!!
Bardzo ładnie utrzymany.
Dobra wersja wyposażenia Style
Świeżo po weryfikacji i przeglądzie na naszym serwisie.
Ochrona serwisowa na okres 3 miesięcy.
POLECAMY!!!
ul. Malownicza 29, Warszawa
Każde auto używane zakupione w Dixi-Car Plaza
Dodatki do samochodu
Strona nie stanowi oferty w rozumieniu zapisów art. 66. Kodeksu Cywilnego.
Czarny Baic 5 wydany
06.2026
Klient odebrał ciekawy kolorystycznie samochód Baic 5. Czarny metalizowany lakier, czerwone wnętrze. Kojarzyć się może z klasycznymi samochodami ze złotej ery amerykańskiej motoryzacji. Interesujące, oryginalne zestawienie, biorąc pod uwagę nowoczesny design zewnętrzny Baic Piątki.
Możemy zdradzić, że egzemplarz został zarejestrowany w jednym z północnych powiatów stołecznej aglomeracji, dość daleko od lokalizacji Dixi-Car Plaza. Co pokazuje, że czasem jesteśmy w stanie kupującym samochody zaoferować coś więcej niż konkurencja. Warto pokonać dodatkowe 10 czy 30 kilometrów.
Tel. 22 716 30 20. Autoryzowany dealer BAIC Warszawa. Zapraszamy!