Samochód został SPRZEDANY.
Zobacz dostępne samochody używane
ul. Malownicza 29, Warszawa Sprzedaż zakończona 2025-01 .
cena brutto (faktura vat-marża) . Cena do negocjacji. Kupując w Dixi jesteś zwolniony z podatku od czynności cywilnoprawnych. Oferta ważna do czasu sprzedaży samochodu.
👉 Zobacz Specjalną ofertę finansowania
Samochód kupiony jako nowy w salonie Dixi Car Raszyn,
1 właściciel od nowości,
Pełna historia serwisowa,
Kompletna dokumentacja: 2 kluczyki, instrukcje, książka serwisowa itp.
Rok produkcji 2016,
Data 1 rejestracji 01/2017,
Bezwypadkowy,
Bogata wersja wyposażenia Cosmo: felgi aluminiowe 18 calowe, progi, reflektory przeciwmgielne, czujniki parkowania, kamera cofania, radio z nawigacją oraz bluetoothem, dwustrefowa automatyczna klimatyzacja, podgrzewane fotele przednie, multifunkcyjna, skórzana oraz podgrzewana kierownica, fabrycznie przyciemnione szyby, czujnik deszczu, tempomat, start&stop, komputer pokładowy, czujniki ciśnienia w oponach, koło zapasowe dojazdowe, lusterko wewnętrzne światłoczułe, 4x elektryczne szyby, elektrycznie regulowane, podgrzewane i składane lusterka boczne, ABS, ESP, TC, 6xAirbag itp.
Samochód świeżo po przeglądzie w naszym ASO,
Możliwy zakup w kredycie, możliwa zamiana - zostaw swój samochód w rozliczeniu.
3 miesięczna Ochrona serwisowa,
Polecamy !
ul. Malownicza 29, Warszawa
Każde auto używane zakupione w Dixi-Car
Dodatki do samochodu
Strona nie stanowi oferty w rozumieniu zapisów art. 66. Kodeksu Cywilnego.
Dixi-Car Plaza pierwszym dealerem KGM w Polsce!
02.2026

Dixi-Car Plaza pierwszym dużym dealerem KGM - SsangYong w Polsce. Mieszkańcy Warszawy i Mazowsza kupują nasze samochody. Ile? W 2025 roku tylko z naszego salonu wyjeżdżało po 10-15 egzemplarzy SsangYongów miesięcznie. Marki motoryzacyjnej nowej w Polsce. Czy tyle osób mogłoby się mylić?
Gwarancja 5 lat na auta z Korei to jedno. Jednak wybór człowiek podejmuje po dotknięciu samochodu w salonie i po jeździe próbnej. Były to w 2025 roku decyzje na 'Tak'.
W Warszawie jest dwóch dealerów KGM (dodatkowo jeszcze dwa autoryzowane serwisy). W 2025 roku byliśmy Top 1 dealerem w stolicy i Top 1 dużym dealerem w Polsce. Jako pierwsi wchodziliśmy na Mazowszu w markę SsangYong by KGM. Słyszeliśmy od klientów, że "z wami przynajmniej jest o czym porozmawiać".
Stoimy na pudle - z mniej znanym w Polsce, choć bardzo trwałym, produktem. Który możemy z czystym sumieniem polecić.