Samochód został SPRZEDANY.
Zobacz dostępne samochody używane
Sprzedaż zakończona 2025-02 .
cena brutto (faktura vat-marża) . Cena do negocjacji. Kupując w Dixi jesteś zwolniony z podatku od czynności cywilnoprawnych. Oferta ważna do czasu sprzedaży samochodu.
👉 Zobacz Specjalną ofertę finansowania
Samochód świeżo sprowadzony z Włoch przez nasz salon.
Serwisowany w ASO mercedes do 2021 r. Później serwis niezależny.
Kompletna dokumentacja , 2 kluczyki.
Ekonomiczny silnik 1,6 Diesel o mocy 136 KM.
Automatyczna 7-mio biegowa skrzynia.
Niski , potwierdzony przebieg tylko 102 000 KM !!!!!.
Bezwypadkowy.
Bardzo ładnie utrzymany, karoseria bez rys i wgnieceń , czyste niezniszczone wnętrze.
Podwozie bez uszkodzeń i nalotów korozyjnych.
Mercedes po weryfikacji i przeglądzie na naszym serwisie.
Przygotowany do użytkowania.
Ochrona serwisowa na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia za dodatkową opłatą.
Możliwy zakup w kredycie, możliwa zamiana.
POLECAMY!!
Każde auto używane zakupione w Dixi-Car
Dodatki do samochodu
Strona nie stanowi oferty w rozumieniu zapisów art. 66. Kodeksu Cywilnego.
Najdłużej działający Autoryzowany Serwis OPEL w Warszawie
03.2025
Wydaje się, że Dixi‑Car jest najdłużej działającą obecnie Autoryzowaną Stacją Obsługi OPEL w Warszawie. Doświadczenie załogi ma ogromne znaczenie. Szczególnie w serwisie znajomość marki, jej niuansów, wpływają na jakość, szybkość i skuteczność.
I temat dotyka tak umiejętności skutecznej naprawy za pierwszym razem, ale przede wszystkim doświadczenia diagnostycznego, działań prewencyjnych, umiejętności pozyskania części, gdy w fabrykach są czasowe braki, dbanie o terminowość.
Dixi-Car działa pod tym samym zarządem od ponad 25 lat, duża część zespołu jest z firmą od samego początku, tj. roku 1998.
Byliśmy stabilnym serwisem Opla we współpracy z koncernem General Motors, PSA, a teraz Stellantis. Napawa nas to dumą.
Jednocześnie idziemy z duchem zmian w motoryzacji. Od 2023 roku jesteśmy autoryzowanym dealerem koreańskiej marki Ssangyong by KGM, a od początku 2024 r. także chińskiej marki BAIC.